Hubnutí kvuli zdraví

0
před 3 měsíci IvetaJ

Dobrý den všichni. Prosím je tu někdo, kdo byl donucen zhubnout kvůli zdravot. problémům, které způsobovala jeho váha? Prosím jak jste to dokázali?

0
před 3 měsíci Lidmilova

Ahoj, já jsem kvůli zdravotním problémům shodila 17,5 kg. A pořád pokračuji :-) Chce to pevnou vůli a vidinu zdraví :-) Sama jsem to teda nedokázala, mám na to odborníky.

0
před 3 měsíci IvetaJ

Lidmilova zdravím. Ano? Tyjo to je hodně dobrý. A můžu se zeptat jaké odborníky? Nějakého výživového poradce?

0
0
před 3 měsíci Lidmilova

Iveto ano. Svět Zdraví.Neznáš? Určitě asi budeš vědět z reklam, ne?

0
před 3 měsíci Jana

http://vegall.cz

0
před 3 měsíci IvetaJ

Jo Lidmilová něco mi to říká. Možná jsem o tom slyšela někde. Jsou toto jejich stránky? https://www.svet-zdravi.cz/

0
před 2 měsíci Lidmilova

Ano to jsou přesně oni. Jsou všude možně po ČR. Určitě doporučuji se tam minimálně objednat a pak se můžeš rozhodnout :-) Oni ti všechno vysvětlí ..můžeš si tam nechat udělat i rozbor krve, genetické testy apod.

0
0
před 2 měsíci IvetaJ

Díky všem, rozhodla jsem se to zkusit se Světem Zdraví. S nimi jsem našla nejvíce pozitivních zkušenosti, navíc jsou tady kousek od nás. Tak mi držte palce.

0
Obrázek uživatele Slunew
před 2 měsíci Slunew

Děkujeme těm, co nám - FÉR potravině - už přispěli. Bohužel na HITHITu buď vyberete celou částku, nebo se peníze vrací. Prosím, rádi bychom aby se to povedlo a my mohli rozšířit počet ohodnocených potravin v databázi. Vždyť aplikace je zdarma pro kohokoli, takže pomůžete nejen finančně nám, ale i sobě a ostatním aby byl lepší a větší nástroj při výběru potravin. Jestli vám není jedno, co jíte, chtěli byste mít přehled o tom, co všechno s kterou potravinou sníte navíc, tedy to, co tam vážně nechcete, zapojte se. Díky Tým FÉR potraviny (provozovatel i lidiček) https://www.hithit.com/cs/project/4794/s-fer-potravinou-vis-co-skutecne-jis

0
před 5 týdny Zaneta

IvetoJ držím palce,i já jsem s nimi shodila 14 kg. Ted už jen udržuji....byla to dřina, chce to pevnou vůli..ale jde to! Doporučuji na ledničku si nalepit svou fotku v plavkách :D

0
před 4 týdny IvetaJ

děkuji moc zaneto :-) :-* Jo to je dobrý nápad s tou fotkou, to asi zkusím! :D

0
před 4 týdny Zaneta

No ne, jako fakt ale! Človek si po každé, když chce otevřít ledničku fakt rozmyslí, co si z ní vezme :-) :-D

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 1


Přidat příspěvek