Bolest hlavy

0
před 10 lety Daniela

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda mají vliv éčka v potravinách na občasné bolesti hlavy? Které to mohou způsobovat? Napadá mě, že by příčina mohla být zde.

0
před 10 lety Jirka

Je to možné, co všechno éčka způsobují se můžete dočíst z našich příspěvků i když příčin bolestí hlavy je hodně.
Nebezpečná jsou éčka s č.3 a vyšším, pokud by Vaše potíže způsobovala nebo zhoršovala éčka zkuste vysledovat po čem je Vám zle a tomu se pak vyhýbat. Jiná rada není.

0
před 10 lety 6sense

Já tedy z vlastní zkušenosti většinou přisuzuji bolest hlavy nedostatku sexu, teda aspoň z tak z 70ti procent... taktéž to nemusí být nějakého éčka či látky (alergie) dostatek, ale také něčeho nedostatek. Také to nemusí být něco nad skóre 3, viděl jsem různý texty i u éček s nižšim skóre. Chce to hold jak já když jsem přicházel na to proč mi občas teče krev z nosu, pamatovat si co ten den (možná i nějaký den před) člověk jedl, pil a jak den trávil, pak si pamatoval co bylo stejný, jako u mě jsem zjistil balené pití, podle složení dohledal stejnou látku a "objevil E211". Samozřejmě mi to zpočátku všichni (i v rodině, doktoři, ...) vyvracely, že to je blbost, ale po pár kontrolních testnutí pití s E211 to bylo jasný :).

0
před 10 lety Daniela

Tak to je velice zajímavý poznatek 6 sence. Asi to také budu muset vypozorovat podobně jako vy. Hlídat si co jím a pak se kouknout na složení všech potravin. Doktor mi tvrdí to samé, co Vám, že je to blbost. Já si to nemyslím a napadla mě tato možnost, musím to pozorovat, protože jestli za to může nějaké éčka, tak je nesmysl ho jíst, když mi toto způsobuje.

0
před 10 lety Frodik

S bolestí hlavy mám bohužel hodně velké zkušenosti, takže jsem si o tom taky nastudoval co šlo. Problém je jeden zásadní, že druhů bolestí hlavy je hodně a možných příčin tisíce.
Určitě velkou část bolestí může způsobovat to co jíme, o tom vím svoje a kamarád mi taky nevěřil, že poznám, jestli je v jídle Glutaman, až když jsem mu to předvedl, tak uvěřil. Takže opět podobná zkušenost jako 6sense.
Navíc je potřeba rozlišovat mezi "běžným" bolením hlavy a migrénami, které bývají o dost horší. Obzvlášť chuťovka je druh migrény s tzv. "aurou". Těžko se to popisuje, ale kdo to zažil, tak bude vědět o čem mluvím. Během chvilky oslepnete, pak se zrak vrátí ale přijde ukrutná bolest, kterou máte pocit, že nejde vydržet. Většinou to postupně přestane, ale u mě třeba tak až za 2-3 dny. Co to způsobuje, těžko říct, ale vypozoroval jsem, že na to má vliv i pitný režim, hladina cukru a fyzické vyčerpání.

0
před 10 lety Jája

Bolest hlavy mně provází snad většinu mého života, nevím, nakolik za to může co jsem snědla, ale mám vypozorované, že mým spoučtěčem bolesti je: leknutí, strach, stres.

0
před 10 lety Lelinka

Například Glutaman E621 může způsobovat u citlivějších osob bolesti hlavy. Zkuste vynechat éčka - ty hnusný z potravy a pozorujte zda dojde ke zlepšení. Chápu, že to musí být dosti nepříjemné, ale příčina je třeba zde.

0
před 10 lety Janča

Jsem migrenik a mám vypozorováno,že je jedno co jíte. Kromě alkoholu,toho je lepší se vyvarovat. Bolesti hlavy způsobuje nejvíce stres a nadměrná fyzická zátěž. V zimě to můžou způsobovat i nízké teploty, takže si pořiďte čepici nebo bujný porost vlasů:-)Nezapomínejte,že všechny Ečka nejsou jen špatný. Pod některými Ečkami se schovávají zdraví prospěšné vitamíny a různé jiné přirozené látky.

0
před 10 lety Pavel

Janča: Přeji vám, že se vám éčka neprojevují bolestmi hlavy. Ale musíte brát v potaz, že typů bolestí hlavy je hodně. Není jenom jedna "bolest hlavy", ale každý typ se projevuje trochu jinou bolestí a má jiné důvody. Takže nesuďte jen dle vlastní zkušenosti, jsou například lidé, kteří v jídle přesně poznají, když jsou éčka, která tam nemají co dělat.

