Nadměrné pocení - co mi doporučíte?

0
před 2 roky Ivééét

Ahoj lidičky, nějaký doporučený prostředek proti pocení ? Prosím ale něco účinného a ověřeného. Drogerii mám celou odzkoušenou- bohužel nic doopravdy nepomáhá. Slyšela jsem o šalvěji, kterou taky zkouším - ovšem realita nic moc...
Pomůžete?

0
Obrázek uživatele alena.prchlikova@
před 2 roky alena.prchlikova@

Nevím, nejsem odborník, ale potit se prostě musíme. Reguluje se tím naše teplota. Potit se budete, ať se namažete čímkoli. A jestli se stříkat, či mazat něčím, co se prodává k těmto účelům, toť otázka. Já se těm chemickým látkám bráním, do práce jsem si nosila žínku a když bylo potřeba, myla jsem se. Doma se i několikrát denně v těchto vedrech sprchuji. A ze šalvěje si dělávám odvar a tím se po umytí opláchnu a nechám chvíli působit. Pak utřu a nezdá se mi to tak špatné. 

0
před 2 roky Tabko

já jsem byl u lékaře a ten sice řekl, že se potit musíte , to jo ale prej se mají odlišovat různé druhy pocení- normální pocení a nadměrné pocení které může být vrozené nebo ze stresu. Je úplně jasný že v těchto vedrech se budeme potit všichni, ale teď otázka když se potíte pořád takhle moc. Říkal že šalvěj může pomoct ale všeho s mírou. Doporučil mě ať vyzkouším Perspi Guard, že je to teď hodně oblíbené a že si to lidé chválí. Zkusil jsem to a musím říct, že to ten pot opravdu uklidnilo. Jelikož trpím nadváhou tak se potím furt ale už ne tak moc. Takže úspěch. Hodně štěstí s bojem proti pocení ! :)

1
Obrázek uživatele radim
před 2 roky radim

Jelikož trpím nadváhou tak se potím furt ale už ne tak moc...
Nadváha by mě trápila o dost víc než pocení. Jinak jestli se potíte a současně cítíte velké teplo, tak někomu může pomáhat pít studenou vodu. Hodně studenou.

0
před 2 roky Tabko

To radim : 
Víte, člověk, který nadváhou ne vždy za to může. Nevíte a neznáte můj zdravotní stav a za nadváhu nemůžu. Takže neodsuzujte. Děkuji pěkně, 
Jinak ta studená voda nemusí byt špatná. Přeji hezký den

1
Obrázek uživatele radim
před 2 roky radim

Neodsuzoval jsem ani jsem nechtěl. A za nadváhu si v absolutní většině člověk může. Někdy nevědomě ale může. 

0
před 2 roky lada

lada.jsem da se ric stihla a tece ze me pot jak z okapu od vlasu az po paty.studena voda nepomaha.jo pomaha kdyz se napijete zveda tlak.

0
před 2 roky Kačenou

Zkuste Perspi guard.. mě to pomohlo když jsem se po porodu mojí dcerky začala potit a nevěděla jsem co už vyzkoušet a jelikož jsem nekojila tak jsem do toho šla. mám známou co trpí nadváhou z léků které jí  lékaři dávají takže chápu. ale těch přícin může být samozřejmě hodně. 
Zkuste se mrknout na proti-poceni.cz mají tam různé produkty a třeba vás něco zaujme, dá se koupit i v lékárně. Mějte se

0
před 2 roky Tabko

To Kačenou:
Děkuji za radu, mrknu a zkusím si o tom něco víc přečíst jak to funguje a jaké je složení. 
Rozhodně děkuji za kladnou odpověď ! Jsem ráda že se v dnešní době najdou ještě lidé slušně vychované a s pochopením . Každopádně děkuji za snahu :)

0
Obrázek uživatele Jaja8424
před 2 roky Jaja8424

Já doporučuji Driclor. Používám ho již 2 roky a jsem naprosto spokojená. Dá se koupit kdekoliv v lékárně. :)

0
Obrázek uživatele radim
před 2 roky radim

Sůl hliníku na kůži, dozadu špunt, dopředu uzel a budeme spokojení :)

0
před 12 měsíci Anna

Ahojky, já jsem proti nadměrnému pocení vyzkoušela kde co a jediné co mi na 100% pomohlo byl sweatstop antiperspirant je jich více druhů podle stupně poceni. Používám jej už nekolit let a jsem s ním naprosto spokojena. Nastříkáte se večer než jdete spát, opakujete tak 2 dny a týden máte pokoj. K dostaní je ovšem pouze na internetu.

