Je příčinou nemocí narušené biopole člověka?

0
před 5 lety Faion

Nedávno jsem četl, že vědci v USA změřili novými velmi citlivými přístroji nesmírně slabé elektromagnetické biopole organismu, jakýsi informační systém, které překvapivě odpovídá prastarým představám o auře, čakrách, životní energii čchi, práně, tedy konceptu, na kterém jsou založeny tradiční léčebné metody, jako je ajurvéda, akupunktura, čínská medicína, homeopatie atd.Toto biopole je ale nyní zničeno elektromagnetickým zářením, mobily, WiFi, Bluetooth, chemií atd. Molekuly a buňky tak přišly o komunikační kanál a nemohou si navzájem předávat některé informace. Dochází tak k dosud neznámým metabolickým poruchám, jako je chronický únavový syndrom CFS, syndrom vyhoření, deprese, migrény, selhání imunity, alergie, Alzheimer, ADHD atd.Poškozené biopole se prý dá harmonizovat a posílit krystalovými biorezonátory, jako je třeba Q-Link atd., takže organismus se srovná a je víc v pohodě. Co je na tom pravdy? Máte s tím někdo zkušenosti? Není to zase nějaký podvod?

0
před 2 roky Katka

Máme doma holčičku 3 roky, letos nově začala chodit do školky, chtěla jsem začít chodit do práce, ale co tam nastoupila, tak je pořád nemocná, a já musím tak být pořád doma, nevíte jak to řešit? Pořád ji kupujeme ovoce a vitamíny, ale moc to nepomáhá.

0
před 2 roky Ivana

Stejně tak to měla i naše dcerka, normálně jsem ji kupovala u maxe v lékárně vitamíny pro děti, marťánky atd... nakonec jsem to řešila pak s naší dětskou doktorkou i kamarádkou co je praktická lékařka pro dospělé, a obě mi nezávisle na sobě doporučují Recreatin, který obsahuje směs bylin užívaných po tisíciletí k posílení imunity i celkového zdraví.

0
před 2 roky Katka

Dívala jsem se na to na internetu a lidé o tom píšou fakt dobře, akorát jsem teda nenašla, kde bych to mohla koupit.

0
před 2 roky Ivana

Tak to já jsem zašla u nás do lékárny a tam jsem to koupila, tak se zeptejte ve vaší lékárně.

0
před 2 roky Aneta

Co používáte na průdušky? máte vyzkoušený nějaký sirup, který opravdu zabírá?

0
před 2 roky Lucie

Jednou, když jsem měla problém, tak jsem si objednala tento sirup https://www.altaherba.cz/index.php?route=product/search&tag=sirup, od té doby na něj opravdu nedám dopustit.

0
před 2 roky Aneta

A opravdu vám to pomohlo? jak dlouho to trvalo, než vám to po objednání přišlo domů?

0
před 2 roky Lucie

Ano opravdu nám to pomohlo, od objednání jsem měla zásilku za dva dny doma, takže dost rychle.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 12


Přidat příspěvek