0
před 10 lety ivet

Zkušenosti s bolestí hlavy - konkrétně migrénou jsem měla několikrát.Jednou nejhůře - podobně jak frodík - s "oslepnutím". Spouštěčem byl sport,nebo i nedostatek jídla, pití před sportem.Myslím, že problím nemusí být v jídle, ale v člověku samotném, například zúžené nebo rozšířené cévy v mozku,které se vlivem fyzické aktivity změní.Většinou k bolestem docházelo zhruba za 2-3 hodiny po aktivitě, například až po ulehnutí do postele. Vyřešila jsme to tím, že se více šetřím. A když chci sportovat, tak hodně piju a jím :)

0
před 10 lety happy.lenulka@

četla jsem celou diskuzi a většinou přisuzujete bolest hlavy špatně stravě, stresu atd:. Ale nikde jsem zde nenašla nedostatek pití. Ti, co vás tak často bolí hlava, pijete alespoň 2,5 litru vody? (nemyslím kávu, čaj, limonády, prostě jen voda..) Trochu se o to zajímám a u většiny lidí je to dehydratací organismu. Ono si spousta lidí myslí, že když si dá čaj, limonádu a tak, tak si splní pitný režim... ale voda je voda... zkuste to... ze začátku mi to dělalo problém, pít jen vodu. Když jsem si dala kávu, tak o 2 dcl vody denně víc. ale časem si člověk zvykne a teď piju 3 litry vody denně a pokud už mám bolest hlavy, tak je to proto že jsem měla velký fyzický výdej a nekompenzovala to dostatkem pití. Kdyby jste někdo chtěl, tak vám můžu o vodě poslat zajímavý článek. (není to žádná reklama, jen článek od jednoho vědce o vodě) tak se kdyžtak ozvěte na email

0
před 10 lety Klarish

naporosto souhlasím s předchozím příspěvkem ;-). Zkuste si postupně zvýšit příjem čisté vody a uvidíte, že se budete cítit o mnoho lépe.
K bolesti hlavy bych ještě dodala, že místo toho, aby jste do sebe hned cpali prášky, zkuste vypít naráz alespoň 0.5l čisté vody a půl hodinky počkat.Většinou to opravdu pomůže, protože právě dehydratace je nejčastější příčinou. Teprve až pokud toto nezabere, je možné přemýšlet nad příčinou jinou ;-)

0
před 10 lety Pavel

Já jsem se bolestí hlavy nadobro zbavil masážemi krční páteře laserem. Hlava mě "brala" jednou až dvakrát týdně. Kamarád mš navedl na www.promladourodinu.cz a já si koupil laser na masáže. Asi po dvou dnech masáží se začaly periody bolesti prodlužovat a po měsíci byly pryč nadobro. Masíruji stále dál, vysadit masáže nozkouším.

0
před 8 lety mk.krejcar@

Nemáte někdo zkušenost s tímto olejíčkem http://www.dobre-zdravi.cz/migrenol-masazni-olej/d-70393/?

0
před 8 lety Marta

Ahoj. Chci se Vás zeptat...co říkáte na homeopatika? Máte s tím někdo zkušenost? A věříte tomu? Opravdu to pomáhá? Trpím hodně na migrény. Pitný režim dodržuji, v tom problém nevidím. Už jsem z toho nešťastná :-( Teď je to přesně týden, co jsem se rozhodla zkusit homeopatika. Zatím jsem měla jen jednu bolest hlavy, ale nebyla tak hrozná a ani jsem nemusela vzít kapky od bolesti. Tím netvrdím, že to bylo těmi homeopatiky, mohlo to tak prostě být. Homeopatička mi sama řekla, že léčba migrén je běh na dlouhou trať, tak bych ráda věděla, jestli s tím někdo máte zkušenost. :-)

0
před 8 lety Jitka

Mě vždy když bolela hlava, tak jsem si dala kafe. Nepomohlo to. Po čase jsem zjistila, proč. Mám vyšší tlak a vždy, když se zvýší, tak mě začne úporně bodat v hlavě. Takže kafem jsem si vše vlastně zhoršovala. Snažím se i omezovat stres. Také zvyšuje tlak a tím podporuje bolest hlavy.

0
před 8 lety Danah

Marto, zde je další diskuze k věci: http://www.zdravapotravina.cz/diskuse-nazory/zdravi-nemoci/migrena-s-aurou

0
před 8 lety Marta

Danah děkuji. Něco jsem četla, ale přiznám se, že jsem nečetla všechno, něco jsem přečetla, něco jsem jen zběžně prolétla. Na zkušenosti s homeopatiky jsem tam nenarazila, jen jeden příspěvek, že homeopatika pomáhají. Dlouho jsem se snažila vysledovat, co mi to způsobuje. Na některé věci jsem přišla a snažím se jim vyvarovat, ale někdy prostě nevím co bylo spouštěčem. Problém je taky v tom, že mi migrény způsobuje i sport, ale neumím bez sportu žít. Teď je to už třetí týden, co homeopatika užívám a musím zaklepat, že zatím se mi ani jednou migréna nerozvinula. Měla jsem jen lehké bolesti hlavy, které ale samy přešly a nebyly nijak hrozné. To je pro mě obrovský pokrok. :-) I sportovat můžu naplno a opravdu se nešetřím, takže za to jsem moc ráda. :-) Doufám, že to tak bude pokračovat a lepšit se. Sama jsem nečekala, že by mi to vůbec mohlo pomoct tak rychle, byla jsem o dost skeptičtější. Možná na tom má podíl i placebo efekt, kdo ví, ale jsem ráda, že se to zlepšilo. :-)

0
před 8 lety Danah

Marto, to je úžasná zpráva. Mám radost! Ač na bolesti hlavy netrpím, a když se výjimečně ozvou, vím, že je to namáháním zraku.

