Celulitida - jak s ní zatočit? :(

0
před 4 roky Katka

Ahoj holky a ženy. Mám 27 let a už mě roky trápí pomerančová kůže :(. Cvičím, snažím se používat krémy proti celulitidě ale fakt nic nepomáhá. Existuje vůbec něco, co zabere nebo to je prohraný boj?

0
před 4 roky Petra

Zažívám přesně to samé co ty. Zatím mi nic co jsem zkusila nepomohlo takže jsem taky zvědavá.

0
před 4 roky Lucka

Já používám přírodní tělové oleje, je to lepší než krémy, co jsou přímo na celulitidu. Celulitida se mi po nich zlepšila, ale nezmizela úplně. Daří se mi to ale trošku "maskovat" třeba samoopalovacími mléky, které si dávám vždy předtím, než se mám někde svlíkat - třeba bazén, doktor apod.

0
před 4 roky Katka

A co třeba kryolipolýza? Má někdo zkušenost? Já o tom četla, že by to mělo pomoct, ale je to drahý, tak nechci zkoušet něco co nefunguje. Jaké ty oleje používáš Lucko?

0
před 4 roky Lucka

Normální olejíčky - arganový, olivový...

0
před 4 roky Lenka

Holky, celulitida je způsobená hlavně tím, že tělo zadržuje vodu, takže odvodňujte, odvodňujte, odvodňujte! :) Držím palce

0
před 4 roky Katka

Odovodnit se? Co to je? To slyším poprvé, jak se to dělá?

0
před 4 roky Lenka

to znamená, že zbavíš tělo přebytečné vody. Protože kdy se ti hromadí v těle voda, nafukuje se ti břicho, jsi oteklá, máš celulitidu atd. Já na odvodnění používám speciální tablety, ale jsou i nějaké čaje a různé babské rady, zkus se podívat na netu.

0
před 4 roky Katka

Hmm, to jsem teda neslyšela, musím si to prostudovat. Jako taky se často cítím oteklá a nafouklá, i když jím zdravě a cvičím. I když ve zdravé výživě jsem tuším jednou zahlídla nějaký čaj na odvodnění, ale myslela jsem, že to je spíš pro nějaké nemocné lidi. Tak asi si ho zkusím koupit :) 

0
před 4 roky Lenka

Jojo, s čaji jsem začínala, ale efekt jsem neviděla ani po delší době. Kdežto ty tabletky zafungovaly rychle. Se zavodnoˇváním má problém hodně lidí, myslím, že se to hodně podceňuje. Hlavně pokud užíváš HA, tak ti odvodnění vřele doporučuju.

0
před 4 roky Katka

A co to je teda za tabletky?

0
před 4 roky Lenka

Používám H2Out.

0
před 4 roky Katka

A to máš normálně z lékárny?

0
před 4 roky Lenka

Koupila jsem to na jejich e-shopu, ale možná to mají i v lékárně. Zkus se zeptat :)

0
před 4 roky Janka

kryo jsou akorát vyhozený prachy, na ty tabletky bych taky nevěrila. K čemu do sebe cpát další sajrajty? Hodně pij a to ti pomůže.

0
před 4 roky Lenka

Jako pít je důležité, takže to určitě ano, ale jen pít určitě nepomůže. Ty tabletky mají přírodní složení celkem, proč hned říkáš sajrajty, když to neznáš?

0
před 4 roky Katka

Koukám na jejich web a není to teda levná záležitost. Za jak dlouho jsi viděla výsledky?

0
před 4 roky Lenka

Asi za dva měsíce. Já pravidelně ty kůry opakuju, splasklo mi i břicho, které jsem měla, i když cvičím na břicho... A celulitida skoro zmizela.

0
před 4 roky Katka

A jak často ty kúry teda opakuješ, aby to mělo efekt?

0
před 4 roky Lenka

Jednou za tři měsíce. Takže když koupím dvě dvojbalení po 639 Kč, tak to je na rok něco málo přes 1200 (stovka na měsíc), to mi za krásné bříško, zadek a stehna stojí :)

0
před 4 roky Katka

Hmm, to máš asi recht. Dívám se na jejich web, tak tam mají dokonce nějaké výhodné balení na rok s dárkem za 1149 Kč... ale napřed vyzkouším tedy těch 20 tobolek, jestli budou výsledky...

