Kapky nebo prášky Echinacea

0
před 10 lety Ivetka

Ráda bych slyšela názor, co je lepší, zda pro organismus na posílení imunity raději zvolit tekutou formu (kapky) nebo si raději vzít tabletu. Nebo vůbec nic? a co jiného.

0
před 10 lety Mrki

Pomeranč

0
před 9 lety Dominika

Souhlasím, že prostě ovoce je nejlepší. Ale taky mám dobrou zkušenost na imunitu s tinkturou od Allivictus, echinaceu jsem zkoušela, nepřišlo mi, že moc zabírá. Nebo se to má alespoň střídat.

0
před 9 lety Jeremy

Dominika - nikdy bych si nekoupil tinkturu Allivictus. Skládá se pouze z česneku + alkoholu Myslím 80 ku 20. Probiotika tímto žádná ale o to nic. Mnohým lidem česnek nakopává imunitu jiným to pouze a jen zdecimuje ty správné bakterie. Těm co česnek prospívá doporučuji místo koupení výše zmíněné tinktury recept který zvládne každý a to "Česnekovo citronový zázrak". Zadejte to do vyhledávače nemůžete to nenajít. Nebojte se, nechutná to tak hrozně jak se může zdát.

0
před 9 lety vercounek

já z vlastní zkušenosti bych doporučila echinaceu, ale ve formě kapek, je to dlouhodobější záležitost. Rozhodně také doporučuji probiotika Super dophilus, nebo tak něco.

0
před 9 lety e.slaninova@

Pro děti doporučuji Echinaceový sirup bez alkoholu od švýc.firmy Just. Sice dražší, ale výborný-jak chutí, tak účinek.

0
před 9 lety Danah

Mě se docela líbí čaj z Echinacey. Není naštěstí přibarvovaný všudypřítomným rudým ibiškem.

0
před 9 lety karča

Také mně chutnají všechny druhy čajů s echinaceou.

0
před 7 lety Linda

No za mne určitě kapky a nejlépe od Imunitu, které jsou přímo z kořene a mimo jiné také obsahují ženšen a hlívu. Jsou za přijatelnou cenu. Já bych teda do tablet vůbec nešla

0
před 7 lety Zuzana

Přesně tak. Taky jsem pro tyto kapky! Jinde jsem takové složení neviděla a na nějaké čaje a různé podobné vůbec nejsem, takže mě to vyhovuje :)

0
před 7 lety Martin Vozka

Doma používáme na zvýšení imunity Eleuterokok. Používáme lihové kapky, nebo i vývar ze sušeného kořene eleuterokoku. Má krásný český název: Všehojivec štětinatý :-)

0
před 6 lety Renáta

Já teda užívám echinaceové kapky od Imunitu. Jsou přímo z kořene, takže jsou silnější a tablety mi tak dobře nezabraly na imunitu. Také kapu dětem na cukr a je to v pohodě. Za mě tedy kapky

0
před 6 lety Anywetta@

Já používám lichořeřišnici v období chřipek.

0
před 6 lety Vanda

Také jsem závislá na echinaceových kapkách s ženšenem a hlívou. Je to můj nejlepší pomocník v tomto hnusném počasí. Bacily se ke mě ani nepřiblíží :)

0
před 6 lety Martin Vozka

Tak to ke mně se bacily klidně přiblížit můžou. Mé tělo umí proti nim vyrobit dost bojovníků. :-D

0
před 6 lety radim

Když jsme u kapek na imunitu, tak doporučuju ty, které teď padají venku z nebes:)

0
před 6 lety Veverka

Já zkoušela dokonce doma dělat tinkturu z echienacei, ale moc se mi to nepodařilo :) Také v lékárně kupuji echinaceové kapky od Imunitu. Já tabletám moc nevěřím.

0
před 6 lety Lipánek

Tak jsem si také koupila ty echinacové kapky, ale s hlívou a ženšenem a super. Je pravda, že chuť není sladká, ale opravdu mi hodně pomohly na oslabenou imunitu po antibiotikách. 

před 5 lety Tomás Malý

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 7


Přidat příspěvek