0
před 8 lety Marta

Danah děkuji. Jsem ráda, že to těší i někoho jiného než mě, ale to je v lidech. :-) Buďte ráda, že Vás bolesti hlavy moc netrápí. :) A kdyby jste znala někoho, koho přeci jen trápí, tak opravdu než do sebe cpát nějaké sajrajty, tak je lepší první zkusit přírodu. Mnohdy je to účinnější. :)

0
před 8 lety Danah

Marto, právě nevím, jestli lidé, co už potřebují k stejnému účinku stále vyšší dávky léku, by nepotřebovali úplný detox, a vysadit všechny ty chemikálie, protože zvyšování dávek donekonečna nejde! To je ta slepá ulička oficiální medicíny. Kamarádka má migrény a zvrací, a nějak se vždy dopotácí naproti do nemocnice pro injekci. Jenže ona jí 2x denně, nějaké sušenky, tatranky, kafe z automatu, doma nevaří- vychovávat ji nemůžu, sama je chytrá a na doktory nedá dopustit. Dobře. Já jsem proti ní takový "černoušek z buše": mě stačí na cokoliv tabletka aspirinu, a na mě vykoná zázraky a postaví mě na nohy.:-)))

0
před 8 lety Marta

To máte Danah pravdu, bohužel. Lidi mají svůj rozum a komu není rady, tomu není pomoci. Já lék na něco naposledy strčila do pusy před třemi lety, když jsem měla zánět ledvin (když tedy nepočítám kapky na bolest hlavy :-( ) a doktoři byli sami překvapení, když mi zabraly ty nejslabší ATB. Ve skutečnosti to byly moje druhé antibiotika v životě, které jsem kdy brala, takže moje tělo si nedokázalo vůči nim vytvořit rezistenci. :) A když jsem byla s migrénami na neurologii, tak mi doktorka nabídla migrenotika. Tak jsem se hned zeptala, jestli ty migrenotika dokážou léčit příčinu nebo jen potlačují důsledek a ona říkala, že příčinu léčit nedokážou a že to nedokážou skoro žádné léky. Všechny léky jsou jen na ty důsledky. Tam jsem migrenotika s díky odmítla a nechala si předepsat ty slabší kapky. No, zjednodušeně...lidé, kteří se chtějí cpát jedy, nechť se jimi cpou dál. Naštěstí se objevuje stále více "osvícených" lidí a to vidím jak cestu k úspěchu. :-)

0
před 8 lety Jitka

Jak už jsem tady psala, mě bolí hlava hlavně z vysokého tlaku. Vypozorovala jsem, že se mi tlak zvýší před menstruací a to mě pak hlava bolí šíleně. Může to být kvůli zadržování vody?

0
před 6 lety marcela

Za sebe musím říct, že mě hlava bolela z PC. rsp. šlo mi to z unavených očí až do hlavy. V noci mě to i budilo. Ale jelikož v práci se od PC nehnu, tak se nešlo moc řešit. Od přítele jsem dostala brýle na PC. Zdálo se mi to jako reklamní trik, ale musím říct, že to vážně zabralo. Oči nebyly tak unavené a celkově se mi i pracovalo líp. Zkuste se podívat na http://www.computerglasses.cz/ ale samozřejmě to můžete mít i z něčeho úplně jiného.

0
před 6 lety lukasspoklicky

Bolest hlavy má mnoho příčin, záleží na vašich denních činnostech. :)

0
před 5 lety Karla

Já mám od minulého roku sedavé zaměstnání a začíná to mít následky. Nebyla jsem zvyklá takle celý den sedět :( 
Začínají mě bolet záda, od toho i hlava...
Tak nevim, zda mám jít k neurologovi nebo zkusit nějaký prášky na hlavu...
Taky by to asi chtělo cvičit..

0
před 5 lety Miluška

Karlo, měla jsem to stejně, uneurologa jsem byla. Probírala jsem s ním jestli brát nějaké léky nebo doplnky stravy. Prý doplněk stravy nemá jisty účinek, za to lék jako takový je ověřený a dokázaný, že funguje. Doporučil mi, abych si koupila Atalargin, že je i šetrnější, než jiné léky na bolest hlavy. Tak ho beru,když mě bolest přepadne a je fakt účinný.

