Nachlazení

0
před 2 roky Eliza

Ahojte, většinou jsme měli s nachlazením (já a dcerka) problémy v zimě, ale letos jsme furt nemocní i ted v létě, stále dokola :( Co začala malá chodit do jesliček, tak je to konec. Už nevím, co bychom vyzkoušeli. Je něco co vám rychle na nachlazení pomůže? U dětí i u dospělých?

0
před 2 roky Kamča

Ahoj Elizo, s tímto máme bohaté zkušenosti. Hold se musí vydržet. Co nám docela ale rychle zabírá je Nasivin Sinus :-) Je to jak pro děti, tak pro dospělé. Je dobrej. To je tak jediné co můžu poradit. Jo ještě stříkat mořskou vodu do nosánku dítka vždy ráno před odchodem do školky a po příchodu také :)

0
před 2 roky Eliza

Je mi to jasné, že to musíme nějak přečkat toto :( Ale je to boj. Ale moc děkuji za radu na ten Nasivin Sinus, určitě ho vyzkoušíme a i to s tou mořskou vodou. Děkuji moc!! To jsem neslyšela to s tou mořskou vodou, dobrý nápad.

0
před 2 roky Kamča

To nám doporučila doktorka to s tou mořskou vodou :) I ten Nasivin vlastně :-)

0
před 2 roky Míša

Ahoj, co by jste mi doporučili na podporu imunity? Pracuji ve školce, a od září se pořád potýkám s nějakými virózami a nachlazením. Nejsem moc zastánce chemie.

0
před 2 roky Šárka

Na podporu imunity a při nachlazení mám vyzkoušený sambucol. Koukni na http://www.sambucol-shop.cz/produkty-sambucol/ je přírodní, a funguje skvěle i při chřipce.

0
před 2 roky Míša

Děkuji moc za doporučení. Koukám že dělají jak sirup, tak i prášky.

0
před 13 měsíci Alena

Ahojky, hele, chci se zeptat. Nemáte někdo zkušenosti s bylinným sirupem na nachlazení? jde mi konrétně o tento sprej https://www.altaherba.cz/ah-sirup-14-bylin?keyword=sirup. Děkuji moc moc :)

0
před 13 měsíci Alma

Holky, co se týká toho nachlazení, tak úplně nejdůležitější je prostě posílit imunitu. No a tu posílíte hlavně vitamíny. Ale myslím tím jako doplněním vitamínů, třeba v kapslích. Ovoce tolik nesníte, abyste do sebe dostaly vitamíny, jako když budete brát doplňky stravy. Pokud můžu radit, tak u nás se nejvíc osvědčily tyto vitamíny http://www.bion3.cz/produkty-bion3/#imunity. S těmi jsme spokojeni nejvíc. Tuto zimu jsme úplně v pohodě!

0
před 12 měsíci Inna

Holky, víte co pomáhá od ucpaného nosu? Má některá z vás něco odzkoušeného co pomůže? Vyzkoušela jsem toho hodné, ale něco co by mě pořádně zabralo ne. Je tolik drůhů na trhu, tak budu ráda za tip co vám pomáhá.

0
před 12 měsíci Julie

Co používáte, když jste nachlazení co vám nejvíce zabere? A co když máte ucpaný nos? Venku je počasí že se to jen chřipkama řádí. Budu ráda za informace.

0
před 12 měsíci Petulka

Jj, řádí, je to hrozný, ale je to tak. Jako na ucpaný noc není nic jinýho, než kapky, co taky, že... Ale víte co, ono na to nachlazení a vůbec na ty zimní virozy je nejlepší prevence, to tak prostě je. Já třeba beru http://www.bion3.cz/produkty-bion3/#imunity a celou jsem byla ok!

0
před 11 měsíci Cindy

Vyzkoušeli ste někdo z vás nějaké dobré nosní kapky, které nedráží nosní sliznici a opravdu uvolní nos? Díky za informace

0
před 11 měsíci Patricie

No já používám nosní kapky nasivin.cz. Je opravdu super  hned uvolní a ještě napomáhá na zkrácení dobu nachlazení. Opravdu to zkuste.

0
před 10 měsíci Valy

Petulko, prodím tě, k tomu Bion 3 - bereš jen ty imunity nebo jsi zkusila i ty vital. Já právě teď hledám něco, co by mi natartovalo tělo po zimě a tyto vitamíny vypadají hodně dobře. Nemáš s nimi zkušenosti?

0
před 10 měsíci Sandra

S nasivinem mám také dobré zkušenosti, docela rychle mě zbavil rými :-)

0
před 10 měsíci Květa

Souhlasím se Sandrou, také ho používáme v rodině, když nás přepadne rýma!

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 3


Přidat příspěvek