Borelioza a imunita v háji

0
Obrázek uživatele happy.lenulka@
před 6 lety happy.lenulka@

Ahoj, můj přítel prodělal před 2 lety boreliozu. od té doby je pořád nemocný a každá nemoc má mnohem horší průběh než u ostatních. A to i přesto že jí zdravě, sportuje, ... Dost o své zdraví dbá, ale i přes to všechno je ta imunita na prd.
Nemáte někdo zkušenosti s takovými stavy po borelioze a co s tím dělat? Díky

0
Obrázek uživatele Danah
před 6 lety Danah

Lenulko, svému známému jsem pomohla sehnat Cordyceps sinensis. Užíval ho i v nemocnici, tajně, a doktoři mu prý pak řekli, že se z boreliózy dostal nějak moc rychle. :-)))

0
Obrázek uživatele happy.lenulka@
před 6 lety happy.lenulka@

to Danah: a o co se jedná?

0
Obrázek uživatele Danah
před 6 lety Danah

Je to doplněk stravy, jakási sušená houba. Odkazy budou určitě na internetu. Je silně protizánětlivý a úžasně zvyšuje imunitu. Je to přírodní antibiotikum. Užívám ho příležitostně také. Musí to být ale druh Sinensis. Protože některé druhy naopak snižují imunitu- třeba jsou dobré po transplantaci apod. (imunosupresiva)

0
Obrázek uživatele Boo67
před 6 lety Boo67

Moje mamka prodělala boreliózu před několika lety.Když jí jednou za čas chytne bolest kloubů,najede na dělenou stravu a má klid.A nejí maso a mléčné výrobky.

0
před 6 lety Iveta

Nezkoušel přítel užívat Laktobacily Imunit? Napomáhají Imunitě a správné mikroflóře a zabírají velmi rychle.

0
Obrázek uživatele happy.lenulka@
před 6 lety happy.lenulka@

Iveto, laktobacily užíváme běžně už spoustu let ;)

0
před 4 roky Lucie Prudká

Iveto tak toto téma je mi velmi blízké, moje maminka, proděla borelozu třetího stupně a úplně jí to zničilo chrupavky v těle a taky narušilo imunitu, jak popisuješ ty, každá pro nás normální rýma, nebo slabá chřipka či angína je pro mou mamku léčka tak minimálně na měsíc. Má 51 let a dokážete si představit jak jsou z takového zaměstnance nadšení v práci, když pořád marodí, už tak přišla o dvě práce. Je z toho i nervově dost špatná, protože kdo dnes zaměstná ženu přes 50 že? Já jsem jí minulý měsíc koupila taky laktobacily od Valosunu a doufám, že jí pomůžou, my je teda užíváme už několik let a super a dáváme i dětem Laktobacílky a ty jsou také fit. Tak doufám že je přítel už ok a brzy bude i moje máma!!!

před 3 roky Tomás Malý

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 11 měsíci Naďa

Doporučila bych něco na posílení imunity. Moc dobrý je přípravek Vakcinal. Od Vánoc jsem byla pořád na hromadě, tak jsem ho začala užívat a cca po třech týdnech jsem se dostala zpět do formy.

0
před 11 měsíci johny průša

stálé zdraví
jako doplněk stravy a na prevenci beru Epam 8 Mumio Borise Tichanovského a na boreliozu hlavně jako prevenci  Epam 1000 nervový podle Borise, ja používám přípravky výhradně od tohoto terapeuta a na mě působí velmi dobře, chce to ale trocha trpělivosti,

0
před 10 měsíci Tomáš

Proč užívat výrobky OKG family? Jak asi víte, základním kamenem každého těla(nejen lidského,ale i zvířecího nebo ptačího) jsou buňky. U dospělého člověka je to přibližně pět set šedesát miliard buněk.Ty buňky se obnovují, regenerují a postupně odumírají (v dospělosti se průměrně každých sedm let kompletně obnoví celé naše tělo). A všechny buňky samozřejmě chtějí také jíst. Bohužel v dnešní stravě se jim té potravy vhodné pro ně objevuje stále méně a méně, v potravinách, v nápojích, ale i v ovzduší je stále více chemie, kterou naše buňky nedovedou zpracovat a využít ve svůj prospěch a tím dochází k jejich větší úmrtnosti. Projevuje se to rychlejším stárnutím našeho těla, stále větší náchylností k různým nemocem, k bolestem hlavy apod.  Proto je nutné(!) potravu buňkám dodávat v jiné formě- z jiného, přírodního zdroje. A na to jsou vhodné právě výrobky OKGfamily, které dodávají potravu všem buňkám v našem těle! Tyto produkty jsou vhodné pro každého, jsou přírodní, bez jakékoli přidané chemie, jsou vhodné i pro sportovce, s léky nemají žádné kontraindikace, jsou vhodné jako prevence. Produkty mám všechny vyzkoušené sám na sobě, užívám je již sedm let a pomohli mi vyřešit spoustu zdravotních problémů, včetně takových, s kterými si lékaři nevěděli rady(nic na ně nemají). Pomáhají také již více než miliónu dalších spokojených lidí nejen u nás, ale i v zahraničí. Pokud tedy máte Vy osobně nebo víte o někom kdo má zdravotní problémy a chcete je řešit raději přírodní cestou než chemickou, pište mi do emailu, odpovím všem!      brabecsenior@seznam.cz       tel.: 734496320 Tomáš Brabec, nezávislý poradce zdraví u OKG family, registr. číslo 03-009294

0
před 9 měsíci Alča

Škoda, že se proti borelce nedá očkovat. Ale určo bych naočkovala aspoň klíšťovku. Vím, každé očkování je riziko a taky finančně nákladné, ale zdraví je to nejcenější co máme, takže i přesto bych do očkování šla. Já sama jsem jí očkovala, protože encefalitidu prodělali dva lidé v mém okolí a následky byly docela těžké... Jestli váháte zda očkovat a máte z toho strach, poraďte se s doktorkou o nějakém vhodném produktu na posílení imunity a zabránění reakcím z očkování. Já jsem brala vakcinal (www.vakcinal.cz) a vše proběhlo v klídečku...

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 5


Přidat příspěvek