Jídelníček

0
Obrázek uživatele Uriel
před 8 lety Uriel

Dobrý den, rád bych se vás zeptal ohledně nízkotučného mléka.
Když jsem brouzdal po odborných článcích o tom, jak sestavit jídelníček jsem narazil na to, že prý 3 sklenice nízkotučného mléka denně vám pomohou zhubnout o 10% více.
Máte prosím někdo s tím nějaké zkušenosti?
Děkuji.

0
Obrázek uživatele 6sense
před 8 lety 6sense

Mno, podle mě nesmysl, jen obarvená voda, podle mě nějaký reklamní tahák... akorát si mnou ruce nad výdělkem z prodeje... Radši si teda dávam plnotučný, kefíry, podmáslí atd. Chtít zhubnout?tak spíše začnu intenzivněji cvičit a omezim sůl, ale to jen můj názor :).

0
před 8 lety Uriel

taky mi to přijde divný.
Díky za odpověd :-D

0
před 8 lety Ondra

Pokud má někdo nadváhu je to tím, že je DEHYDRATOVANÝ! a přijímaná strava je převážná kyselinotvorná (vygoogli: alkaline diet). Tělo ukládá do tkání všechnu kyselinu kterou nedokáže zpracovat - člověk ztloustne. Je potřeba denně vypít min. polovinu tělesné váhy krát 30 v ml (př.:80kg/2 = 40 * 30 = 1200 ml ) a to je minimum! Voda alkalizuje tělo a vyplavuje toxiny, navrací rovnováhu a zbavuje kyselosti, uložená kyselina se rozpouští neutralizuje a opouští tělo.

0
před 8 lety Ondra

Jo a k tomu mléku, čím míň tuku tím větší srač**. Raději pij mléko z automatu - přírodní tak jak je.

0
před 8 lety hanina

Domácí jogurt vyrobený z mléka z automatu se nedá srovnat s jogurtem kupovaným.

0
před 8 lety Ondra

V tom množství vody jsem se spletl má to být 2400 ml - jen aby to nebylo zavádějící:-) (nepočítal jsem to v lbs ale kg tak to má být 2x tolik)

to hanina: Jak výrábíš z toho mléka jogurt? To by mě zajímalo (máš nějakou koupenou násadu - kultury?)

0
před 8 lety hanina

Četla jsem to někde tady v diskuzi a je tu i návod, tak jsem jela podle něho. Moc mi chutná, děláme ho tak jednou do měsíce, smíchám s třtinovým cukrem nebo marmeládou a je to moc mňam.

Kupuji mléko z automatu a bílý jogurt od Hollandie, tam mám jistotu, že je kvalitní.

http://www.zdravapotravina.cz/clanky-o-jidle-potravinach-a-zdrave-vyzive/vyroba-domaciho-jogurtu-clanek

0
před 4 roky zuzazuza1

Dobrý večer,
chtěla bych shodit nějaká ty kila, je tu někdo kdo trpí podobným problémem, ale má už na rozdíl odemně třeba nějaké zkušenosti? 

0
před 4 roky irča

Taky přeji hezký večer, já jsem si nechala sestavit jídelníček a jsem z něj nadšená jsem bezstarostí kontrolovat jestli toto můžu nebo to nemůžu, už ho mám tak cca půl roku nechala jsem si ho sestavit v nutrizone a nedím na něj dopustit konzultace mám tak dvakrát do měsice a někdy jednou měsíčně zaleží na domluvě, už jsem zhubla 20 kilo a to před tím mě dělalo problémy zhodit i kilo, šak zkus a uvidíš :-) 

0
Obrázek uživatele renata.vlckova2
před 3 roky renata.vlckova2

no nízkotučné věci jsou s nízkým obsahem tuku, ale jinak to jsou naprosto prázdné potraviny. Já jsem s úpravou jídelníčku šla za odborníky a nechala si jídelníček sestavit nutriční terapeutkou. Manžel je diabetik a tak jsme tam šli oba, aby nám paní poradila jak nejlépe zkloubit jídla.Jen je potřeba opatrně vybírat není nutriční poradce jako poradce.

0
před 3 roky

Renčo já se chystám k nějaké nutriční terapeutce, ale přesně, jak píšeš, je těžké někoho zvolit, když je neznáš a nemáš doporučení. Kam jsi prosím šla a jaké jsi z toho měla pocit?Díky

0
Obrázek uživatele renata.vlckova2
před 3 roky renata.vlckova2

Mike nevím od kud jsi, ale já jsem zvolila v Brně polikliniku na Viniční, je to tam pod záštitou lékařů a paní Kužmová je moc šikovná, hlavně má tento obor vystudovaný na Lékařské fakultě na Masárně a není to, že by měla nějaký víkendový kurs. Paní se specializuje také na celiatiky, diabetiky atd. Navíc jejím cílem je naučit lidi, aby si dělali jídelníček sami, takže když budu upřímná, už ji nepotřebuji.:o)

0
před 3 roky

Aha, to vůbec nevím, že na poliklinice na Viniční v Brně je toto. Já bydlím v Bystrici, ale na druhou stranu pokud je dobré doporučení dojedu kamkoliv. Takhle je těžké vybírat, když nikoho neznáš, jak sama píšeš není terapeutka jako terapeutka. Děkuji moc koukala jsem na webovky a vypadá to faj, tak to zkusím a dám vědět. :o))

0
Obrázek uživatele renata.vlckova2
před 3 roky renata.vlckova2

Paní je opravdu moc milá a je vidět, že ji to i baví a rozumí tomu, já se chystám, že objednám i manžela na jídelníček.

0

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 6


Přidat příspěvek