0
před 5 lety Karla

Miluško, jo? Tak díky moc za tvoji zkušenost, já ho asi taky zkusím, koukala jsem, že ho doporučují na více diskuzích. Děkuji

0
před 5 lety Miluska

Jo to se nedivím, zkus, uvidíš no. ;)
Bolest hlavy je děsně nepříjemná věc :/

0
před 5 lety Karla

To  mi povídej :( 
Ale už jsem si ten Atalargin koupila a hned v pátek jsem si ho vzala, zabral rychle :) 
díky

0
před 5 lety Miluska

Tak držím palečky, at tě hlava bolí, co nejméně ;-)

0
před 5 lety renata.vlckova2

souhlasím s tím, že éčka jsou potvory, ale já vždycky nejdřív volím dostatek vody a až je úplně nejhůř vezmu si Ataralgin, to není takofé svinstvo jako např. ibalgin.

0
před 5 lety Luc-ka

Nevím jestli to může být éčkama,často to bývá od krční páteře,člověk si to kolikrát ani neuvědomuje ale špatným držením těla při dlouhé sezení,koukání do pc apod...a z toho potom bývají nejčastěji bolesti hlavy,je potřeba se protahovat a cvičit,chodila jsem s tím i k doktorce na neurologii a řekla mi že když mi nic nepomůže že si mám vzít atalargin že řeší i příčinu (ztuhlé svaly) a má rychlý účinek,takže já to řeším tak

0
před 5 lety Tony

Všechny vás zdravím, je mi 44 let a bolest hlavy jsem měl časté od svých 9 let. Často  mě vyřadila z provozu na celý den.Jak jsem byl mladý říkal jsem si, že přetěžuji mozek, pak že je to od zad , protože jsem nosil i 70 kg pytle na rameni a pak že mě trnou svaly za krkem z počítače. Jak to přišlo byl jsem mrtvý na celý den.  Teď vím co to způsobilo.Začal jsem si snižovat homocystein v Poradnách paralelní péče o zdraví a světe div se, po 1 měsíci nemusím brát brufeny, naše růžové kamarády co je hltá celá republika. Vyřadil jsem je z KPZ- krabičky poslední záchrany- kdysi jsem byl v Zlatých Šípech.A co je bolest už nevím, přijdu z posilovny a nemusím si dávat odpočinkový den a jedu na 100% dál. Připadám si jak blázen, začal jsem se těšit ráno do práce, makám u lisu a zpívám  si, ostatní jsou v autobuse jak mrtvé mumie. Oni staří lidé říkají. Přestalo se zpívat v roce 1968, do té doby zpíval celý národ a také v té době začaly chrlit uhelné elektrárny kyselé deště, které zničily minerály v půdě a proto se netvoří vitamíny v ovoci a zelenině. Proto máme všichni vysoký homocystein v krvi a rozjíždí se nám mnoho nemocí.  Zastavte to, snižte si homocystein a užijte si  stav bez bolesti hlavy a dalších civilizačních nemocí. Přeji všem ať se máte lépe než včera. Zkuste to a po 6 měsících mi tady napište.  Moc vám všem za to děkuji.

0
před 5 lety KLÁRA

Problémy ze sezení s krkem mám taky dost velké....snažím se prášky moc nebrat, ale ataralgin už jsem taky vyzkoušela a zabral. Snaším se jednou za čas zajít na masáž a pravidelně cvičit, snad se to zlepší.

0
před 5 lety Pavla

Ono se není čemu divit, že bolí krk nebo hlava, když celé dny sedíme. Pravidelné cvičení a protažení by měl být povinný ;-)

před 5 lety justyna

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Nevhodný příspěvek

0
před 5 lety Anežka

Ahoj já sem taky moc trpěla na bolesti hlavy a píchání v uších. Můj lékař mi pak říkal že to bylo z přepracovanosti a unavených očí. Doporučil mi vitamíny na Oči Avilut Plus. Můj stav se zlepšil cca po 5 tdech užívání. Ale je taky pravda že sem si začala hlídat poctivývh 7 hodin spánku denně

0
před 5 lety Anežka

Doporučuju kuuknout i na jejich stránky www.avilut.cz

0
před 5 lety Heim

Anežko, ty seš taky podvodnice, co dnes plevelí slušné diskuze aluvinem. Nosíš něco v hlavě nebo už máš prázdno a je to vymyté???

0
před 4 roky Marie

Zdravím
taky vás teď furt bolí hlava nebo jenom mě? A jak si pomáháte?

0
před 4 roky Zuzana

Maruško, bolest hlavy může vycházet z různých příčin, zkuse třeba více pít, změnit stravu (nejíst třeba tolik kořeněného jídla) a zkuste třeba i inhalovat. Teď je super novinka - léčivé inhalace, které vám právě s tím pomůžou a navíc se u toho fajně uvolníte a budete více v klidu.

