Co na kvalitnější sperma?

0
před 10 měsíci Míša

S manželem nás trápí jeden velký problém. Moc toužíme po miminku a stále se nedaří. U mě je vše ok, ale on má horší kvalitu spermií. Prošel jste někdo něčím podobným? Dá se nějak kvalita spermií ovlivnit?

0
před 10 měsíci Niki

To je bohužel dnes docela častý problém :( Já osobně zkušenost nemám, ale držím vám palečky. Co vím, tak důležitý je zdravý životní styl, nekouřit, nepít alkohol, mít dostatek výživy. A takové ty věci, jako nedávat si horkou sprchu, notebook na klín atd...

0
před 10 měsíci Gabriela

Asi tak ako pisala Niki, mozno skusit este doplnky stravy. v lekarni vam isto poradia. A ako zachrannu variantu umele oplodnenie. zelam vam, nech sa podari co najskor.

0
před 10 měsíci Míča

Manžel nekouří, občas si vypije, ale málo. Stravu pravda nemá příliš kvalitní, pokusím se to změnit. Co se týče doplňků stravy, tak tomu já moc nevěřím. Ani nevím, co by to mělo být za doplňky? Ještě jsem o tom neslyšela, že by bylo něco přímo na kvalitu spermií.

0
před 10 měsíci Gabriela

No ja by som skusila aj doplnky stravy. Pokial by to bola posledna moznost (pred umelkom). Poradte sa v lekarni, isto existuju rozne pripravky. Ja som treba teraz pozerala na googli a narazila na toto: http://www.intimninakupy.cz/intimni-zdravi/semmax-volume-caps/ Malo by to byt na bazi bylin.

0
před 10 měsíci Míša

A myslíte, že to může fungovat? Je to teda docela drahé :( To složení se mi ale docela líbí. Ale musím se poradit s manželem.

0
před 10 měsíci Gabriela

Naozaj vam nepoviem, ci to pomoze... ale ako som povedela, skusila by som vsetko. Je to navyse lacnejsie ako to umelko...

0
Obrázek uživatele sharunka03
před 10 měsíci sharunka03

Prý je dobré užívat vitamín E, tak zkuste pohledat, co obsahuje vitamín E nebo kupte přímo tabletky s vitamínem E

0
před 9 měsíci Lucka

My jsme také brali ten SEXMAX volume, co doporučovala Gabča. Možná je to náhoda, ale nám se pak zadařilo :)

0
před 9 měsíci Míša

My jsme ho s mužem taky objednali, bere to už měsíc, tak snad nám to taky vyjde. Moc bychom si to mimi přáli :(

0
před 8 měsíci Ivo

Přemýšlím o koupi přípravku Semmax volume.Chci se zeptat, zvíšilo se množství ejakulátu po jeho používání nebo je to jen reklamní trik?Díky látkám které tyto přášky obsahují se asi trošku zlepší kvalita spermií, ale množství ejakulátu?

0
před 8 měsíci Terka

Dobrý den, Ivošku,
i když to od vás zní spíše jako reklama, tak zrovna semmax volume je hodně dobré a určitě to velmi dobře funguje. Máme osobně ozkoušeno přímo s přítelem a fakt oba máme velkou spokojenost. Takže za sebe můžu doporučit. =)

0
před 8 měsíci Kobilík

A věděli jste, že kromě takových přípravků je důležité na kvalitní sperma i hořčík? Ten má na to strašně velký vliv - zkuste taky chvilku brát, třeba i společně s semmax volume a uvidíte, že výsledek na sobě nenechá dlouhou čekat. Za mě je to fakt bomba. Jo a ještě jsem nenapsal, že nejlepší hořčík je magnesium biokomplex. Všechno ostatní je jen pozlátko a krásná reklama.

0
před 8 měsíci Simona

Fakt? A kde jste takovou informaci vyčetl? To by mě totiž zajímalo? Jako o magnesiu biokomplex jsem již četla, takže vím, že je to dobré, ale že by to mělo takový vliv na sperma, tak to slyším prvně...

0
před 8 měsíci Radek

No taky si myslím, že to je nějaká fáma, protože to jsem teda ještě nikdy neslyšel, že by hořčík měl vliv na sperma. Ale zase o tom semmax volume jsem už slyšel několikrát a tomu tedy věřím, že to funguje. Asi to byla jen nějaká pomíjivá informace, něco jako "Američtí vědci přišli na..."

0
před 8 měsíci Petr

A může být to sperma po užití semmax volume nějaké chutnější, nebo na to má vliv jen jídlo?

0
před 8 měsíci Radek

Tak to vůbec netuším. Jako je možné, že to na to bude mít vliv, ale to fakt netuším... Sám jsem to nijak nezkoušel :-P a přítelkyně se taky nezmiňovala... Co ale píšou na stránkách přímo, kde se to prodává (intimninakupy.cz), tak to má být spíše na samotnou kvalitu spermatu a na jeho množství než na jeho chuť. Na to si myslím, že jsou asi jiné přípravky nebo teda asi fakt to samotné jídlo. Pokud to ale přítelkyni nechutná, tak jsou ještě i lubrikanty přímo na orální sex, které jsou s příchutí a alespoň ti potom péro nebude tak hnusně chutnat - pokud teda nechutná přítelkyni. =)

0
před 7 měsíci Petr

Dobře, díky... A nemůže to pak mít negativní vliv, když se do přítelkyně vystříkám s tím, že to budu brát? Nemohlo by jí to třeba způsobit zánět, nebo třeba negativně ovlivnit antikoncepci? Nemůže to mít ještě nějaký takový vliv?

0
před 7 měsíci Radek

Ne to vůbec. Teda nikdy jsem nic takového neřešil, ale podle mě to jí fakt způsobit nemůže! =) To je úplně blbost. Pokud jste to někde četl, tak je to fakt hodně "kvalitní" článek. :-D Na to fakt rychle zapomeňte! semmax volume žádné takové negativní účinky nemůže mít. Jen vám to prostě zlepší kvalitu spermií. Třeba se to hodí, když chcete s přítelkyní otěhotnět.

0
před 4 měsíci Michal

Preji hezky den.Tak jsem si taky objednal Semmax.Po jake dobe jde rozeznat narust spermatu?Dekuji moc.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 5


Přidat příspěvek