Celulitida - jak s ní zatočit? :(

0
před 2 roky Katka

Ahoj holky a ženy. Mám 27 let a už mě roky trápí pomerančová kůže :(. Cvičím, snažím se používat krémy proti celulitidě ale fakt nic nepomáhá. Existuje vůbec něco, co zabere nebo to je prohraný boj?

0
před 2 roky Petra

Zažívám přesně to samé co ty. Zatím mi nic co jsem zkusila nepomohlo takže jsem taky zvědavá.

0
před 2 roky Lucka

Já používám přírodní tělové oleje, je to lepší než krémy, co jsou přímo na celulitidu. Celulitida se mi po nich zlepšila, ale nezmizela úplně. Daří se mi to ale trošku "maskovat" třeba samoopalovacími mléky, které si dávám vždy předtím, než se mám někde svlíkat - třeba bazén, doktor apod.

0
před 2 roky Katka

A co třeba kryolipolýza? Má někdo zkušenost? Já o tom četla, že by to mělo pomoct, ale je to drahý, tak nechci zkoušet něco co nefunguje. Jaké ty oleje používáš Lucko?

0
před 2 roky Lucka

Normální olejíčky - arganový, olivový...

0
před 2 roky Lenka

Holky, celulitida je způsobená hlavně tím, že tělo zadržuje vodu, takže odvodňujte, odvodňujte, odvodňujte! :) Držím palce

0
před 2 roky Katka

Odovodnit se? Co to je? To slyším poprvé, jak se to dělá?

0
před 2 roky Lenka

to znamená, že zbavíš tělo přebytečné vody. Protože kdy se ti hromadí v těle voda, nafukuje se ti břicho, jsi oteklá, máš celulitidu atd. Já na odvodnění používám speciální tablety, ale jsou i nějaké čaje a různé babské rady, zkus se podívat na netu.

0
před 2 roky Katka

Hmm, to jsem teda neslyšela, musím si to prostudovat. Jako taky se často cítím oteklá a nafouklá, i když jím zdravě a cvičím. I když ve zdravé výživě jsem tuším jednou zahlídla nějaký čaj na odvodnění, ale myslela jsem, že to je spíš pro nějaké nemocné lidi. Tak asi si ho zkusím koupit :) 

0
před 2 roky Lenka

Jojo, s čaji jsem začínala, ale efekt jsem neviděla ani po delší době. Kdežto ty tabletky zafungovaly rychle. Se zavodnoˇváním má problém hodně lidí, myslím, že se to hodně podceňuje. Hlavně pokud užíváš HA, tak ti odvodnění vřele doporučuju.

0
před 2 roky Katka

A co to je teda za tabletky?

0
před 2 roky Lenka

Používám H2Out.

0
před 2 roky Katka

A to máš normálně z lékárny?

0
před 2 roky Lenka

Koupila jsem to na jejich e-shopu, ale možná to mají i v lékárně. Zkus se zeptat :)

0
před 2 roky Janka

kryo jsou akorát vyhozený prachy, na ty tabletky bych taky nevěrila. K čemu do sebe cpát další sajrajty? Hodně pij a to ti pomůže.

0
před 2 roky Lenka

Jako pít je důležité, takže to určitě ano, ale jen pít určitě nepomůže. Ty tabletky mají přírodní složení celkem, proč hned říkáš sajrajty, když to neznáš?

0
před 2 roky Katka

Koukám na jejich web a není to teda levná záležitost. Za jak dlouho jsi viděla výsledky?

0
před 2 roky Lenka

Asi za dva měsíce. Já pravidelně ty kůry opakuju, splasklo mi i břicho, které jsem měla, i když cvičím na břicho... A celulitida skoro zmizela.

0
před 2 roky Katka

A jak často ty kúry teda opakuješ, aby to mělo efekt?

0
před 2 roky Lenka

Jednou za tři měsíce. Takže když koupím dvě dvojbalení po 639 Kč, tak to je na rok něco málo přes 1200 (stovka na měsíc), to mi za krásné bříško, zadek a stehna stojí :)

0
před 2 roky Katka

Hmm, to máš asi recht. Dívám se na jejich web, tak tam mají dokonce nějaké výhodné balení na rok s dárkem za 1149 Kč... ale napřed vyzkouším tedy těch 20 tobolek, jestli budou výsledky...

0
před 2 roky Lenka

Jasně, každé tělo funguje jinak, tak zkus a uvidíš :) Kdyžtak napiš, jak to zafungovalo :)

0
před 2 roky Dana

Podle mě by to mohlo fungovat... logicky - odvodníš se, splaskneš a zmizí ti i ty ďolíčky...

0
před 2 roky Andrea

Mně známá doporučila pleťový gel Cellulitis :-), který jí samotné po nějakém čase používání docela pomohl. Kůže se trošku zpevnila a zjemnila. Mají ho prý ve většině lékárnách. Vyzkouším to, za pokus to stojí :-)

0
0
před 2 roky Krystalka

kapku cvičte a zkuste i nějaké přípravky proti odvodnění, zadržená voda v těle vám děla na stehnech nepěkné dolíčky

0
před 2 roky Claire

Ještě jsem neslyšela, že by zavodnění způsobovalo celulitidu.