0
před 4 roky Radka

Zazano a co přesně inhalovat? a jak?

před 4 roky Kamila

Příspěvek byl schován správcem. Vysvětlení: Reklamní příspěvek

0
před 4 roky Zuzana

Ideální je třeba levandule nebo ta bachova směs. =) Jinak inhalovat to můžete jak chcete - buď můžete mít tento inhalátor http://www.lecive-inhalace.cz/list/detail/66?slug=inhalatory, se kterým budete ty bylinky spíše vdechovat, nebo tento http://www.lecive-inhalace.cz/list/detail/65?slug=inhalatory, se kterým je můžete přímo nasávat do plic.

0
před 4 roky Radka

Ahááá... a dá se to koupit třeba ještě někde jinde ty léčivé inhalace?

0
před 4 roky Helena

Já bych řekla že né ..ikdyž dko ví, protože dneska je značek dvě pr... :-) a proč?

0
před 4 roky Míša

Léčivé inhalace mám ověřené a jsou super, nevím proč hledat jiné prodejny. :-)

0
před 4 roky Helena

asi hledá třeba výhodnější cenu, kdo ví :-)

0
před 4 roky Katečina

a zkoušeli jste FlavoMigran?

0
před 4 roky Zuzka

A co to je FlavoMigran? Slyším o tom po prvé....nemáš k tomu ěnjaké další informace?

0
před 4 roky Katečina

Tady si o tom můžeš přečíst více informací -> http://www.barnys.cz/pri-migrene/152-flavomigran-20-kapsli.html

0
před 4 roky Zuzka

Ok, díky, ale není to vůbec známé teda..ty s tím máš nějaké osobní zkušenosti?

0
před 4 roky Radka

Já jsem taky za ty léčivé inhalace, máme to doma, je to supr věc :-)

0
před 4 roky DenI

Ahoj, tak já na migrény trpím taky. Mám je už od mala, ale několik let jsem měla pokoj a vrátili se mi až v těhotenství. Nepomahalo mi nic a těch 9 měsicu bylo hroznych. Po porodu se to vracelo v delšich intervalech ale pořád. Ted v unoru jsem objevila CBDex migren. Beru ho pravidelně a migreny si mi zase vyhýbaji

0
před 4 roky Jarka

Tak to já jsem to měla hodně podobně akorát  s tím rozdílem, že jsem žádné prášky brát nechtěla. Přešla jsem tedy na bylinky  - bylinkové čaje, obklady, léčivé inhalace. A to bylo to pravé ořechové. Všechno se mi 1000x zlepšilo a všechno je teď mnohem lepší.

0
před 4 roky Radim

Lidi, taky doporučuji FlavoMigran je to super věc a nejlépe ještě když to budete doplňovat nějakým magnesiem a bolesti hlavy budou na to tata pryč ;)

0
před 4 roky Lucka

Já už na bolesti brala věci, ale nejvíce účinné jsou brufeny, jenže ty pořád tlačit nechci :( a ten FlavoMigran je taky samá chemie?

0
před 4 roky Radim

Ne to je postavené na bylinné substancí, která se užívá v tradiční čínské medicíně

0
před 4 roky Lucka

Super super a to je od někoho z léčitelství, nebo kde se to kupuje?

0
před 4 roky Radim

To už o tom byla řeč i s odkazem o něco výše, dá se to koupit normálně na netu http://www.barnys.cz/pri-migrene/152-flavomigran-20-kapsli.html

0
před 4 roky Lucka

ahaha, nečetla jsem, omlouvám se, takže díííky...koukám že to je i levné, tak to si jdu hned objednat :-) a v lékárně se to taky prodává?

0
před 4 roky Radim

Možná, já to objednávám z tohoto e-shopu.

0
před 4 roky Helenka

Lidi, tak jsem vyslechla rady na totmo diskuzním fóru a vyzkoušela jsem taky ten flavo migran a konečně mám za sebou týden pohody bez migreny! takže doporučuji rozhodně! snad to vydrží! :)

0
před 4 roky Radim

Tak to jsem rád, že jsem pomohl ;) hold, někdy člověk musí brouzdat všud možně po netu, aby narazil na dobrý produkt a ne na klamavou reklamu jenom ..

0
před 4 roky Helenka

To máte pravdu...někdy ty diskuze nejsou k ničemu :-) ..ještě jednou děkuji, je to opravdu osvobození!!!!

0
před 4 roky Radim

Děkuji flavo migranu, já ho nevyrábím..ale jsem rád, že jsem vás k němu navedl a pomohl :D :)

0
před 4 roky Radula

Ahoj chci se zeptat...chtěl bych si koupit ten flavo migran...ale nevím zda se dá sehnat i v lékárně..děkuji :-)

0
před 4 roky radim

Radulo...kup si ho na e-shopu barnys..tam budeš mít nejlepší cenu...kašli na předražené lékárny! :-P

0
před 4 roky Radula

No jo..ale chtěla jsem se zeptat v lékárně ještě na nějaké otázky..beru ještě nějaké léky,,,tak zda se to může kombinovat at

0
před 4 roky Radim

Hmm..tak si zkuste pročíst tady http://www.barnys.cz/pri-migrene/152-flavomigran-20-kapsli.html a nebo na tom webu mají i poradnu, určitě budou vědět ;-)

0
před 4 roky Radula

Ok, tak díky. A s Hypnox Forte nemáte zkušenosti?

