Celulitida - jak s ní zatočit? :(

0
před 2 roky Katka

Ahoj holky a ženy. Mám 27 let a už mě roky trápí pomerančová kůže :(. Cvičím, snažím se používat krémy proti celulitidě ale fakt nic nepomáhá. Existuje vůbec něco, co zabere nebo to je prohraný boj?

0
před 2 roky Petra

Zažívám přesně to samé co ty. Zatím mi nic co jsem zkusila nepomohlo takže jsem taky zvědavá.

0
před 2 roky Lucka

Já používám přírodní tělové oleje, je to lepší než krémy, co jsou přímo na celulitidu. Celulitida se mi po nich zlepšila, ale nezmizela úplně. Daří se mi to ale trošku "maskovat" třeba samoopalovacími mléky, které si dávám vždy předtím, než se mám někde svlíkat - třeba bazén, doktor apod.

0
před 2 roky Katka

A co třeba kryolipolýza? Má někdo zkušenost? Já o tom četla, že by to mělo pomoct, ale je to drahý, tak nechci zkoušet něco co nefunguje. Jaké ty oleje používáš Lucko?

0
před 2 roky Lucka

Normální olejíčky - arganový, olivový...

0
před 2 roky Lenka

Holky, celulitida je způsobená hlavně tím, že tělo zadržuje vodu, takže odvodňujte, odvodňujte, odvodňujte! :) Držím palce

0
před 2 roky Katka

Odovodnit se? Co to je? To slyším poprvé, jak se to dělá?

0
před 2 roky Lenka

to znamená, že zbavíš tělo přebytečné vody. Protože kdy se ti hromadí v těle voda, nafukuje se ti břicho, jsi oteklá, máš celulitidu atd. Já na odvodnění používám speciální tablety, ale jsou i nějaké čaje a různé babské rady, zkus se podívat na netu.

0
před 2 roky Katka

Hmm, to jsem teda neslyšela, musím si to prostudovat. Jako taky se často cítím oteklá a nafouklá, i když jím zdravě a cvičím. I když ve zdravé výživě jsem tuším jednou zahlídla nějaký čaj na odvodnění, ale myslela jsem, že to je spíš pro nějaké nemocné lidi. Tak asi si ho zkusím koupit :) 

0
před 2 roky Lenka

Jojo, s čaji jsem začínala, ale efekt jsem neviděla ani po delší době. Kdežto ty tabletky zafungovaly rychle. Se zavodnoˇváním má problém hodně lidí, myslím, že se to hodně podceňuje. Hlavně pokud užíváš HA, tak ti odvodnění vřele doporučuju.

0
před 2 roky Katka

A co to je teda za tabletky?

0
před 2 roky Lenka

Používám H2Out.

0
před 2 roky Katka

A to máš normálně z lékárny?

0
před 2 roky Lenka

Koupila jsem to na jejich e-shopu, ale možná to mají i v lékárně. Zkus se zeptat :)

0
před 2 roky Janka

kryo jsou akorát vyhozený prachy, na ty tabletky bych taky nevěrila. K čemu do sebe cpát další sajrajty? Hodně pij a to ti pomůže.

0
před 2 roky Lenka

Jako pít je důležité, takže to určitě ano, ale jen pít určitě nepomůže. Ty tabletky mají přírodní složení celkem, proč hned říkáš sajrajty, když to neznáš?

0
před 2 roky Katka

Koukám na jejich web a není to teda levná záležitost. Za jak dlouho jsi viděla výsledky?

0
před 2 roky Lenka

Asi za dva měsíce. Já pravidelně ty kůry opakuju, splasklo mi i břicho, které jsem měla, i když cvičím na břicho... A celulitida skoro zmizela.

0
před 2 roky Katka

A jak často ty kúry teda opakuješ, aby to mělo efekt?

0
před 2 roky Lenka

Jednou za tři měsíce. Takže když koupím dvě dvojbalení po 639 Kč, tak to je na rok něco málo přes 1200 (stovka na měsíc), to mi za krásné bříško, zadek a stehna stojí :)

0
před 2 roky Katka

Hmm, to máš asi recht. Dívám se na jejich web, tak tam mají dokonce nějaké výhodné balení na rok s dárkem za 1149 Kč... ale napřed vyzkouším tedy těch 20 tobolek, jestli budou výsledky...

0
před 2 roky Lenka

Jasně, každé tělo funguje jinak, tak zkus a uvidíš :) Kdyžtak napiš, jak to zafungovalo :)

0
před 2 roky Dana

Podle mě by to mohlo fungovat... logicky - odvodníš se, splaskneš a zmizí ti i ty ďolíčky...

