Lék na všechny nemoci - PREVENCE

0
Obrázek uživatele Mirek
před 6 lety Mirek

Nejstarší medicína světa - čínská medicína - léčí choroby dřív než nastanou, univerzálním lékem PREVENCÍ.
Nemoci jsou v těle mnohem dřív, než se projeví. Někdy i několik let před prvními příznaky už nemoci nepříznivě působí na úrovni jednotlivých buněk - a to je právě nejvhodnější období pro léčebný zásah.
Taková "léčba" je nejúčinnější a vrací tělo do původního zdravého stavu.
Průběžné posilování organismu, všech jeho systému v čele s imunitním systémem, zdravé potraviny včetně nezbytných doplňků s chybějícími bioaktivními látkami, dostatek pohybu, zdravý styl života a v neposlední řadě zdravý způsob myšlení ... to je prevence.
Přemýšlíte o případných budoucích chorobách a snažíte se jim cíleně zabránit přírodní cestou nebo čekáte, co se zase kde objeví a pak to akutně řešíte chemickým jedem ?

0
Obrázek uživatele karča
před 6 lety karča

A nejlepší je začít s prevencí a posilováním organismu už od narození, kdy je tělíčko, organismus "nové", čisté, neopotřebované. Jsem ráda, že jsem na to přišla v pravý čas s daří se mi toto u dcerky, necpat do ni jedy, jen zdravé věci.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Přesně tak, čím dřív, tím lépe, tedy odmalička necpat do dětí chemii, jenom je nejsmutnější to, že většina rodičů tohle ještě nepochopila a nebo pozdě, kdy už stačily "zaneřádit" organismus i svému dítěti. A doktoři tomu jen nahrávají:(

0
Obrázek uživatele evanest@
před 6 lety evanest@

Poslední dobou také dost symopatizuji celkově s Asijským (nejen) léčitelstvím, ale právě bohužel vyrůstám v rodině, kde se na tohle z vysoka to, co se na to zvysoka dělat nemá..
je mi 16 a jsme buddhistka, snažím se jíst bez éček, jsem i vegetariánka a snažím se celkově žít v harmonii, ale bohužel mám rodiče, kteří nekupují žádné zdravé potraviny, většinou jen instantní a dovolením hnusy, uzeniny, bílé pečivo a spoustu cukru...
Plánuji začít chodit na brigády, abych mohla živěji - a preventivně proti nemocem - žít naplno. :) Máme totiž problémy s penězmi... Hlavně, že na 3 krabičky cigaret denně rodiče mají...
Já osobně jsem také 3 roky žila dost špatně, teď v 16 mám asi o 30 kg víc, než bych měla mít a vysoký tlak, ale snad to brzy odbourám. :)
A najdu tu brigádu, abych nemusela spoléhat na rodiče v tom, že mi budou kupovat "mé" jídlo...
Určitě je to hezký příspěvek :)

0
Obrázek uživatele Mritamira
před 6 lety Mritamira

Nevim presne ktera medicina je starsi cinska nebo tibetska:o) V jednom ale naprosto shoduji, a to v pestovani zdraveho a aktivniho zivota. Je zajimavy pojem "pestovat sve zdravi". Neco jako pestovat zdravou a krasnou rostlinku. Vychodni filozofie ma totiz tak trochu jiny pohled na zivot. Primarne ma byt clovek zdravy a proto si to zdravi pestuje. Prevence je spise pojem moderni doby. Nebot se ocekava, kdy a z jake strany nejaka ta nemoc vyleze.

Evanest: pece o zdravi nemusi byt drahou zalezitosti. Kdyz se clovek rozhodne neco v zivote zmenit k lepsimu, moznosti se najdou. Hlavne se pevne drz toho sveho dobreho zameru a nenech se odradit! Drzim ti palce :o))

0
před 4 roky Jan

MMS1 + MMS2

0
Obrázek uživatele isabela.krasna
před 4 roky isabela.krasna

Zdravím, máte pravdu v tom, že je prevence důležitá. Osobně také užívám přírodní produkty a je to vážně paráda. Ve svých 22 letech jsem ještě ani jednou neužívala antibiotika :). Pokud by Vás tradiční čínská medicína také zajímala, podívejte se na stránky cinskamedicinatiens.cz. Produkty mám opravdu vyzkoušené a můžu je jenom doporučit :).

0
Obrázek uživatele Slunew
před 4 roky Slunew

Evanest: super, že v tomhle věku jste ochotna řešit zdravou stravu - ne nesmyslné diety. začněte pohybem, otužováním a vzhledem zřejmě kuřácké rodině co nejvíce pobývejte venku na čerstvém vzduchu...na to nepotřebujete peníze a pak jak rodiče a finance dovolí upravujte kvalitu přijímané stravy....

0
před 4 týdny Milena

někdy jako prevence bohatě postačuje čerstvý vzduch a sport, chodt mezi lidi. Měla jsem to stejně a z nemoci 2x ročně se postupně stála jenom rýma 2x ročne. Tu naštěstí za 3 dny zaženu čajem a sprejem do nosu.

0
před 4 dny Jana

http://vegall.cz

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 11


Přidat příspěvek