0
před 4 roky Radim

Co to jest? A nemám tedy :-)

0
před 4 roky Radula

Je to také doplněk stravy od barnys, ale je to na spánek...

0
před 4 roky Radim

To já spím jak špalek...to já nepotřebuji. :-)

0
před 4 roky Kamila

Jako ještě jednou příčinou může být únava. Jako to na sobě ani moc nepoznáte, ale pokud je člověk strašně moc unavený, neustále vystresovaný, tak ho může bolet hlava prakticky nepřetržitě. Tak vyzkoušejte třeba i NovoFerrin. Ten sice není primárně na bolest hlavy, ale může vám pomoct právě s tou únavou, která může být přičinou těch bolestí. =)

0
před 4 roky Radim

Jo to jsem už taky slyšel. :-) Tak já tedy zkusím ten Novoferrin. A jak on vlastně účinkuje? Doufám totiž, že zase nebudu furt jenom spát a nakonec prakticky nic neudělám. To už bych totiž raději měl bolest hlavy a něco udělal než pak pořád jen spát. To už z toho života člověk skutečně nic nebude mít... :-D

0
před 4 roky Kamila

Radime, funguje to prostě normálně. Bere to a najednou se začnete cítit lépe a lépe. Budete mít více a více energie, budete se cítit stále aktivnější, veselejší, až prostě do chvíle, kdy NovoFerrin vůbec nebudete muset brát, protože se budete cítit naprosto báječně a v pohodě a už žádnou takovou pomoc nebudete potřebovat. =) Prostě pohodička parádička. A pokud by vás ještě zajímalo, za jak dlouho to asi bude, tak je to hodně individuální , ale uvádí se, že takto začne NovoFerrin účinkovat zhruba po 2 týdnech. =)

0
před 4 roky Radim

Hmmm... Tak to ten NovoFerrin vypadá tedy velmi zajímavě. To si koupím hned více balení - dvě sním já, dvě dám přítelkyni a nějaké koupím už jako Vánoční dárek, protože se to už blíží.

0
před 4 roky Kamila

jj to je hodně zajímavý přípravek. :-D A určitě kupte, všechno to dozajista využijete a přítelkyně a ti, které tím obdarujete, budou určitě velmi nadšení. =) Já bych teda byla. Hlavně jak bych ten NovoFerrin začala brát a cítila na sobě ty výsledky. =)

0
před 4 roky Úja

Zdravím, mám nehorázné bolesti hlavy, a to v podstatě pořád. Řádně piju, jím dostatek ovoce a zeleniny, ale bolesti stále neustávají. Už mi ani prášky proti bolesti neúčinkují... Tak bych potřebovala poradit. Jako vím, že když to budu chtít pořádně zaléčit, že asi bude potřeba nějakou dlouhodobější léčbu a tu jsem ochotná podstoupit, jen potřebuju fakt nějaké účinné prášky, které by mi s tím pomohly a byl by klid. =)

0
před 4 roky Terezka

Újo, tak vyzkoušejte
FlavoMigran. Není ani příliš drahý a dá se koupit skoro všude. Mimojiné teda i na internetu. Najdete ho na stránkách společnosti barnys, protože ta ho taky prodává a vyrábí. =) Je to super kouzelníček. Já ho beru už několikátý měsíc a ani jednou mě za tu dobu nebolela hlava. =) Fakt to vyzkoušejte!

0
před 4 roky Úja

Super, děkuju! =) Já tedy ten FlavoMigran vyzkouším... =) A jak dlouho bych ho měla brát, aby se dostavila nějaká změna nebo zlepšení?

0
před 4 roky Terezka

No vyzkoušejte ho brát alespoň dva týdny v kuse, pokud se ani pak nedostaví nějaká pozitivní změna nebo úleva, zkuste vydržet ještě alespoň měsíc a to už byste měla na 100% pocítit změnu. Jinak to není způsobeno ničím takovým tím neurologickým, ale nějakým třeba zánětem nebo něčím podobným. Na to jinak pomáhá taky Lékařská aloe, takže i tu můžete zkusit. Třeba i s tou se dostaví nějaká úleva.

0
před 4 roky Úja

OK, vyzkouším. Určitě to budu brát minimálně měsíc a pak se uvidí. =) Jinak jsem ale o něm na internetu četla dost zajímavých věcí - spousta lidí si ho strašně chválí, všichni píšou, že jim úleva přišla už zhruba za týden v půl, takže tak dlouho ani nebylo potřeba ho brát, pak že všichni díky tomu přišli o bolesti hlavy navždy, že už je to nikdy nechytlo... =) Takže to fakt vypadá hodně dobře, takže už se celkem těším, až mi to přijde a začnu to brát. Budu doufat, že ta úleva přijde skutečně tak rychle, jak se všude píše. Jo a ještě jeden dotaz - přijde mi s tím i nějaký návod, nějaké pokyny, jak to vlastně brát?