0
před 4 roky Lenka

Jasně, každé tělo funguje jinak, tak zkus a uvidíš :) Kdyžtak napiš, jak to zafungovalo :)

0
před 4 roky Dana

Podle mě by to mohlo fungovat... logicky - odvodníš se, splaskneš a zmizí ti i ty ďolíčky...

0
před 4 roky Andrea

Mně známá doporučila pleťový gel Cellulitis :-), který jí samotné po nějakém čase používání docela pomohl. Kůže se trošku zpevnila a zjemnila. Mají ho prý ve většině lékárnách. Vyzkouším to, za pokus to stojí :-)

0
0
před 4 roky Krystalka

kapku cvičte a zkuste i nějaké přípravky proti odvodnění, zadržená voda v těle vám děla na stehnech nepěkné dolíčky

0
před 4 roky Claire

Ještě jsem neslyšela, že by zavodnění způsobovalo celulitidu.

0
před 4 roky Krystalka

A představte si je to tak, přečetla jsem o tom už hodně článečků a dokonce jsem to i vyzkoušela na sobě!

0
před 4 roky Claire

Jak, že jste to vyzkoušela na sobě? zkoušela jste se odvodnit? Jak?

0
před 4 roky Krystalka

Koupila jsem si na internetu tobolky H2Out, ty maji v sobě extrakt různých bylinek a pomohlo mi to zbavit se pomerančové kuže :)

0
před 3 roky Ivanka

Na přípravky na celulitidu moc nedám, nikdy mi nepomohli. Co jediné mi s celulitidou pomohlo byla změna jídelníčku. Opravdu chce to se začít zdravě stravovat. Nechte si třeba sestavit jídelníček od nějakého poradce.

0
před 3 roky Tomáš

Proč užívat výrobky OKG family? Jak asi víte, základním kamenem každého těla(nejen lidského,ale i zvířecího nebo ptačího) jsou buňky. U dospělého člověka je to přibližně pět set šedesát miliard buněk.Ty buňky se obnovují, regenerují a postupně odumírají (v dospělosti se průměrně každých sedm let kompletně obnoví celé naše tělo). A všechny buňky samozřejmě chtějí také jíst. Bohužel v dnešní stravě se jim té potravy vhodné pro ně objevuje stále méně a méně, v potravinách, v nápojích, ale i v ovzduší je stále více chemie, kterou naše buňky nedovedou zpracovat a využít ve svůj prospěch a tím dochází k jejich větší úmrtnosti. Projevuje se to rychlejším stárnutím našeho těla, stále větší náchylností k různým nemocem, k bolestem hlavy apod.  Proto je nutné(!) potravu buňkám dodávat v jiné formě- z jiného, přírodního zdroje. A na to jsou vhodné právě výrobky OKGfamily, které dodávají potravu všem buňkám v našem těle! Tyto produkty jsou vhodné pro každého, jsou přírodní, bez jakékoli přidané chemie, jsou vhodné i pro sportovce, s léky nemají žádné kontraindikace, jsou vhodné jako prevence. Produkty mám všechny vyzkoušené sám na sobě, užívám je již sedm let a pomohli mi vyřešit spoustu zdravotních problémů, včetně takových, s kterými si lékaři nevěděli rady(nic na ně nemají). Pomáhají také již více než miliónu dalších spokojených lidí nejen u nás, ale i v zahraničí. Pokud tedy máte Vy osobně nebo víte o někom kdo má zdravotní problémy a chcete je řešit raději přírodní cestou než chemickou, pište mi do emailu, odpovím všem!      brabecsenior@seznam.cz       tel.: 734496320 Tomáš Brabec, nezávislý poradce zdraví u OKG family, registr. číslo 03-009294

0
před 3 roky Eva

Slyšela jsem o legínách na celulitidu. Jen nevím, jak to může fungovat, nechci je mít něčím napuštěné, aby mi to něco neudělalo s kůží.

