Smoothie

0
Obrázek uživatele Josefík
před 5 lety Josefík

Máte někdo tip na web s recepty na smoothie? Nebo nějaký vlastní ;-) ?

1
Obrázek uživatele Sunriska
před 5 lety Sunriska

+JosefíkSpoustu receptů naleznete zde: http://www.rawsuperfood.cz/rawsuperfood/5-RAW-recepty/5-Smoothies . I když některé kombinace bych z hlediska dělené stravy nedoporučovala. Např. kombinace jablek, hrušek, špenátu a celeru dohromady je pro mě zcela nepochopitelná. Ale věřím, že Vám některý padne do oka...;)

0
Obrázek uživatele Sunriska
před 5 lety Sunriska

Jaký máte názor na kombinace ovoce a zeleniny do smoothie? Jsem k tomu celkově dost skeptická. Např. banán + špenát. Špenát je sice nízkokalorický - dá se kombinovat s čímkoliv, ale banán se zase nedoporučuje s ničím. Jsou lidé, kteří si to nemůžou vynachválit, mě zase selský rozum říká, že to prostě nejde dohromady. I když chuťově je to bezesporu dobré, ale mě by zajímalo, jakou práci s tím má trávicí systém...

1
Obrázek uživatele Peta
před 5 lety Peta

Už jsem měla možnost ochutnat, dobré to je, to jo, ale také se mi kombinace banánu a špenátu nezamlouvá.. Ono celkově kombinace ovoce a zeleniny není ideální a o banánu to platí dvojnásob...

0
Obrázek uživatele Sunriska
před 5 lety Sunriska

Péťo, já jsem úplně stejného názoru, jenom jsem ještě nenašla žádnou rozumnou studii, která by to přímo potvrzovala. Po netu koluje jenom všeobecné info v rámci dělené stravy, ale nic moc, co by se zabývalo konkrétní problematikou ovoce a zeleniny. Nebo ještě studie lidí, kteří pouze tvrdí, že jim to nedělá žádné trávicí potíže..:D Opravdu relevantní...

0
Obrázek uživatele Peta
před 5 lety Peta

Já nechci chytračit a třeba taky plácám blbosti, ale dle mého je ovoce hodně sladké a tím, že tam dodáme další vlákninu ze zeleniny (ač nekalorickou) způsobíme akorát to, že nám ta vláknina zanese cukr z ovoce moc hluboko do střev, kde to pak kvasí a dělá nepříjemnosti.. Banán je hodně sladký, sám o sobě má vlákniny až nad hlavu a ještě to "nastavovat" špenátem se mi nezdá...

0
Obrázek uživatele sharunka03
před 5 lety sharunka03

Měla jsem včera rozmixované jahody,banán a bazalku, mohu jen doporučit, bez špetky cukru a přeci to bylo slaďoučké. Jak budou mít naši zralé jahody i bazalku,jdu na to, jen dokoupit banány.

0
Obrázek uživatele Josefík
před 5 lety Josefík

Peta: vláknina naopak urychluje pohyb potravy střevy, takže má spíše pozitivní účinek. Viz např. http://www.svet-zdravi.cz/clanky/vlaknina

0
před 5 lety Karolína

Nejlepší smoothie je jablko, okurek, hlávkový salát a mandle! 

0
Obrázek uživatele janulinkax
0
Obrázek uživatele petraukulele
před 4 roky petraukulele

Tadyhle v tomto článku je taky pár tipů na dobré smoothie :)
PS: nejlepší je Pepkovo :P

0
Obrázek uživatele Slunew
před 4 roky Slunew

vůbec nejsou špatné přídavky zeleniny typu špenát, řapíkatý celer, petrželka do ovocného základu - když se to nepřežene nejsou ani moc cítit a dodají zase jinou paletu vit. a min látek než běžně používané ovoce :)