0
před 12 měsíci justyna

Zdravím, vím že to nepatří k danému tématu, ale potřebuji poradit. Jsem sama se synem a nevyšla jsem tento měsíc s penězi. Nemáte některá z Vás zkušenosti s půjčkou www.penizeprolididneska.cz/a/br3 ? Známá půjčku zkoušela a byla velmi spokojená. Peníze jí přišli na účet hned a dokonce prý neplatila žádné úroky. Má někdo z Vás s nimi ještě nějakou zkušenost? Moc děkuji za jakékoliv informace

0
před 11 měsíci Luboš

Měl jsem problém s pocením nohou. Mám práci, kde jsem skoro celý den v botech a pak, když jsem se měl někde zout, byl to problém. Nic mi nepomáhalo. Až jsem se doslechl od klienta o Iontoforéze. Sám ji používá a je spokojený. Půjčil mi ji a musím mu dát za pravdu. Teď už mám doma svoji a jsem maximálně spokojený. 

0
před 11 měsíci Amča

Problém s pocením nohou jsem vyřešila s Antipe. Poradila mi ji doktorka a mě vážně hodně pomohla.

před 11 měsíci Zuzana

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 10 měsíci Libča

Pocení byl donedávna velký problém. Na Antipe jsem četl hlavně pochvalné příspěvky na více diskuzích. Zkusil jsem ji koupit a doufal, že mi taky pomůže. A klaplo to.

0
před 10 měsíci Kryštof

Dávám za pravdu těm, co chválí Antipe. Taky se mi díky změnil život k lepšímu.

0
před 10 měsíci Honza

Pocení jsem se zbavil také díky Antipe. Nic jinýho mi tolik nepomohlo. Nejdřív jsem tomu moc nevěřil, ale jsem rád, že jsem se pletl.

0
před 10 měsíci Štěpa

Antipe znám a mám s ní tu nejlepší zkušenost. Můžu jen chválit a doporučit.

0
před 9 měsíci Elas

Přidávám se ke chválení iontoforézy Antipe. Mám ji doma asi rok a neměnila bych. Moc mi pomohla. Díky ní je pocení pryč.

0
před 8 měsíci Ondra

Já z osobni zkušenosti mohu doporučit antiperspirant sweatstop aloe vera forte.Mám tělový sprej, který má všestranné použití -čelo i obličej, podpažim záda nohy. A učinek se projeví  už po prvním použití. 1oo ml lahvička vám vydrží až rok, je bez parfemace proto vhodný i pro muže.

0
před 7 měsíci Jitka

Ondra: sweatstop aloe vera forte obsahuje hliník.

0
před 7 měsíci Jitka

Šalvěj je proti nadměrnému pocení výborná. Čaj ale nebude mít takové účinky. Používám kapsle od Liftea a hodně mi pomohly.

-1
před 5 měsíci petra

No taky jsem zkousela vse ale bez vysledku, nej je si zajit k odbornikovi na injekce a je po problemu

0
před 5 měsíci Jana

Já jsem si před rokem dovezla ze švýcarska antiperspirant Sweatstop a nedám na něj dopustit. Funguje výborně, nedráždí pokožku, neštípe a nedělá skrvrny na oblečení. Teď už se dá koupit přes internet i unás,  třeba na http://www.stop-potu.cz/antiperspiranty-sweatstop      V lékárnách ho bohužel stále nemají.

0
před 3 měsíci Karin

Lidičky, já jsem ráda, že nejsem sama, kdo hledá radu, jak na pocení. Zkusila jsem čaje, bylinky, Driclor. ... Škoda, že jsem tohle všechno nepřeskočila a neobjednala rovnou Antipe. Výsledek byl neuvěřitelnej. Bomba. Jsem nový člověk.Kdo to nepoznal, nepochopí.

0
před 2 měsíci Anny

Pocení se nejlíp zbavíte používáním Antipe. Já ji vyzkoušela a neměnila bych. Teď jsem spokojená.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 5


Přidat příspěvek