0
před 3 roky eva

ja kupuju přípravek od značky alqvimia, který je super na celulitidu :)

0
před 3 roky Linda

Já bych se jich nebála, jsou ušité ze speciální látky s vroubky, napuštěné ničím určitě nejsou. Mrkněte na www.nejleginy.cz.

0
před 3 roky Eva

Tak to mě těší, já totiž taky nesnesu jen tak kde co. Kdyby byly něčím napuštěné, tak bych je nemohla nosit. Tyhle se mi líbí, zkusím si je objednat.

0
před 3 roky Žaneta

Já bych se nebála žádných legín od nejleginy, dost dlouho je používám jak ke cvičení tak jen tak na běžné nošení. Anticelilitidní neznám, ale vyzkouším je.

0
před 3 roky Linda

Nejsou ničím napuštěné. Jsou zevnitř s vroubky, ty masírují pokožku a prokrvují ji. Nemusíte se ničeho bát.

0
před 3 roky Pavluška

Kamarádka mě doporučila kávový peeling. Zkoušel se někdo s jeho pomocí celulitidy zbavit?

0
před 3 roky Bodlinka

Peeling je dobrý na celulitidu? Něco jsem o tom četla, ale kávový neznám. Od koho je?

0
0
před 3 roky Bodlinka

Mrkla jsem na stránky, ten coffee scrub mě velmi zaujal. Objednala jsem si ho na zkoušku.

0
před 3 roky Pavluška

Stránky jsem si prohlédla, kávový peeling už mám a používám ho. No a k vánocům jsem si objednala od nich balíček.

0
před 3 roky Kristýna

Kdyby jste radši investovaly do nějakého ošetření, tak uděláte líp. To co utratíte za peelingy, krémy a jiné serepatičky, tak tolik ani nestojí jedno ošetření, které má na rozdíl od kosmetiky nějaký efekt.

0
před 3 roky Simona

Jsem stejného názoru Kristy. Já mám za sebou čtvrté ošetření a celulitidu už téměř žádnou nemám.

0
před 3 roky Lenka

A ty máš Kristýno vyzkoušené ošetření, co celulitidu odstraní ? Budu ráda za tip, protože bych s tím chtěla do léta něco udělat a sama nemám moc odvahu něco vybírat, protože ošetření na celulitidu je fakt hodně co jsem se dívala a nemyslím si, že všechny budou účinné.

0
před 3 roky Kristýna

Ano mám, od listopad docházím pravidelně na odstranění celulitidy za pomoci monopolární radiofrekvence s ultrazvukem a troufám si říct, že do léta mi po ní snad už nezbydou žádné známky. Každopádně ošetření dělají mnohem víc http://www.amarylliscentrum.cz/zakroky-a-technologie/problematicke-oblasti-vase-potize/telo/celilitida

0
před 3 roky Klára

zkuste proceduru bodywraps, tady jsou salony po ČR. Chodím na to a už po 3 aplikaci je celulitida teměř pryč https://bodywraps.cz/partnerske-salony/

0
před 2 roky Simona

Můžu Kristy vědět na kolik tě tak ošetření vyjde a jestli sis tip ošetření vybírala ty sama nebo je možné se domluvit na nějaké konzultaci, kde mi někdo poradí ? Já osobně se v tom toitž vůbec nevyznám.

0
před 2 roky Kristýna

Tak to je Simono individuální, protože každý máme celulitidu jinou někdo jí má míň, někdo zase víc a od toho se odvíjí i počet ošetření, ale to se všechno dozvíte, když se do amaryllis centra objednáte na konzultaci nebo se tam rovnou objednáš na ošetření. Za sebe spíš doporučuju nejprve konzultaci, aby jste se poradila ohledně tipu ošetření.

0
před 2 roky Vanda

Určitě bych radila pohyb, s tím jde všechno líp, i když je to samozřejmě individuální, jak píšou kolegyně zde, avšak mne například plavání v našem zahradním bazénu od https://www.albixon.cz/ velice pomohlo, celulitida sama zmizela - a to stejně rychle, jako se objevila :-) Různým "zázračným" přípravkům bych nevěřila, spíše bych se bála.