0
před 4 roky Terezka

jj takový návod vám přijde přímo s těma tabletkama. To budete mít přímo v krabičce. Takže se vůbec nemusíte bát, že byste to brala nějak blbě. :-D Jinak co vím, tak barnys poskytují informace i třeba, když si o ně napíšete. =)

0
před 4 roky Úja

Tak to je v pohodě. Hnedka jdu objednávat. Hnedka toho navíc z barnysu objednám pořádný balík, abych to pak nemusela furt doobjednávat.

0
před 4 roky Dedenka

Zdravíčko, dámy. Sice jsem o firmě barnys nikdy neslyšela, zato ale znám jejich výrobky hodně dobře. Skvělá je třeba jejich lékařská aloe. Tu naprosto zbožňuju. Vždycky se pak cítím úplně báječně. Taky vyzkoušejte! =) Jinak ale taky můžu doporučit Novoferrin. Boží přípravek. =)

0
před 4 roky Kámojda

A Dedenko, na co je vlastně dobrá ta lékařská aloe? Až na to samozřejmě, že se po ní cítíte báječně a dobře... ??? =) Můžete mi poradit?

0
před 4 roky Květa

Jaký prášek si vezmete, když vás rozbolí hlava? Jaký můžete doporučit prosím?

0
před 4 roky Ilona

Caste migremy, to doma resiem porad, mamka mi prinesla pristoj tens, pakrat jsme ho zkusily a vzdy jsme s tim byli spokojeny, tak snad to bude tak dobre i dal

0
před 4 roky Lejla

Květo klasicky Paralem, stojí pár korun: https://www.czlekarna.cz/8594739041264-paralen-500-supp-5x500mg a pomáhá.

0
před 4 roky Květa

Lejlpo děkuji za odpověd, já ho zkusím koupit :)

0
před 4 roky Danka

Uz jsem si hodne dlouho nebrala prasek na bolest hlavy a jeste ze tak, kdyz vim jak moc plne chemie to je!!

0
před 4 roky kikina

bolesti hlavy jsou často zbytečné. tady je to dobře popsáno. http://blog.kuponovnik.cz/jak-se-zbavit-umornych-bolesti-hlavy/

0
před 4 roky Leona

Já jsem teda spokojená s brufenem...Jeho cena taky není jinak závratná, za to účinnost je naprosto perfektní! https://www.lekarna.cz/brufen-400-30x400mg-potahovane-tablety-5/

0
před 4 roky Verča

O souvislosti s éčky nic nevím, ale na bolení hlavy mi pomáhá nejvíc Flavomigran. Navíc je na bylinné bázi :).

0
před 4 roky Zoja

Ano ano...ten brufen je na bolest hlavy vazne nej!

0
před 4 roky Pepina

Na bolest hlavy je nejlepší!!! http://www.lekarnapohoda.cz/zbozi/brufen-400-por-tbl-flm-100x400mg-78427 a na bolest vůbec...Cokoli mě bolí, lupnu jeden a do minutky o ničem nevím :)

0
před 4 roky Nany

Přesně...žádný expermenty, ale osvědčená klasika :)

0
před 4 roky Jarka

Tak o souvislosti s éčky nic nevím, ale je to možný. Brufen ale na bolest neberu, ničí to žaludek. Pomáhá mi Flavomigran - je na bázi bylinek.

0
před 4 roky Stanule

Souhlasím s Jarkou, kolegyně se ládovala brufenem a skončila na operaci žaludku. Falovimigran neznám, ale vypadá nadějně, asi ho taky vyzkouším. Na migrénu mi docela pomáhají čaje bylináře Wojnara, ale nemám čas si je pořád vařit.

0
před 3 roky Míša

Na bolest hlavy mi vždycky zebere! https://www.lekarna.cz/brufen-400-30x400mg-potahovane-tablety-5/

0
před 3 roky Karolka

Pravda, brufen je na bolest hlavy skvělý...Kdykoli mě začne bolet třeba z pčasí, nevyspání nebo třeba z nedostatku tekutin, vždy mi zabere prakticky hned...

0
před 3 roky Hella

To je fakt...Jakákoli bolest a brufen vždycky zabere...

0
před 3 roky Tira

Brufen? Přijde mi to trošku jako "klín klínem". Strava určitě ovlivňuje to, jak se cítíme. Může vyvolat i bolest hlavy, ale spíš bych začala u toho pitného režimu. Brufen bych si nechala jako poslední možnost...

0
0
před 3 roky Agnes

No, já nevím... Určitě lze nějakým způsobem předcházet bolesti, ale někdy ta bolest prostě přijde a je třeba s ní něco udělat a pak je brufen ten správný lék...

0
před 3 roky Kolka

Já jsem zkončila u bylinek a ty mi nejvíc pomáhají. Jestli je tu někdo z Brna či okolí, doporučuji navštívit lékárnu Zelený Anděl v Brně na Ďurďákova 13a ;-) Je to lékárna zaměřená na alternativní medicínu, míchají i různé bylinné směsy na přání, mají i svoje směsy...mají poradenctví...

