Homocystein

0
před 2 roky Jitka

Začala jsem užívat vitamíny B6,B12 a kyselinu listovou. Jaký je váš názor?

0
před 2 roky Jitka

Nikdo nemá názor?

0
před 2 roky Zdeňka

Já si také snižuji homocystein těmito vitamíny už půl roku a cítím se super. Revmatické problémy ustoupily, přešly mě bolesti zad, kloubu a kyčlí, únava ustoupila, chřipka na mě letos nemohla, upravuje se mi pomalu tlak. Schvaluji a doporučuji.Teď jsem přešla na vitamíny Homocystein Vitality které jsem si obstarala v poradně Paralelní péče o zdraví. Je mi 62 let  a takové zlepšení jsem nečekala.

0
před 2 roky Jitka

Tak ten tlak bych právě taky potřebovala. A byla jste i v té poradně?

0
před 2 roky Zdeňka

Byla jsem v poradně, poslali mě na vyšetření homocysteinu, ten už byl nízký. Jejich vitamíny vycházejí levněji než v lékárně a vše je v jedné tobolce. Tlak se mi začal snižovat pomalu po 4 měsících. Chce to trpělivost.

0
před 2 roky justyna

Zdravím, vím že to nepatří k danému tématu, ale potřebuji poradit. Jsem sama se synem a nevyšla jsem tento měsíc s penězi. Nemáte některá z Vás zkušenosti s půjčkou www.penizeprolididneska.cz/a/br3 ? Známá půjčku zkoušela a byla velmi spokojená. Peníze jí přišli na účet hned a dokonce prý neplatila žádné úroky. Má někdo z Vás s nimi ještě nějakou zkušenost? Moc děkuji za jakékoliv informace

0
před 2 roky Jitka

Věříte, že tady vám někdo poradí? Nebo je to skrytá reklama? 

0
před 2 roky tony

Já taky beru tyto 3 vitamíny. Už jsem o nich napsal v jiných diskuzích. Sic vidím, že lidé okolo mě o snižování homocysteinu což tyto vitamíny dělají vůbec nic nevědí, nebo tomu nevěří a mnozí důležitost nízkého homocysteinu vůbec nechápou. Vitamíny B6, kyselina listová a B12 snížili homocystein i mě z 9 no 6 mmol/l. . Pocity, kdy mi ubylo 33%toxické látky z těla jsou skvělé. Bolesti hlavy, zad, svalů jsou pryč. Zpravila se mi srážlivost krve, zubařka se fakt divila a svět je najednou pro mě zas veselý. Schody zas beru po dvou a je mi líto všech těch nemocných okolo mě. Když jim řeknu, berte vitamíny, že to bude zas dobré tak jen kroutí hlavou a říkají: Doktor mi řekl, že to nejde vyléčit a mám to do konce života a tak polykají chemii a litují se a otravují si celý organizmus. Asi si to musí odžít aby pochopili. Berete tyto vitamíny  ještě někdo? Napište.

0
Obrázek uživatele Ája
před 2 roky Ája

Já beru,sice krátce od Missiva:)) Vitatonic-vitamíny,prý také na Homocystein. Má někdo zkušenost i s tímto produktem?

0
před 2 roky tony

Vitatonic je výborný na snižování homocisteinu pro děti . Bohužel dnes už chybí 80%těchto vitamínů v ovoci a zelenině. Pro dospělého člověka je dnes ve vitatonicu těchto vitamínů málo. 

0
Obrázek uživatele Ája
před 2 roky Ája

Mě ale tvrdili:)) že právě pro dobrou hladinu pro dospělého!!! Co tedy užívat??

0
Obrázek uživatele Ája
před 2 roky Ája

Jak může taková  firma-Missiva,která tvrdí,jak mají úžasné produkty:)) tvrdit toto!!! Dala jsem,za to dost peněz a ted to vyhodím???? Děti už mám velké,dospělé. Užívám 1 sáček,tak jak mi řekli,při zvýšení dávky,nevím.....

0
před 2 roky tony

Tato firma je opravdu špičková. Vitatonic začali vyrábět před mnoho léty a fungoval dokonale, určitě pomohl mnoho lidem.Bohužel za ta léta vitamíny ve stravě stále ubývají.Mají tam málo vitamínu B6.
Přikupte si ho v lékárně a užívejte s vitatonicem a vše bude fungovat. Doktor, který kdysi vyvinul vitatonic, pro dnešní dobu, kdy je deficit vitamínů ve stravě už 80% vyvinul nový produkt na snižování homocysteinu, kde už je B6 více. Jmenuje se Homocystein- vitality, ten je nyní pro dospělé.