0
před 2 roky Vladka

že plavání pomáhá vím,jen raději bych nějakou proeduru. Čětla jsem tu o bodywraps, byl na to už někdo? Jak jste byly spokojené?

0
před 2 roky Vanesa

Procedury jsou na to nejlepší. Zabírají ihned. Taky je ale potřeba dodržovat určitou životosprávu.

0
před 2 roky Diana

Plavání je super na hubnutí, ale ne na celulitidu, která se po úbytku váhy akorát zvýrazní. Bohužel mluvím z vlastní zkušenosti. Hledala jsem nějaký salón v Praze, kde se tomu věnují a příští týden jdu na zkoušku do Amaryllis centra, tak jsem zvědavá.

0
před 2 roky Sofie

zkoušely jste některá tohle? https://bodywraps.cz/anticellulite/

0
před 2 roky Karla

Mně hodně na celulitidu pomohla monopolární radiofrekvence s ultrazvukem, protože jsem měla dle paní doktorky celulitidu třetího stupně, takže bylo potřeba zvolit ošetření s intenzivnější destrukcí. Nechám tu odkaz, kde je o tom více http://www.amarylliscentrum.cz/zakroky-a-technologie/problematicke-oblasti-vase-potize/telo/celilitida

0
před 2 roky Silva

Kolik je tak potřeba ošetření ? Co jsem se dívala, tak je to jedno z nejefektivnějších ošetření, což mě zajímá a uvažuju o něm, protože zatím chodím sem k nám do salónu na zábaly a efekt jaksi nikde, tak jee čas vyzkoušet něco osvědčeného.

0
před 2 roky Karla

mrkni sem, je ti cenník a fotky jak to vypadalo před a po  https://bodywraps.cz/anticellulite/

0
před 2 roky Simona

Karlo, chodila jsi na tu proceduru? Jak rychle to zaberá?

0
před 2 roky Emilli

Dobrý den Simono, za mě mohu jedině doporučit tento zákrok - http://www.amarylliscentrum.cz/zakroky-a-technologie/problematicke-oblasti-vase-potize/telo/celilitida Je tam velmi příjemné prostředí, prérsonál milý, krásně se o vás postará...

0
před 2 roky Kikushka

Emilli, kolik stojí toto ošetření a kolik návštěv je třeba?

0
před 2 roky Emilli

Kikushko, je to velmi velmi individuální... to se takhle dopředu nedá bohužel říct... Být tebou, zavolám tam, objednám se a uvidíš sama :) http://www.amarylliscentrum.cz/kontakt

0
před 2 roky Síma

Na cellulititdu je dobrá klasická lymfodrenáž , protože nasává podkožní vazivo a štěpí a romělňuje tuk, takže tím ničí celulitidu.Chodila jsem na to začátkem roku a ač jsem vůči těmto ošetřením skeptick, tak efekt byl výrazný.

0
před 2 roky Evča

Jak často se na ošetření musí docházet ? Můžu vědět kam na lymfodrenáž chodíš a kolik tě to stojí ? 

0
před 2 roky Mirka

Zdravím, mně moc pomohli ve Světe zdraví. Zhubnout, mazat a váhu si udržet. Mohu doporučuit.

0
před 2 roky Karolína

Já chodím na lymfodrenáž semka už nějakou dobu a jsem teda spokojená www.studiolinie.cz

0
před 2 roky Liana

Také chodí do studia LINIE za paní Veronikou. Dělá to patnáct let mrkne a hned vi co jak.

0
před 2 roky Kacka

Studiolinie.cz doktorka Veronika Rosinova 777 867795 super odstrani tuk celulitidu velmi ochotná volat se jí dá 24 hodin denně

0
před 2 roky Magda

Čaute, zkuste se objednat na http://www.amarylliscentrum.cz/kontakt. Byla jsem s jejími možnostmi spokojená. Můžu doporučit. Mluvila jsem přímo s paní Takácsovou a vše mi ochotně sdělila.

