Alergie - senná rýma a co na to?

0
před 12 měsíci Pavla Kratochvílová

Ahoj všem...Léto už je v plném proudu a mě zajímá, jak bojujete s alergii? Co se vám nejvíce osvědčilo?

0
před 11 měsíci Veronika

No, taky záleží, jak se ti alergie projevuje... Já mám třeba sennou rýmu, na kterou mám prostě kapky, prášky mi na ni nikdy nezabraly, ale říkám, záleží, jaké projevy máš... Pokud ti třeba naskáčou pupínky ze slunička, tak by prášky mohly být vhodné, pokud ti ale teče z nosu nebo z očí, tak jsou určitě vhodnější kapky. Sama třeba používám allergodil, ten se mi ze všem kapek osvědčil nejvíc :) https://www.drmax.cz/allergodil-nosni-sprej-sol-1x10ml

0
před 10 měsíci Romana

Osobně teda musím říct, že pokud se alergie projevuje třeba jako ekzém, tak jsou vhodné prášky. Pokud je ale alergie jako rýma, pak jsou prášky celkem zbytečný :( Jedině kapky... Jj, třeba ten allergodil je zrovna dobrý.

0
před 9 měsíci Zlatka

Ahoj všem, na sennou rýmu trpím už od dětství. Nejdříve jsem zkoušela prášky, ale ty moc nezabíraly. Pak jsem začala zkoušet nejrůznější kapky, se kterými to už bylo lepší. Nakonec jsem objevila allergodil a za mě jsou to nejlepší kpky na alergii, jaké lze koupit :)

0
před 8 měsíci Zdeněk

Také zdravím :) Nemohu, než souhlasit :) Allergodil jsou velmi dobré kapky, na alergii opravdu pomáhají :) Doporučuji je :)

0
před 8 měsíci Elika

A dotaz... ty jsou volně dostupné?

0
před 8 měsíci Brigita

Ano ano :) Tyto kapky nejsou na lékařský předpis :)

0
před 7 měsíci Rachel

Dobrý den, já jsem na allergodil nazarila náhodou. Na dovolené mi došly moje kapky a v lékárně je neměli. Místo toho mi ale nabídli právě Allergodil. Po té, co jsem si je na dovolené koupila, už žádné jiné kapky ani nechci. Tyto opravdu pomáhají. Zaručují úlevu od senné rýmy.

0
před 7 měsíci Jana

A to si s nima troufneš třeba i někam na výlet? Třeba do přírody?

0
před 6 měsíci Rachel

Jano, ano... Letos v létě jsem dokonce byla i tábořit v přírodě a vše proběhlo v naprostém pořádku :) Takže se neboj, Allergodil fakt účinkuje :)

0
před 2 měsíci Jaroslava

nám na tohle zabírá obyčejný Nasivin .

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 1


Přidat příspěvek