Chronická bolest zad

0
před 2 roky Pavel

Ahoj, již téměř 5 let trpím chronickou bolestí zad. Chodím k neurologovi a na rehabilitace, ale zatím mi nic nepomáhá. Jsem momentálně v pracovní neschopnosti a bojím se, jak dlouho ještě budu (splácíme hypotéku a máme 2 malé děti). Není něco, co pomohlo vám se rychlejsi vyléčit? Děkuji.

0
před 2 roky Bedřa

Zkus Revitanerv Strong, manželka to teď užívá a chválí si to.

0
Obrázek uživatele radim
před 2 roky radim

Bolest zad je široký pojem. Nějaká diagnoza je?

0
před 2 roky Petr K.

Tak mně na bolest zad pomáhají tyhle tejpy. Jenže já tu bolest nemám chronickou, tak nevím,jestli by mohly pomoct i Vám. Radim má pravdu, bolest zad je hodně široký pojem. Co vám neurolog řekl, že vám je? A co všechno jste zatím vyzkoušel?

0
před 2 roky Pavel

Upřímně řečeno, neurolog si něco brblal pro sebe a nevím přesně, co mi je. Ve zprávě se nevyznám. Revitanerv Strong jsem už někde slyšel, ale není to na předpis? O tejpách něco načtu a zkusím.

0
před 2 roky Bedřa

Pavle, není na předpis, ale často ho doporučují doktoři :-) Normálně se zeptej v lékárně.

0
Obrázek uživatele alena.prchlikova@
před 2 roky alena.prchlikova@

Pavle, já bych v prvé řadě chtěla vědět, jaká je diagnoza. A když mi ji doktor sám neřekne, ptám se, když není ochoten s vámi mluvit, jděte k jinému doktorovi. Pak můžete účinněji bojovat s nemocí, nejen zkoušet různé léky, ale brát ty, které vám mohou pomoci, také lépe zaměřit rehabilitaci, aby vám co nejvíce pomohla. 

0
před 2 roky Heim

Ony to totiz klidne muzou byt ledviny, a tapou jak doktori, tak pacient.

0
před 2 roky Pavel

Rozhodně neberte naslepo nějaké prášky. Diagnozu musí stanovit doktor a jak řekla Alena, pokud není jasno, změnit.
Pro prevenci je pak vhodné zbytečně záda nevystavovat možnosti zánětů (http://www.oveckarna.cz/elasticky-ledvinovy-pas.html), držet je spíše v teple a pravidelně cvičit, protahovat obratle. 
Mně pomáhá tohle cvičení: https://www.youtube.com/watch?v=mAt7qISyrdI ale jestli chodíte na rehabilitace jak říkáte, tak s vámi určitě pracují individuálně.

0
před 2 roky Lidka

Rašelinová koupel může výrazně zmírnit bolesti (pokud je to svalového původu ). Vyzkoušejte, ale určitě zajdetě k doktorovi, který se vámi bude bavit.
http://www.lecivemasti.cz/raselina-do-koupele-raselinove-koupelove-soli/raselina-koupelova-200g.html

0
před 9 měsíci Richard

Zkuste roboflex, ten je přímo dělaný na bolest zad.

0
před 7 měsíci Eliska

Mam toma tens pristoj a jsem s nim zatim spokojena, alespon nemusim brat ty prasky plne chemie

0
před 5 měsíci vasa

Poradim vam mentolku extra od cannadermu. Taky trpim na zada a tahle mi pomuze kdykoliv. Navic je to z konopi, které je zname tim, ze fakt pomaha na cokoliv.

0
před 5 měsíci Tereza

Cviceni, spravny pohyb a hlavne nebrat prasky, je to plne chemie a telo si rychle zvykne

0
před 4 měsíci Terka

Vyzkošejte Dornovu metodu, slyšela jsem na ni samá pozitiva a ješte mrkněte nato, na čem spíte. Pokus máte nevyhovující podklad na spaní, starou, proleželou nebo příliš tvrrdou matraci, moc to ovlivňuje nejen spánek ale i záda, v posteli strávíme denně několik hodin a mnohdy to podceňujeme. Rodičům jsme pořizovali zdravotní matraci tady http://www.matracetropico.cz/zdravotni-matrace a jsou oba spokojeni, Vánoce jsou ideálním časem k větším dárkům, moc držím palce

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 6


Přidat příspěvek