Homocystein

0
před 2 roky Jitka

Začala jsem užívat vitamíny B6,B12 a kyselinu listovou. Jaký je váš názor?

0
před 2 roky Jitka

Nikdo nemá názor?

0
před 2 roky Zdeňka

Já si také snižuji homocystein těmito vitamíny už půl roku a cítím se super. Revmatické problémy ustoupily, přešly mě bolesti zad, kloubu a kyčlí, únava ustoupila, chřipka na mě letos nemohla, upravuje se mi pomalu tlak. Schvaluji a doporučuji.Teď jsem přešla na vitamíny Homocystein Vitality které jsem si obstarala v poradně Paralelní péče o zdraví. Je mi 62 let  a takové zlepšení jsem nečekala.

0
před 2 roky Jitka

Tak ten tlak bych právě taky potřebovala. A byla jste i v té poradně?

0
před 2 roky Zdeňka

Byla jsem v poradně, poslali mě na vyšetření homocysteinu, ten už byl nízký. Jejich vitamíny vycházejí levněji než v lékárně a vše je v jedné tobolce. Tlak se mi začal snižovat pomalu po 4 měsících. Chce to trpělivost.

0
před 2 roky justyna

Zdravím, vím že to nepatří k danému tématu, ale potřebuji poradit. Jsem sama se synem a nevyšla jsem tento měsíc s penězi. Nemáte některá z Vás zkušenosti s půjčkou www.penizeprolididneska.cz/a/br3 ? Známá půjčku zkoušela a byla velmi spokojená. Peníze jí přišli na účet hned a dokonce prý neplatila žádné úroky. Má někdo z Vás s nimi ještě nějakou zkušenost? Moc děkuji za jakékoliv informace

0
před 12 měsíci Jitka

Věříte, že tady vám někdo poradí? Nebo je to skrytá reklama? 

0
před 12 měsíci tony

Já taky beru tyto 3 vitamíny. Už jsem o nich napsal v jiných diskuzích. Sic vidím, že lidé okolo mě o snižování homocysteinu což tyto vitamíny dělají vůbec nic nevědí, nebo tomu nevěří a mnozí důležitost nízkého homocysteinu vůbec nechápou. Vitamíny B6, kyselina listová a B12 snížili homocystein i mě z 9 no 6 mmol/l. . Pocity, kdy mi ubylo 33%toxické látky z těla jsou skvělé. Bolesti hlavy, zad, svalů jsou pryč. Zpravila se mi srážlivost krve, zubařka se fakt divila a svět je najednou pro mě zas veselý. Schody zas beru po dvou a je mi líto všech těch nemocných okolo mě. Když jim řeknu, berte vitamíny, že to bude zas dobré tak jen kroutí hlavou a říkají: Doktor mi řekl, že to nejde vyléčit a mám to do konce života a tak polykají chemii a litují se a otravují si celý organizmus. Asi si to musí odžít aby pochopili. Berete tyto vitamíny  ještě někdo? Napište.

0
Obrázek uživatele Ája
před 12 měsíci Ája

Já beru,sice krátce od Missiva:)) Vitatonic-vitamíny,prý také na Homocystein. Má někdo zkušenost i s tímto produktem?

0
před 12 měsíci tony

Vitatonic je výborný na snižování homocisteinu pro děti . Bohužel dnes už chybí 80%těchto vitamínů v ovoci a zelenině. Pro dospělého člověka je dnes ve vitatonicu těchto vitamínů málo. 

0
Obrázek uživatele Ája
před 12 měsíci Ája

Mě ale tvrdili:)) že právě pro dobrou hladinu pro dospělého!!! Co tedy užívat??

0
Obrázek uživatele Ája
před 12 měsíci Ája

Jak může taková  firma-Missiva,která tvrdí,jak mají úžasné produkty:)) tvrdit toto!!! Dala jsem,za to dost peněz a ted to vyhodím???? Děti už mám velké,dospělé. Užívám 1 sáček,tak jak mi řekli,při zvýšení dávky,nevím.....

0
před 12 měsíci tony

Tato firma je opravdu špičková. Vitatonic začali vyrábět před mnoho léty a fungoval dokonale, určitě pomohl mnoho lidem.Bohužel za ta léta vitamíny ve stravě stále ubývají.Mají tam málo vitamínu B6.
Přikupte si ho v lékárně a užívejte s vitatonicem a vše bude fungovat. Doktor, který kdysi vyvinul vitatonic, pro dnešní dobu, kdy je deficit vitamínů ve stravě už 80% vyvinul nový produkt na snižování homocysteinu, kde už je B6 více. Jmenuje se Homocystein- vitality, ten je nyní pro dospělé.

0
Obrázek uživatele Ája
před 12 měsíci Ája

Tak Vás asi zklamu:)) jelikož jsem si ověřovala,přímo přes lékaře-mudr Karel Erben,tak potvrzeno,že Homocystein Vitatonic od firmy Missiva,je právě doporučován,přímo od něj. A e sice určen už dětem,od 3 let:)) ale stoprocentně i pro dospělé. Záleží prý, jaké má člověk potíže. Pokud pouze preventivně,tak 1 sáček a při potížích 2 .Pokud si proštudujete složení,tak tento koncentrát,je naopak velmi silný a děti by měli užívat,pouze 1/2 sáčku. A i B6 ho tam je dostatek. Porovnejte si složení,Vitatonic a Homocystein-vitality. Připadá mi,že asi chcete ,dělat tomuto produktu reklamu!!(Homocystein)Jestli dokonce , nejste jeho distributorem.

0
před 12 měsíci tony

Pokud to mudr Karel Erben potvrdil, tak uznávám , že jsem se mýlil. On je fakt kapacita. Jestli je vitatonic i pro dospělé vyzkouším ho taky. Diky za informaci.

0
Obrázek uživatele radim
před 12 měsíci radim

...A pak se koukněte do ciziny a zjistíte, že tam jsou vitamínové doplňky za polovinu a ještě s 5x vyšším obsahem vitamínů :)

0
před 2 měsíci Jiří

Karel Erben se vždy velmi energicky ve svých projevech zaštiťuje vědou a objevy které před námi lékaři údajně tají. Sám však skutečné vědecké poznatky nerespektuje a odmítá opustit slibnou teorii, která se však bohužel ukázala jako falešná. Vehementně odsuzuje lékařsko-farmaceutickou lobby, která usiluje, na rozdíl od něho, jen o zisk. Jde však Erbenovi skutečně jen o dobro pacientů? Liší se od jím odsuzované lékařsko-farmaceutické lobby? Zcela jistě ne, protože právě o zisk jde evidentně i Erbenovi.
Založil soukromou „Poradnu podpory zdraví v R.M.A.Centru v Praze – Holešovicích. Za úplatu nabízí stanovení hladiny homocysteinu (Hcy), kde propaguje zaručené prostředky na snižování hladiny Hcy a na prevenci a léčbu všech chorob. Erben se chová jako klasický léčitel a rovněž jako velmi úspěšný dealer firem uplatňujících tzv.přímý prodej se síťovým marketingem, např. LR Health & Beauty systems. Propaguje léčbu, jejíž účinnost NEBYLA klinicky prokázána, pro pacienta tato „léčba“ představuje nemalé finanční náklady a někdy dokonce i zdravotní riziko. Jedná se o hrubě neetický nábor zoufalých pacientů, včetně onkologických.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 4


Přidat příspěvek