0
před 2 roky Krystalka

A představte si je to tak, přečetla jsem o tom už hodně článečků a dokonce jsem to i vyzkoušela na sobě!

0
před 2 roky Claire

Jak, že jste to vyzkoušela na sobě? zkoušela jste se odvodnit? Jak?

0
před 2 roky Krystalka

Koupila jsem si na internetu tobolky H2Out, ty maji v sobě extrakt různých bylinek a pomohlo mi to zbavit se pomerančové kuže :)

0
před 12 měsíci Ivanka

Na přípravky na celulitidu moc nedám, nikdy mi nepomohli. Co jediné mi s celulitidou pomohlo byla změna jídelníčku. Opravdu chce to se začít zdravě stravovat. Nechte si třeba sestavit jídelníček od nějakého poradce.

0
před 11 měsíci Tomáš

Proč užívat výrobky OKG family? Jak asi víte, základním kamenem každého těla(nejen lidského,ale i zvířecího nebo ptačího) jsou buňky. U dospělého člověka je to přibližně pět set šedesát miliard buněk.Ty buňky se obnovují, regenerují a postupně odumírají (v dospělosti se průměrně každých sedm let kompletně obnoví celé naše tělo). A všechny buňky samozřejmě chtějí také jíst. Bohužel v dnešní stravě se jim té potravy vhodné pro ně objevuje stále méně a méně, v potravinách, v nápojích, ale i v ovzduší je stále více chemie, kterou naše buňky nedovedou zpracovat a využít ve svůj prospěch a tím dochází k jejich větší úmrtnosti. Projevuje se to rychlejším stárnutím našeho těla, stále větší náchylností k různým nemocem, k bolestem hlavy apod.  Proto je nutné(!) potravu buňkám dodávat v jiné formě- z jiného, přírodního zdroje. A na to jsou vhodné právě výrobky OKGfamily, které dodávají potravu všem buňkám v našem těle! Tyto produkty jsou vhodné pro každého, jsou přírodní, bez jakékoli přidané chemie, jsou vhodné i pro sportovce, s léky nemají žádné kontraindikace, jsou vhodné jako prevence. Produkty mám všechny vyzkoušené sám na sobě, užívám je již sedm let a pomohli mi vyřešit spoustu zdravotních problémů, včetně takových, s kterými si lékaři nevěděli rady(nic na ně nemají). Pomáhají také již více než miliónu dalších spokojených lidí nejen u nás, ale i v zahraničí. Pokud tedy máte Vy osobně nebo víte o někom kdo má zdravotní problémy a chcete je řešit raději přírodní cestou než chemickou, pište mi do emailu, odpovím všem!      brabecsenior@seznam.cz       tel.: 734496320 Tomáš Brabec, nezávislý poradce zdraví u OKG family, registr. číslo 03-009294

0
před 7 měsíci Eva

Slyšela jsem o legínách na celulitidu. Jen nevím, jak to může fungovat, nechci je mít něčím napuštěné, aby mi to něco neudělalo s kůží.

0
před 7 měsíci eva

ja kupuju přípravek od značky alqvimia, který je super na celulitidu :)

0
před 7 měsíci Linda

Já bych se jich nebála, jsou ušité ze speciální látky s vroubky, napuštěné ničím určitě nejsou. Mrkněte na www.nejleginy.cz.

0
před 7 měsíci Eva

Tak to mě těší, já totiž taky nesnesu jen tak kde co. Kdyby byly něčím napuštěné, tak bych je nemohla nosit. Tyhle se mi líbí, zkusím si je objednat.

0
před 7 měsíci Žaneta

Já bych se nebála žádných legín od nejleginy, dost dlouho je používám jak ke cvičení tak jen tak na běžné nošení. Anticelilitidní neznám, ale vyzkouším je.

0
před 6 měsíci Linda

Nejsou ničím napuštěné. Jsou zevnitř s vroubky, ty masírují pokožku a prokrvují ji. Nemusíte se ničeho bát.

0
před 6 měsíci Pavluška

Kamarádka mě doporučila kávový peeling. Zkoušel se někdo s jeho pomocí celulitidy zbavit?

0
před 6 měsíci Bodlinka

Peeling je dobrý na celulitidu? Něco jsem o tom četla, ale kávový neznám. Od koho je?

0
0
před 6 měsíci Bodlinka

Mrkla jsem na stránky, ten coffee scrub mě velmi zaujal. Objednala jsem si ho na zkoušku.

0
před 6 měsíci Pavluška

Stránky jsem si prohlédla, kávový peeling už mám a používám ho. No a k vánocům jsem si objednala od nich balíček.

0
před 4 měsíci Kristýna

Kdyby jste radši investovaly do nějakého ošetření, tak uděláte líp. To co utratíte za peelingy, krémy a jiné serepatičky, tak tolik ani nestojí jedno ošetření, které má na rozdíl od kosmetiky nějaký efekt.

