Darování vajíček

0
před 2 roky Patty

Vážené dámy, mám na vás dotaz… Stále víc přemýšlím nad možností jít darovat vajíčko. Co si o tomto způsobu pomoci myslíte? Byla jste už některá darovat?

0
před 2 roky Evka

Cau, já jsem darovat byla, dvakrát. A přesně proto, co píšeš ...je to krásný způsob pomoci! Byla jsem na klinice ve Zlíně https://www.ivf-zlin.cz/. A jinam bych už nešla. Kam se chystáš ty?

0
před 2 roky Ivana

Osobně si myslím, že je to krásný způsob pomoci. Kdysi jsem o darování taky uvažovala, ale pak jsem to nějak přešla. Ale když nad tím teď přemýšlím, tak bych aji darovat šla. Ale ono je to omezeno věkem, ne?

0
před 2 roky Ivana

Jak to darování probíhá? U toho se berou hormony, že? Jak moc tě ovlivňují?

0
před 2 roky Patricie

Osobně si myslím, že je to krásný způsob pomoci. Kdysi jsem o darování taky uvažovala, ale pak jsem to nějak přešla. Ale když nad tím teď přemýšlím, tak bych aji darovat šla. Ale ono je to omezeno věkem, ne?

0
před 2 roky Johana

Ahoj, já se ti tady pokusím nastíit, jak to celé probíhalo u mě. Registrovala jsem se přes jejich web https://www.ivf-zlin.cz/24773-informace-pro-darkyne-vajicek. Je tam formulář. Po jeho odeslání ti z kliniky zavolají a naplánují s tebou schůzku, kde se dozvíš úplně vše. Hlavně ti vezmou krev, aby zjistili, zda jsi v pořádku a můžeš být dárkyní. Před samotným darováním ti pak naplánují stimulační cyklus. Léky jsem si aplikovala sama, sestra mi vše vysvětlila. Stimulace je ukončena odběrem vajíček. Přesný den a čas odběru ti pak řekne doktor na základě průběžně prováděných ultrazvukových a hormonálních vyšetření. Odběr vajíček se provádí v krátkodobé anestezii. Já jsem šla domů zruba 2 hoďky po odběru. Přijela pro mě sestra. Takže asi tak nějak.

0
před 2 roky Alenka

Berou se hormony a já jsem to nijak moc nepociťovala…

0
před 2 roky Lola

Opravdu? Neovlivňují ty hormony tvou náladu? Nebo nepřibírá se po nich? Jsou to zanedbatelné věci, ale jen tak pro informaci...

0
před 2 roky Laura

každá žena, tělo na to reaguje jinak. Ono se to těžko odhaduje, jak na to tělo zareaguje. Není to ale nic strašného

0
před 2 roky Edita

ano souhlasím. Jsou ženy, které to bolí malinko víc a pak jsou ženy, které to ani ,,necítí,,. Ale není se čeho obávát

0
před 2 roky Terka

Tak já jsem teda byla ta, co jí to bolelo... Ale musím teda říct, že to nebylo nijak drastické. Přirovnala bych to k intenzívní bolesti při MS. Rohodně se ale není čeho bát.

0
před 2 roky Jana

není. Pravda ale je, že každ= tělo reaguje jinak. Nejde ale o žádnou výraznou bolest. Dá se to vydržet.

0
před 2 roky Linda

Pokud jde o to darování vajíček, tak ne, nebolí to...teda ano bolí, ale opravdu je bolest snesitelná, kor pro náš, ženy... my jsme na bolest v dolní části břicha zvyklé.

0
před 2 roky Eliška

ono to malinko bolí, co jsem četla, ale jak píše Linda, není to nic velkého a dá se to vydržet.

0
před 2 roky Dagmar

Eliško, já jsem darovat byla a musím říct, že jsem to cítila, ale opravdu to není žádná tragedie. Taková nepříjemná návštěva gynekologa. Opravdu bych to přirovnala k intenzivnější menstruaci. 

0
před 2 roky Ivana

No a jak to darování na té IVF Klinice Zlín probíhá?

0
před 2 roky Henrieta

josu tam nějaké konzultace,pak vyšetření, aby věděli, kdy je nelepšé doba ti je oděbrat a pak se jde na samoptný odběr. Zlus si zavolat na tu kliniku do Zlína, tam ti budou umět poradit, poskytnout veškeré informace

0
před 12 měsíci Milena

Holky, kdybych chtěla jít darovat, jak se mám na tu kliniku dostat? Je nějaký postup, jak se stanu dárkyní? nebo jak se alespoň registruju ke všem těm testům? A když chceš darovat, tak tě musí vyšetřit a udělat nejrůznější testy, aby zjistili, zda jsem v pořádku a jsem vhodná dárkyně. Tady ty testy si platím sama?

0
před 11 měsíci Lucie

Mileno, pokud chceš jít darovat, tak na stránkách kliniky můžeš vyplnit dotazník. Na základě něho tě budou kontaktovat a somluví s tebou dalsí postup. Jinak ne, to vysetreni si nehradíš.

0
před 4 měsíci Karla

No a jak to darování na té IVF Klinice Zlín probíhá? A jak jste na této klinice byly spokojené?

0
před 4 měsíci Petra

No, já jsem to udělala tak, že na https://www.ivf-zlin.cz/24773-informace-pro-darkyne-vajicek jsem registrovala přes jejich formulář. Potom mě z kliniky zavolali a naplánovali se mnou schůzku, kde mi všechno vysvětlili. Vzali mi krev, aby zjistili, zda jsem v pořádku a můžu darovat. Před samotným darováním naplánovali stimulační cyklus. Léky jsem si aplikovala sama, sestra mi vše vysvětlila.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 - 4


Přidat příspěvek