0
před 2 roky Patricie

Já sama mám vyzkoušné http://www.amarylliscentrum.cz/. Byli tam velice příjemní a ochotní. S jejich prací jsem velice spokojená. :-)

0
před 2 roky Celie

Holky, já jsem byla na odstranění strii pomocí jehličkové frakční radiofrekvence. Chodila jsem tam 1x do měsíce a hned po prvním návštěvě byli vidět výsledky. Koukala jsem jak pomalu mizí, nevěřila jsem vlastním očím. Byla jsem v Praze na Vinohradech v amaryllis centru, opravdu jsem tam byla spokojená, takže za mě doporučuji.

0
před 2 roky Markéta

Co se týče klinik a salónů v Praze, tak nemáte vyzkoušenou i Altos kliniku ?

0
před 2 roky Leona

Co by tě Markéto zajímalo ? Na klinice jsem pomalu jako doma takže budu moct třeba poradit.

0
před 2 roky Markéta

Dívala jsem se na to jejich ošetření pomocí stroje TriActive+ a zajímalo by mě jaké jsou po něm výsledky a za jak dlouho se dá díky němu celulitidy zbavit, protože jsem hodně zhubla a všimla jsem si, že se mi na stehnech pěkně zhoršila celulitida :/

0
před 2 roky Anna

Dobrý den, chtěla bych se zeptat co jste vyzkoušeli na celulitidu? Zkoušela jsem nějaké rady kamarádek ale nic nezabralo, takže bych byla ráda za vaše rady co vám zabralo děkuji.

0
před 10 měsíci Soňa

Taky to v poslední době hodně řeším, jak najít ošetření na celulitidu, které bude fakt fungovat... hodně teď na instagram frčí ošetření TriActive, tak se chystám vyzkoušet tady tohle, protože co jsem se dívala na fotky těch holek před a po, tak tam fakt rozdíl je a ne malý.

0
před 5 měsíci Hanka

Jo tak to mi Soňo mluvíš z duše a já už sem udělala první krok a objednala sem se :D příští týden v pondělí mám termín tak jsem zvědavá jak to ošetření bude probíhat.

0
před 5 měsíci Míša

Holky, já jsem z Prahy a co jsem se tak dívala, tak je tu docela dost salonu, ale musím říct, že mě zaujala Altos klinika... Jaké jsou vaše zkušenosti?

0
před 5 měsíci Marta

A je něco, co by tě konkrétně zajímalo? Já na  www.altos-klinika.cz na nějakých zákrocích byla, čili ti ráda poradím :)

0
před 4 měsíci Míša

Chtěla bych udělat něco s těma ďolíčkama co mám na stehnech :( co si budeme postavu mám ucházející, ale ta celulitida je příšerná a dívala jsem se právě na Altos kliniku, že mají super recenze.

0
před 4 měsíci Hanka

Myslíte že pomáhají i ty krémy co se prodávají třeba na notinu ?

0
před 4 měsíci Jana

Chce to pohyb. Třeba začít tancovat :) https://www.cooldance.cz/

0
před 4 měsíci Jarka

S čím mám zatím nejlpší zkušenost po čem vidím fakt největší výsledky tak je ošetření tri active. Nejde o nic bolestivého a hlavně mají neuvěřitelně milý personál :) takže za mě veliká spokojenost www.altos-klinika.cz

0
před 4 měsíci Hanka

Kolikrát si tady na tom ošetření byla ? A kolik ošetření je tak potřeba aby byl vidět co největší výsledek ?

0
před 3 měsíci Kája

Já teď Hani zkouším tady ten krém tak uvidím po nějaké době jestli k něčemu je nebo ne :) https://www.notino.cz/soraya/body-diet-24-zestihlujici-serum-proti-celulitide/

0
před 3 měsíci Jarka

Rozdíl jsem zaznamenala už po třetím ošetření, takže věřím, že do léta budu bez ďolíčků na zadku a stehnech :)

0
před 2 měsíci Majka

Zajímalo by mě kolik takových ošetření je potřeba podstoupit abych celulitidy zbavila úplně ?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 10


Přidat příspěvek