0
před 3 měsíci Simona

Jsem stejného názoru Kristy. Já mám za sebou čtvrté ošetření a celulitidu už téměř žádnou nemám.

0
před 3 měsíci Lenka

A ty máš Kristýno vyzkoušené ošetření, co celulitidu odstraní ? Budu ráda za tip, protože bych s tím chtěla do léta něco udělat a sama nemám moc odvahu něco vybírat, protože ošetření na celulitidu je fakt hodně co jsem se dívala a nemyslím si, že všechny budou účinné.

0
před 3 měsíci Kristýna

Ano mám, od listopad docházím pravidelně na odstranění celulitidy za pomoci monopolární radiofrekvence s ultrazvukem a troufám si říct, že do léta mi po ní snad už nezbydou žádné známky. Každopádně ošetření dělají mnohem víc http://www.amarylliscentrum.cz/zakroky-a-technologie/problematicke-oblasti-vase-potize/telo/celilitida

0
před 2 měsíci Klára

zkuste proceduru bodywraps, tady jsou salony po ČR. Chodím na to a už po 3 aplikaci je celulitida teměř pryč https://bodywraps.cz/partnerske-salony/

0
před 2 měsíci Simona

Můžu Kristy vědět na kolik tě tak ošetření vyjde a jestli sis tip ošetření vybírala ty sama nebo je možné se domluvit na nějaké konzultaci, kde mi někdo poradí ? Já osobně se v tom toitž vůbec nevyznám.

0
před 2 měsíci Kristýna

Tak to je Simono individuální, protože každý máme celulitidu jinou někdo jí má míň, někdo zase víc a od toho se odvíjí i počet ošetření, ale to se všechno dozvíte, když se do amaryllis centra objednáte na konzultaci nebo se tam rovnou objednáš na ošetření. Za sebe spíš doporučuju nejprve konzultaci, aby jste se poradila ohledně tipu ošetření.

0
před 2 měsíci Vanda

Určitě bych radila pohyb, s tím jde všechno líp, i když je to samozřejmě individuální, jak píšou kolegyně zde, avšak mne například plavání v našem zahradním bazénu od https://www.albixon.cz/ velice pomohlo, celulitida sama zmizela - a to stejně rychle, jako se objevila :-) Různým "zázračným" přípravkům bych nevěřila, spíše bych se bála.

0
před 2 měsíci Vladka

že plavání pomáhá vím,jen raději bych nějakou proeduru. Čětla jsem tu o bodywraps, byl na to už někdo? Jak jste byly spokojené?

0
před 2 měsíci Vanesa

Procedury jsou na to nejlepší. Zabírají ihned. Taky je ale potřeba dodržovat určitou životosprávu.

0
před 2 měsíci Diana

Plavání je super na hubnutí, ale ne na celulitidu, která se po úbytku váhy akorát zvýrazní. Bohužel mluvím z vlastní zkušenosti. Hledala jsem nějaký salón v Praze, kde se tomu věnují a příští týden jdu na zkoušku do Amaryllis centra, tak jsem zvědavá.

0
před 5 týdny Sofie

zkoušely jste některá tohle? https://bodywraps.cz/anticellulite/

0
před 5 týdny Karla

Mně hodně na celulitidu pomohla monopolární radiofrekvence s ultrazvukem, protože jsem měla dle paní doktorky celulitidu třetího stupně, takže bylo potřeba zvolit ošetření s intenzivnější destrukcí. Nechám tu odkaz, kde je o tom více http://www.amarylliscentrum.cz/zakroky-a-technologie/problematicke-oblasti-vase-potize/telo/celilitida

0
před 5 týdny Silva

Kolik je tak potřeba ošetření ? Co jsem se dívala, tak je to jedno z nejefektivnějších ošetření, což mě zajímá a uvažuju o něm, protože zatím chodím sem k nám do salónu na zábaly a efekt jaksi nikde, tak jee čas vyzkoušet něco osvědčeného.

0
před 5 týdny Karla

mrkni sem, je ti cenník a fotky jak to vypadalo před a po  https://bodywraps.cz/anticellulite/

0
před 4 týdny Simona

Karlo, chodila jsi na tu proceduru? Jak rychle to zaberá?

0
před 4 týdny Emilli

Dobrý den Simono, za mě mohu jedině doporučit tento zákrok - http://www.amarylliscentrum.cz/zakroky-a-technologie/problematicke-oblasti-vase-potize/telo/celilitida Je tam velmi příjemné prostředí, prérsonál milý, krásně se o vás postará...

0
před 4 týdny Kikushka

Emilli, kolik stojí toto ošetření a kolik návštěv je třeba?

0
před 4 týdny Emilli

Kikushko, je to velmi velmi individuální... to se takhle dopředu nedá bohužel říct... Být tebou, zavolám tam, objednám se a uvidíš sama :) http://www.amarylliscentrum.cz/kontakt

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 12


Přidat příspěvek