0
Obrázek uživatele Ája
před 2 roky Ája

Tak Vás asi zklamu:)) jelikož jsem si ověřovala,přímo přes lékaře-mudr Karel Erben,tak potvrzeno,že Homocystein Vitatonic od firmy Missiva,je právě doporučován,přímo od něj. A e sice určen už dětem,od 3 let:)) ale stoprocentně i pro dospělé. Záleží prý, jaké má člověk potíže. Pokud pouze preventivně,tak 1 sáček a při potížích 2 .Pokud si proštudujete složení,tak tento koncentrát,je naopak velmi silný a děti by měli užívat,pouze 1/2 sáčku. A i B6 ho tam je dostatek. Porovnejte si složení,Vitatonic a Homocystein-vitality. Připadá mi,že asi chcete ,dělat tomuto produktu reklamu!!(Homocystein)Jestli dokonce , nejste jeho distributorem.

0
před 2 roky tony

Pokud to mudr Karel Erben potvrdil, tak uznávám , že jsem se mýlil. On je fakt kapacita. Jestli je vitatonic i pro dospělé vyzkouším ho taky. Diky za informaci.

0
Obrázek uživatele radim
před 2 roky radim

...A pak se koukněte do ciziny a zjistíte, že tam jsou vitamínové doplňky za polovinu a ještě s 5x vyšším obsahem vitamínů :)

0
před 8 měsíci Jiří

Karel Erben se vždy velmi energicky ve svých projevech zaštiťuje vědou a objevy které před námi lékaři údajně tají. Sám však skutečné vědecké poznatky nerespektuje a odmítá opustit slibnou teorii, která se však bohužel ukázala jako falešná. Vehementně odsuzuje lékařsko-farmaceutickou lobby, která usiluje, na rozdíl od něho, jen o zisk. Jde však Erbenovi skutečně jen o dobro pacientů? Liší se od jím odsuzované lékařsko-farmaceutické lobby? Zcela jistě ne, protože právě o zisk jde evidentně i Erbenovi.
Založil soukromou „Poradnu podpory zdraví v R.M.A.Centru v Praze – Holešovicích. Za úplatu nabízí stanovení hladiny homocysteinu (Hcy), kde propaguje zaručené prostředky na snižování hladiny Hcy a na prevenci a léčbu všech chorob. Erben se chová jako klasický léčitel a rovněž jako velmi úspěšný dealer firem uplatňujících tzv.přímý prodej se síťovým marketingem, např. LR Health & Beauty systems. Propaguje léčbu, jejíž účinnost NEBYLA klinicky prokázána, pro pacienta tato „léčba“ představuje nemalé finanční náklady a někdy dokonce i zdravotní riziko. Jedná se o hrubě neetický nábor zoufalých pacientů, včetně onkologických.

0
před 6 měsíci Monika

nevím jak funguje tato léčba..nemám vyzkoušené ale pane Jíří to co říkáte mě také napadlo ,ale když se do toho vžiji tak zadarmo nelze dělat nic....vždy si musíte vydělat na náklady a plat a podle toho co vím o nákladech ve zdravotnictví tak ceny p. Erbena nejsou vůbec přehnané spíše naopak.....a s aloe od firmy LR mám výborné zkušenosti při dlouhodobém užívání...ale ani aloe není pro všechny ,např. po transplantaci jí nelze brát ....chci jen říci že být propagátorem ověřených výrobků když máte navíc s tím i dobré osobní zkušenosti, není ostuda a vždy nemusí jít jen o zisk....navíc mám z p. Erbena spíše pocit že mu možná jde o to být u zkoumání této metody v praxi ..nevím ale je třeba zvážit i tuto možnost

0
před 5 měsíci Jana

I já se připojuji to této diskuse. Věřím všemu, co říká MUDr. Erben, on to nevymyslel, pouze to převzal z Kanady, kde na škodlivost vysoké hladiny  homocysteinu v krvi poukazovali lékaři již v roce 1932. Ceny MUDr. Erbena za jeho vitamíny jsou sice vyšší, obzvlášť pro nás důchodce a tak si kupuji homocysteinovou formuli od firmy Jameison za 180,- Kč, / dávka/ na 3 měsíce/, která obsahuje 3 základní složky béček a za rok se mi podařilo snížit hladinu homocysteinu o 5 jednotek a patřím do skupiny s nízkým rizikem onemocnění civilizačními chorobami, takže to funguje a já tomu věřím.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 9


Přidat příspěvek