0
před 2 roky Andrea

Mně známá doporučila pleťový gel Cellulitis :-), který jí samotné po nějakém čase používání docela pomohl. Kůže se trošku zpevnila a zjemnila. Mají ho prý ve většině lékárnách. Vyzkouším to, za pokus to stojí :-)

0
0
před 11 měsíci Krystalka

kapku cvičte a zkuste i nějaké přípravky proti odvodnění, zadržená voda v těle vám děla na stehnech nepěkné dolíčky

0
před 11 měsíci Claire

Ještě jsem neslyšela, že by zavodnění způsobovalo celulitidu.

0
před 11 měsíci Krystalka

A představte si je to tak, přečetla jsem o tom už hodně článečků a dokonce jsem to i vyzkoušela na sobě!

0
před 11 měsíci Claire

Jak, že jste to vyzkoušela na sobě? zkoušela jste se odvodnit? Jak?

0
před 11 měsíci Krystalka

Koupila jsem si na internetu tobolky H2Out, ty maji v sobě extrakt různých bylinek a pomohlo mi to zbavit se pomerančové kuže :)

0
před 7 měsíci Ivanka

Na přípravky na celulitidu moc nedám, nikdy mi nepomohli. Co jediné mi s celulitidou pomohlo byla změna jídelníčku. Opravdu chce to se začít zdravě stravovat. Nechte si třeba sestavit jídelníček od nějakého poradce.

0
před 6 měsíci Tomáš

Proč užívat výrobky OKG family? Jak asi víte, základním kamenem každého těla(nejen lidského,ale i zvířecího nebo ptačího) jsou buňky. U dospělého člověka je to přibližně pět set šedesát miliard buněk.Ty buňky se obnovují, regenerují a postupně odumírají (v dospělosti se průměrně každých sedm let kompletně obnoví celé naše tělo). A všechny buňky samozřejmě chtějí také jíst. Bohužel v dnešní stravě se jim té potravy vhodné pro ně objevuje stále méně a méně, v potravinách, v nápojích, ale i v ovzduší je stále více chemie, kterou naše buňky nedovedou zpracovat a využít ve svůj prospěch a tím dochází k jejich větší úmrtnosti. Projevuje se to rychlejším stárnutím našeho těla, stále větší náchylností k různým nemocem, k bolestem hlavy apod.  Proto je nutné(!) potravu buňkám dodávat v jiné formě- z jiného, přírodního zdroje. A na to jsou vhodné právě výrobky OKGfamily, které dodávají potravu všem buňkám v našem těle! Tyto produkty jsou vhodné pro každého, jsou přírodní, bez jakékoli přidané chemie, jsou vhodné i pro sportovce, s léky nemají žádné kontraindikace, jsou vhodné jako prevence. Produkty mám všechny vyzkoušené sám na sobě, užívám je již sedm let a pomohli mi vyřešit spoustu zdravotních problémů, včetně takových, s kterými si lékaři nevěděli rady(nic na ně nemají). Pomáhají také již více než miliónu dalších spokojených lidí nejen u nás, ale i v zahraničí. Pokud tedy máte Vy osobně nebo víte o někom kdo má zdravotní problémy a chcete je řešit raději přírodní cestou než chemickou, pište mi do emailu, odpovím všem!      brabecsenior@seznam.cz       tel.: 734496320 Tomáš Brabec, nezávislý poradce zdraví u OKG family, registr. číslo 03-009294

0
před 2 měsíci Eva

Slyšela jsem o legínách na celulitidu. Jen nevím, jak to může fungovat, nechci je mít něčím napuštěné, aby mi to něco neudělalo s kůží.

0
před 2 měsíci eva

ja kupuju přípravek od značky alqvimia, který je super na celulitidu :)

0
před 5 týdny Linda

Já bych se jich nebála, jsou ušité ze speciální látky s vroubky, napuštěné ničím určitě nejsou. Mrkněte na www.nejleginy.cz.

0
před 5 týdny Eva

Tak to mě těší, já totiž taky nesnesu jen tak kde co. Kdyby byly něčím napuštěné, tak bych je nemohla nosit. Tyhle se mi líbí, zkusím si je objednat.

0
před 4 týdny Žaneta

Já bych se nebála žádných legín od nejleginy, dost dlouho je používám jak ke cvičení tak jen tak na běžné nošení. Anticelilitidní neznám, ale vyzkouším je.

0
před 3 týdny Linda

Nejsou ničím napuštěné. Jsou zevnitř s vroubky, ty masírují pokožku a prokrvují ji. Nemusíte se ničeho bát.

0
před 3 týdny Pavluška

Kamarádka mě doporučila kávový peeling. Zkoušel se někdo s jeho pomocí celulitidy zbavit?

0
před 2 týdny Bodlinka

Peeling je dobrý na celulitidu? Něco jsem o tom četla, ale kávový neznám. Od koho je?

0
0
před 5 dny Bodlinka

Mrkla jsem na stránky, ten coffee scrub mě velmi zaujal. Objednala jsem si ho na zkoušku.

0
před 3 dny Pavluška

Stránky jsem si prohlédla, kávový peeling už mám a používám ho. No a k vánocům jsem si objednala od nich balíček.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 11


Přidat příspěvek