Intolerance laktózy

0
před 5 lety bezlaktózáč

Dobrý den, protože jsem v nadpisech nenašla podobnou diskuzi, chtěla jsem se zeptat, trpíte někdo intolerancí laktózy? Víte jaké jsou projevy, příčiny a léčba? Než jsem si zjistila všechny informace, především na webu - nejedná se o rozšířené onemocnění, že by o něm psaly stovky knih - trvalo to rok a půl. Všechny informace, které jsem objevila najdete zde http://diagnoza-intolerance-na-laktozu.webnode.cz/. Máte-li jakékoliv dotazy, klidně pište, já Vám ráda vše zodpovím.
Mějte se krásně!

0
Obrázek uživatele martinM
před 5 lety martinM

Pokud nejste telátko, není kravské mléko vaší přirozenou stravou. Pokud porušíte zákony přírody, odnesete to čase na zdraví. Žádný savec na světě nepije mléko cizího druhu a ví proč. Jen člověk se nevzdá byznysu a všechny dosavadní výzkumy tají. Proto pokud máte tuto intoleranci, jste nad míru zdravá i duševně. Vaše tělo vám dokáže jasně říct, že není na kojení, ale na příjem přirozené stravy. Bohužel spousta lidí to necítí a pozná to až v pokročilém věku, kdy prožívá mnoho nemocí a netuší proč. Hledejte 5 bílých jedů, je toho všude napsáno hafo.

1
před 5 lety bezlaktozac

To je jistě zajímavý příspěvek, jen je zvláštní, že někdo baští mléčné výrobky celý život a nic a jinému se v průběhu života vytvoří tato intolerance. Co pak když se narodí dítě, které nemůže pozřít ani to mléko mateřské? To je přeci nejpřirozenější potrava pro dítě nějaký ten měsíc po narození, přesto ho nemůže, protože je v něm laktóza... Zkusím googlit o jedech, které zmiňujete, slyším o tom poprvé.

0
Obrázek uživatele martinM
0
Obrázek uživatele Danah
před 5 lety Danah

bezlaktózáč: Někdo baští mléčné výrobky celý život...to ale neznamená, že nemůže mít jiné alergie či intolerance na potraviny. Podle mého názoru vše souvisí s úrovní imunity. Moje děti byly alergické na seno a pyly, ale jakmile jsme opustili severní Čechy, plné smogu a prachu, skákali po kupkách sena, běhali po lukách a nic jim nebylo! Ta severočeská zátěž bylo něco navíc, kdy už si organismus neporadil ani s pylem. Takovým způsobem pokoušíme náš imunitní systém, co vydrží, např. když jíme průmyslově vyrobené potraviny, které jsou více chemikálie než potraviny. Tělo pak řekne "Dost" různým způsobem, alergií či intolerancí.

0
před 4 týdny Karolína

Mohla bych se zeptat těch, co mají alergii na mléko, tak jak se po zjištění zachovali ? Zajímalo by mě konkrétně jestli jsou nějaké diskuze, kde jsou informace o potravinách, které jsou pro nás k dostání ?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 8


Přidat příspěvek