0
před 3 roky Běla

Kolko ahoj, jsem z Brna, ale o této lékárně jsem ještě neslyšela. Tam musím fakt zajít. Chci také nějaké bylinky vyzkoušet, jestli mě pomohou s bolestí hlavy.

0
před 3 roky Jindra

Tak to vás teda holky obdivuju, pokud vám ta laternativa zabírá... Mě teda vůbec :/

0
před 3 roky Kolka

Bělo tak tam určitě zajdi, jsou tam fakt super, poradí, pomůžou, doporučí...

0
před 3 roky Běla

Tak jsem tam byla, bylinky mám, tak jsem zvědavá, jestli mi pomohou. Ale jinak lékárna super, příjemní personál, poradili mi, byla jsem tam asi pul hodiny :-)

0
před 3 roky Jitka

spánek, lepší strava, žádný cukr, jen z ovoce, jíst 3x denne a vyvážene, žádné mléčné výrobky a polotovary. a doplńky stravy hlavně- http://www.priroda-zenam.cz 

0
před 3 roky Helena

No, krásně se to čte, perfektně plánuje, ale hur realizuje...

0
před 3 roky Rachel

Já teda na bolesti hlavy moc netpím... A když už mě přepadne, tak je to většinou z nevysání, z počasí nebo z toho, že jsem málo pila. A na tyto bolesti mi zabere vždycky tento lék - https://www.zbozi.cz/vyrobek/brufen-400-100-tbl/

0
před 3 roky Kolka

Bělo, určitě pomůžou :) Jj jsou tam moc super, tak jsem ráda, že jsi byla spokojená. Tak se měj hezky....a přeji hezké Vánoce! :)

0
před 3 roky Tira

Já jsem hlavně pro přírodní medicínu a bylinky, takže doporučuji zkusit to najprve bez léků - tady je seznam přírodních pomocníků: https://www.blendea.cz/co-na-bolest-hlavy/. Tady v článku rozepisují podrobně všechno co se proti bolesti hlavy dá dělat - chemii i přírodu: https://www.tuhykorinek.cz/2016/06/bolest-hlavy-lecba/

0
před 3 roky Tira

...No a já sama si aktuálně dělám čaj brahmi (bylinka bacopa, bakopa). Je to bylinka na hlavu, tedy hlavně mozkovou činnost, koncentraci, paměť, učení. Prodává se jako brahmi - doplněk stravy, ale jako bacopa (česky bakopa) se dá koupit i v zahradnictví a pěstovat doma. Tady je o brahmi víc: http://ukocouradoma.cz/brahmi-bacopa/

0
před 3 roky Běla

Ty se měj taky pěkně a také přeji krásné letošní Vánoce, hlavně tu rodinnou pohodu :-) ♥

0
0
před 2 roky Vladimír

Migréna nevzniká jen tak ze vzduchu, ale většinou má svou příčinu v naší výživě. Bez vyřešení této základní příčiny migrény nepřináší aplikace léků na bolest trvalé výsledky, jen potlačuje symptomy. Příčinou migrény jsou určité potraviny v naší stravě způsobující chronické zánětlivé reakce našeho těla, které se projevují bolestí v různých částech těla včetně bolestí hlavy. Používám testy a měření, které určí, jaké konkrétní potraviny Vám tyto bolesti v těle vyvolávají. Poradím, jak si upravit výživu, abyste si migrénu sami trvale odstranili. Kontakt 608 155 338

0
před 2 roky Alexandra

Já jsem bojovala s bolestmi hlavy několik let. Bylo to strašný, nic jsmen nemohla dělat, byla jsem nervózní a unavená. Pak jsem změnila matrac i polštář a bolest jak zázrakem ustoupila. Ne úplně, ale je to o tisíc procent lepší. Doporučuji kvalitní postel, matrac a polštář- https://www.picaso-m.cz

0
před 2 roky Jana

Taky jsem spíše za ty přírodní produkty než chemii jako jsou brufeny a paraleny, akorát to škodí orgánům a to hodně. Zatím se mi nejvíc osvědčila tinktura na bolest od altaherby

0
před 2 roky Lenka

Za jak dlouho ta tinktura zabere a od koho si ji necháváš dělat ?

0
před 2 roky Jana

Tinkturu si objednávám tady z těchto stránek www.altaherba.cz mají toho hrozně moc na výběr a co bych chtěla vyzkoušet ale musím postupně

0
před 2 roky Sash

Alex, díky za tip!! Právě řeším bolesti hlavy a ta matrace mně vůbec nenapadla! Musím mrknout, jejich web vypadá vážně skvěle. Koukala jsem na tuhle- https://www.picaso-m.cz/matrace-z-pametove-peny/matrace-fox-24-cm/ co myslíš? :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 7


Přidat příspěvek