nárazová teplota, zimnice, bolest hlavy, únava

0
před 6 lety vendy

Dobrý den,
potřebovala bych poradit. Nevím co se děje, ale poslední týden mám divný stavy. Jsem v pohodě, je mi dobře a během vteřiny mě strašně začne bolet hlava, přepadne mě zimnice, vyskočí teplota a začně hučet v uších. Travá to jak kdy, pak jakoby nic a je mi dobře, ale opakuje se to pořád dokola. Přitom nejsem nachcípaná. Jen pořád cítím únavu když mě to přepadne. Poraďte, máte s tím někdo zkušenost prosím? Začínám z toho být lehce nervózní, z čeho to asi tak může být. Děkuji Vám všem

0
Obrázek uživatele Stana
před 6 lety Stana

Navštivte co nejdříve lékaře, příčiny mohou být různé.Pokud jste měla někdy před tím jakýkoliv úraz hlavy určitě s návštěvou lékaře NEVÁHEJTE.
Může to být sice "jen" od páteře a špatným držením těla ale taky ne.

0
před 6 lety Carme

Prý tělo, pokud trpí žízní dává projevy bolestí. Zkuste pít čistou vodu každé dvě hodiny. Ač se nám to nezdá, prý hodně lidí trpí nedostatkem pitného režimu, z limonád a podobných míchaných nápojů se tělo "nenapije". Za pokus to stojí.

0
Obrázek uživatele Danah
před 6 lety Danah

Vendy, nasadila bych pitný režim (jak píše Carme) a vegetariánskou stravu. Tělu se uleví při trávení jednoduchých jídel, a nebude tak unavené, zároveň se očistí příjmem vlákniny z ovoce a zeleniny. Na chvíli zapomenout na tzv. "pestrou stravu", ze které je možná jen pramálo živin a tělu prospěšných látek. Držím palce!

0
Obrázek uživatele Lucy
před 6 lety Lucy

neměla si klíšte ?

0
před 7 měsíci Daniel Suda

mam krive pero co mam delat ?

0
před 7 měsíci Monika

za tohle může celkový zdravotní stav, stres, ale také co jíte. doporučuji jíst střídmě a zdravě a užívat dopňky- http://www.priroda-zenam.cz

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 - 3


Přidat příspěvek