0
Obrázek uživatele Mia
před 4 roky Mia

+SunriskaAhoj, ovoce by se správně nemělo kombinovat vůbec s ničím. Mělo by vždy přijít do prázdného žaludku. Protože když se v žaludku setká s jinou stravou, tak zapříčiní kvašení a tedy kazení té stravy. Což do těla pak uvolňuje dost škodlivé toxiny. Vše to působí ethanol,který vzniká kvašením ovoce. Proto je lepší, aby v žaludku bylo prázdno a ovoce odvedlo své blahodárné účinky bez škody. Každopádně já mám ráda zelené smoothie a nemám dojem, že by mi nějak škodilo. Asi je na každém, jak se k tomu postaví.Nejvíce mi za poslední dobu chutnalo dnešní smoothie (piji každý den). Polníček, 1/4 okurka, 2x banán a 1x jablko. Ale jinak mám už ozkoušených spoustu druhů, fantazii se meze nekladou. Velmi chutné bylo i ze špenátu, banánu a manga. :o)

0
Obrázek uživatele Sunriska
před 4 roky Sunriska

+MiaChápu důvody, proč se ovoce nemá jíst s ničím jiným..Proč se ale běžně do smoothie kombinuje se zeleninou? To najednou nevadí?

0
Obrázek uživatele Mia
před 4 roky Mia

+Sunriska Samozřejmě, že to vadí, už kvůli těm věcem, co jsem vypsala před tím. Ale jak říkám, chutná mi to a nikdy jsem s tím neměla problém. Jednodušše v tom hřeším. Hlavně jde taky o to, že listová zelenina v kombinaci s ovocem nevadí, jelikož nemá takovou tendenci se díky ethanolu kazit. Tady je to vše krásně rozepsané a vysvětlené. http://www.opravdovezdravi.cz/kombinovani-potravin/ ... celkem šikovná stránka a hodně jsem se tam dozvěděla.

0
Obrázek uživatele Sunriska
před 4 roky Sunriska

Děkuji za info..;) Dle mého, ať si každý vyzkouší, jestli mu tato kombinace dělá či nedělá dobře..já zůstanu i nadále u samotného ovoce..:)

1
Obrázek uživatele Mia
před 4 roky Mia

+Sunriska Zrovna pročítám nějaké články a našla jsem pěkné vysvětlení .. tak tu je úryvek ( i celý článek) jen tak pro zajímavost :) .. ale jinak ovšem, ať si každý zkouší, co sám chce :)

V době, kdy jsem zkoumala podrobnosti o trávení zeleně, mi už chyběly pro žvýkání nejdůležitější stoličky a moje žaludeční kyseliny byly extrémně slabé. Přirozeně jsem začala hledat způsob, jak zkapalňovat velké množství zeleně. Poprvé jsem rozmixovala ve vysokorychlostním mixéru směs tmavé listové zeleniny. Nicméně poté, co jsem otevřela víko od mixéru, jsem ho musela zase rychle zavřít, protože ta vůně pro mne byla nesnesitelná. Hned jsem věděla, že takovou směs bych nemohla pít. Zároveň jsem ale věděla, že jsem na správné cestě. Mixér po mixéru byl vylit do kompostu. Uplynulo několik dní, až jsem jednoho dne narazila na odstavec v knize od Jane Goodall, kde píše, že někdy šimpanzi vezmou ovoce, zabalí ho do zeleného listu a jedí to jako sendvič. Zarazila jsem se u tohoto odstavce a přemýšlela. Zdálo se to z hlediska lidských výzkumů jako špatná kombinace. Pak jsem si ale řekla, že možná šimpanzi to vědí lépe. Později jsem dospěla k závěru, že zeleň byla chybně zařazena do kategorie jako zelenina. Je podstatný rozdíl mezi zelenými listy a zeleninou. Zelené listy nemají škrob, zatímco zelenina jako řepa, mrkev, brokolice, cuketa, daikon atd., obsahují velké množství škrobu. Škrobová zelenina v kombinaci s ovocem může způsobit nadýmání. Vláknina v zelených listech však pomáhá zpomalit vstřebávání cukru v ovoci, a tím je tato kombinace tělu prospěšná.

http://www.syrova-strava.cz/news/green-smoothie-aneb-zelene-koktejly-jejich-vznik-a-dulezitost-podle-victorie-boutenko/

0
Obrázek uživatele radim
před 4 roky radim

Zajímavá teorie. Stejného efektu se dá získat přikousnutím ořechů, nebo čokolády k ovoci. Nebo rozkousáním pecek v ovoci, ikdyž to dnešní vyšlechtěné dost často žádné neobsahuje.

