alergická reakce

0
před 7 lety jitka

dobrý den, mám problém - před 2 měsíci jsem začala užívat výživové doplnky na hubnutí ale objevily se u mne děsivé vyrážky obličej + ruce+ nohy - doplnky obsahují :uhličitan vápenatý,uhličitan vápenatý,fosforečnan draselný,glukonan měďnatý,uhličitanmangatý,nikotinamid. . . paní co produkty prodává tvrdí že je to detox, ale exém se zhoršuje jsem malátna prosím poradte.

0
před 7 lety iveta

doporučuji to nejíst..

0
před 7 lety Fijedka

nechápu, jak někdo si může koupit tablety v domnění že zhubne, nebo , že tím zobáním pro sebe udělá něco dobrého, taková blbost, zkuste čaje s detoxikačními účinky, pak si stačí upravit jídelníček a kila jdou dolů, chce to jen silnou vůli a nemlsat, zabavte se, pracujte, nestíhejte a na jídlo zapomenete

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 5


Přidat příspěvek