Borelioza a imunita v háji

0
Obrázek uživatele happy.lenulka@
před 5 lety happy.lenulka@

Ahoj, můj přítel prodělal před 2 lety boreliozu. od té doby je pořád nemocný a každá nemoc má mnohem horší průběh než u ostatních. A to i přesto že jí zdravě, sportuje, ... Dost o své zdraví dbá, ale i přes to všechno je ta imunita na prd.
Nemáte někdo zkušenosti s takovými stavy po borelioze a co s tím dělat? Díky

0
Obrázek uživatele Danah
před 5 lety Danah

Lenulko, svému známému jsem pomohla sehnat Cordyceps sinensis. Užíval ho i v nemocnici, tajně, a doktoři mu prý pak řekli, že se z boreliózy dostal nějak moc rychle. :-)))

0
Obrázek uživatele happy.lenulka@
před 5 lety happy.lenulka@

to Danah: a o co se jedná?

0
Obrázek uživatele Danah
před 5 lety Danah

Je to doplněk stravy, jakási sušená houba. Odkazy budou určitě na internetu. Je silně protizánětlivý a úžasně zvyšuje imunitu. Je to přírodní antibiotikum. Užívám ho příležitostně také. Musí to být ale druh Sinensis. Protože některé druhy naopak snižují imunitu- třeba jsou dobré po transplantaci apod. (imunosupresiva)

0
Obrázek uživatele Boo67
před 5 lety Boo67

Moje mamka prodělala boreliózu před několika lety.Když jí jednou za čas chytne bolest kloubů,najede na dělenou stravu a má klid.A nejí maso a mléčné výrobky.

0
před 5 lety Iveta

Nezkoušel přítel užívat Laktobacily Imunit? Napomáhají Imunitě a správné mikroflóře a zabírají velmi rychle.

0
Obrázek uživatele happy.lenulka@
před 5 lety happy.lenulka@

Iveto, laktobacily užíváme běžně už spoustu let ;)

0
před 3 roky Lucie Prudká

Iveto tak toto téma je mi velmi blízké, moje maminka, proděla borelozu třetího stupně a úplně jí to zničilo chrupavky v těle a taky narušilo imunitu, jak popisuješ ty, každá pro nás normální rýma, nebo slabá chřipka či angína je pro mou mamku léčka tak minimálně na měsíc. Má 51 let a dokážete si představit jak jsou z takového zaměstnance nadšení v práci, když pořád marodí, už tak přišla o dvě práce. Je z toho i nervově dost špatná, protože kdo dnes zaměstná ženu přes 50 že? Já jsem jí minulý měsíc koupila taky laktobacily od Valosunu a doufám, že jí pomůžou, my je teda užíváme už několik let a super a dáváme i dětem Laktobacílky a ty jsou také fit. Tak doufám že je přítel už ok a brzy bude i moje máma!!!

před 3 roky Tomás Malý

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 + 11


Přidat příspěvek