Darování vajíček

0
před 2 roky Patty

Vážené dámy, mám na vás dotaz… Stále víc přemýšlím nad možností jít darovat vajíčko. Co si o tomto způsobu pomoci myslíte? Byla jste už některá darovat?

0
před 2 roky Evka

Cau, já jsem darovat byla, dvakrát. A přesně proto, co píšeš ...je to krásný způsob pomoci! Byla jsem na klinice ve Zlíně https://www.ivf-zlin.cz/. A jinam bych už nešla. Kam se chystáš ty?

0
před 2 roky Ivana

Osobně si myslím, že je to krásný způsob pomoci. Kdysi jsem o darování taky uvažovala, ale pak jsem to nějak přešla. Ale když nad tím teď přemýšlím, tak bych aji darovat šla. Ale ono je to omezeno věkem, ne?

0
před 2 roky Ivana

Jak to darování probíhá? U toho se berou hormony, že? Jak moc tě ovlivňují?

0
před 2 roky Patricie

Osobně si myslím, že je to krásný způsob pomoci. Kdysi jsem o darování taky uvažovala, ale pak jsem to nějak přešla. Ale když nad tím teď přemýšlím, tak bych aji darovat šla. Ale ono je to omezeno věkem, ne?

0
před 2 roky Johana

Ahoj, já se ti tady pokusím nastíit, jak to celé probíhalo u mě. Registrovala jsem se přes jejich web https://www.ivf-zlin.cz/24773-informace-pro-darkyne-vajicek. Je tam formulář. Po jeho odeslání ti z kliniky zavolají a naplánují s tebou schůzku, kde se dozvíš úplně vše. Hlavně ti vezmou krev, aby zjistili, zda jsi v pořádku a můžeš být dárkyní. Před samotným darováním ti pak naplánují stimulační cyklus. Léky jsem si aplikovala sama, sestra mi vše vysvětlila. Stimulace je ukončena odběrem vajíček. Přesný den a čas odběru ti pak řekne doktor na základě průběžně prováděných ultrazvukových a hormonálních vyšetření. Odběr vajíček se provádí v krátkodobé anestezii. Já jsem šla domů zruba 2 hoďky po odběru. Přijela pro mě sestra. Takže asi tak nějak.

0
před 2 roky Alenka

Berou se hormony a já jsem to nijak moc nepociťovala…

0
před 2 roky Lola

Opravdu? Neovlivňují ty hormony tvou náladu? Nebo nepřibírá se po nich? Jsou to zanedbatelné věci, ale jen tak pro informaci...

0
před 2 roky Laura

každá žena, tělo na to reaguje jinak. Ono se to těžko odhaduje, jak na to tělo zareaguje. Není to ale nic strašného

0
před 2 roky Edita

ano souhlasím. Jsou ženy, které to bolí malinko víc a pak jsou ženy, které to ani ,,necítí,,. Ale není se čeho obávát

0
před 2 roky Terka

Tak já jsem teda byla ta, co jí to bolelo... Ale musím teda říct, že to nebylo nijak drastické. Přirovnala bych to k intenzívní bolesti při MS. Rohodně se ale není čeho bát.

0
před 2 roky Jana

není. Pravda ale je, že každ= tělo reaguje jinak. Nejde ale o žádnou výraznou bolest. Dá se to vydržet.

0
před 2 roky Linda

Pokud jde o to darování vajíček, tak ne, nebolí to...teda ano bolí, ale opravdu je bolest snesitelná, kor pro náš, ženy... my jsme na bolest v dolní části břicha zvyklé.

0
před 2 roky Eliška

ono to malinko bolí, co jsem četla, ale jak píše Linda, není to nic velkého a dá se to vydržet.

0
před 2 roky Dagmar

Eliško, já jsem darovat byla a musím říct, že jsem to cítila, ale opravdu to není žádná tragedie. Taková nepříjemná návštěva gynekologa. Opravdu bych to přirovnala k intenzivnější menstruaci. 

0
před 2 roky Ivana

No a jak to darování na té IVF Klinice Zlín probíhá?

0
před 2 roky Henrieta

josu tam nějaké konzultace,pak vyšetření, aby věděli, kdy je nelepšé doba ti je oděbrat a pak se jde na samoptný odběr. Zlus si zavolat na tu kliniku do Zlína, tam ti budou umět poradit, poskytnout veškeré informace

0
před 2 roky Milena

Holky, kdybych chtěla jít darovat, jak se mám na tu kliniku dostat? Je nějaký postup, jak se stanu dárkyní? nebo jak se alespoň registruju ke všem těm testům? A když chceš darovat, tak tě musí vyšetřit a udělat nejrůznější testy, aby zjistili, zda jsem v pořádku a jsem vhodná dárkyně. Tady ty testy si platím sama?

0
před 2 roky Lucie

Mileno, pokud chceš jít darovat, tak na stránkách kliniky můžeš vyplnit dotazník. Na základě něho tě budou kontaktovat a somluví s tebou dalsí postup. Jinak ne, to vysetreni si nehradíš.

0
před 7 měsíci Karla

No a jak to darování na té IVF Klinice Zlín probíhá? A jak jste na této klinice byly spokojené?

0
před 7 měsíci Petra

No, já jsem to udělala tak, že na https://www.ivf-zlin.cz/24773-informace-pro-darkyne-vajicek jsem registrovala přes jejich formulář. Potom mě z kliniky zavolali a naplánovali se mnou schůzku, kde mi všechno vysvětlili. Vzali mi krev, aby zjistili, zda jsem v pořádku a můžu darovat. Před samotným darováním naplánovali stimulační cyklus. Léky jsem si aplikovala sama, sestra mi vše vysvětlila.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 + 11


Přidat příspěvek