Spalovač tuků

0
před 3 roky Martina

Ahoj, používáte tu někdo spalovače tuků? jak k tomu mám přistupovat? pomůže to?

0
před 3 roky Verča

Mě to moc pomohlo, když jsem cvičila tak jsem se dostala do fáze, kdy už to bez toho nešlo :-)

0
před 3 roky Andrea

Já jsem díky tomu také strašně zhubla, byla radost chodit cvičit, kupovala jsem si tohle https://www.fitness4u.cz/grenade-black-ops-100-kapsli/

0
před 3 roky Martina

Tak díky, chtěla jsem se nejdřív optat, než něco koupím, děkuji za radu

0
před 3 roky Alena

Mně moc pomohla výživová poradkyně v Brně. Věnovala se mi, vše mi vysvětlila, enbála jsem se na vše zeptat. Docházím tam teď to bude měsíc a pomalu pracuji na efektivním zhubnutí. Cítím se skvěle!

0
před 3 roky Monika

Tak už taky používám spalovač tuků, byla jsem ve Zlíně na pobočce u nich nakoupit :-)

0
před 3 roky Gita

jo, mě to pomohlo...resp. pomohlo, jako potis se potom :D funguje to...osobne treba doporucuju i zmenu strravy :) kompletne zmenu zivotniho stylu...inspirace treba tady: https://www.svet-zdravi.cz/ :)

0
před 3 roky Naty

Prosím vás, je tady nekdo, kdo už s nimi zhubl? :)

0
před 3 roky Lenka

Naty, no, tak třeba já - mám dole 15 kg a jsem u nich cca 3 měsíce. Neskutečná proměna s nimi :) Doporučuji :)

0
před 3 roky Ida

Lenko, to je skvelý výsledek! Moc Vám gratuluji a držím palce v dalším snažení :)

0
před 3 roky Terka

Mohu se prosím zeptat, jak to jako u Světa zdraví chodí třeba s tím, když už zhubnete a jsme spokojeni? To spolupráce končí?

0
před 3 roky Veronicca

Nn, já jsem s nimi hubla... Dostala jsem na svou váhu, na kterou jsem se chtěla dostat... No a teď k nim chodím na kontroly, resp. na kontrolní peměřování :) Stále jsem pod dohledem :)

0
před 3 roky Olina

Verčo, mám dotaz... Už jsou to 3 měsíce, co jste psala, že jste se Světem zdraví zhubla :) Jak jste na tom nyní? Stále máte svou váhu? :)

0
před 3 roky Simona

Ahoj všem, já bych se s Vámi také ráda podělila o svou zkušenost. Do Světa zdraví jsem docházela cca 4 měsíce a mám dole - 18 kg a jsem šťastná. Svět draví mě pak ještě kontroloval, jak si váhu držím, když jsem docházela na kontrolní měření. Díky této kontrole jsem pak neměla šanci přibrat a váhu si tak držím pořád :)

0
před 3 roky MireK

Ahoj, spalovače zas takoví vliv na hubnutí nemají, ale nějaké to % tam je vždycky. Pokud chceš tukum opravdu nakopat zadek, nějaký spalovač bych si určitě pořídil. Ale pozor, ať nenaletíš na nějaký šmejd. Ideálně se mrkni na nějaké srovnání nejlepších spalovačů tuků (ideálně tady: https://www.svetfitness.cz/nejlepsi-spalovace-tuku/ ) a kup si něco, co opravdu bude fungovat. Ať zbytečně nevyhazuješ peníze oknem. Ať se daří!

0
0
před 4 měsíci Míša

Holky, po vánocích už na to hubnutí vlítnu :D Musím... Jen samotné mi to nějak nejde... Ovšem našla jsem senza recenze na hubnutí s odborníkem. Hubla jste některá s nimi? Kam jste docházely a jak jste byly spokojené?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 - 4


Přidat příspěvek