0
Obrázek uživatele Johnny_M
před 4 roky Johnny_M

Ahojte, smoothies jsem si hodně oblíbil. Dělám si každé ráno ke snídani a někdy i po tréninku. Některé recepty, které doma zkouším, publikuji na webu http://smoothierecepty.cz/

Zatím jsem si hodně oblíbil přidávat do svých mixů špenát, někdy v kombinaci s rukolou (prodávají např. v Tescu). Zatím se držím spíš ovocných smoothies, ale chystám se víc experimentovat se zeleninou. I když mi to asi chutnat ze začátku nebude. Vám rovnou chutnaly smoothies třeba z celeru?

0
Obrázek uživatele matej.profous
před 4 roky matej.profous

Smoothie mi nejvíce chutná s chutí banánů, jahod a hrušek. Do mixéru dáme 0, 5 kg ovoce mléko

0
Obrázek uživatele matej.profous
před 4 roky matej.profous

Aa vse promícháme a rozmixujem jeste smetanu a jeste 1 zozmixujeme a mame smoothie

0
Obrázek uživatele Mia
před 4 roky Mia

No, to už ale není zrovna zdravé a přijde mi to spíše jak klasický koktejl. Ale dobré to asi bude, to ano :) ... Jen už mi to pak nějak postrádá smysl.

0
před 4 roky Alena

Jak se přidá smetana,tak už to není smoothies,ale koktejl... a už né vůbec jako něco zdravého, to opravdu postrádá smysl... matej.profous

0
před 3 roky Šárka

dobrý den prosím Vás proč se do smoothie nepřidává také mléko?třeba takový babanový koktejl se dělával z banánů a mléka a nyní v jakémkoliv receptu nevidím právě tuto sloužku. dekuji za odpověď :-)

1
Obrázek uživatele Josefík
před 3 roky Josefík

Jeden z nejčtenějších článků o smoothies a desítky variant pro vlastní recept najdete zde: http://www.svet-zdravi.cz/clanky/tekuta-snidane-jmenem-smoothiesCo s čím kombinovat, co se s čím nesnese apod. Co říkáte na tuto infografiku?

0
Obrázek uživatele radim
před 3 roky radim

Šárko, pokud máte kvalitní plnotučné mléko od volně pasoucí se trávou krmící se krávy, kozy nebo ovce, ideálně nepasterované, proč ne. Ale to z obchodu asi radši ne... Ale je to na každém.

0
Obrázek uživatele Slunew
před 3 roky Slunew

ta infografika o kombinacích je převzatá od Zdravé potraviny :)

0
Obrázek uživatele Tomík
před 3 roky Tomík

Můžete zkusit i můj vlastní recept na smoothie z kiwi. Dalším dobrým smoothiem (není na webu) je z nektarinek, melounu a jahod. Obě můžu doporučit ;)

0
Obrázek uživatele Vlado
před 3 roky Vlado

Do smoothie jsem s zamiloval. Celkem divné to slyšet od chlapa, ale co se nepřiznat, nejsem žádná kuchařská hvězda a mít umixovaný živé jídlo do 10 minut tomu říkám pecka. Před třemi roky jsem zhubl víc jak 20 kg a podařilo se mi udržet si novou formu, ale teď pracuji na tom abych jí zlepšil a to mě přivedlo ke smoothie, hlavně zelenému smoothie!

Smoothie pro mně není dieta, ale životní styl.

Díky Viktorii Boutenko jsem pochopil, že listová zelenina má obrovský přínos pro náš organizmus! Tak se o své poznatky, rady a nápady dělím na svém blogu, můj cíle je pomoc lidem jako já najít radost díky živé stravě, díky zelenému smoothie! Tady je můj blog http://super-smoothie.eu/ 

0
Obrázek uživatele matej.profous
před 3 roky matej.profous

Dekuji vam ma nekdo nejaky tip na smoothie

0
před 3 roky Marin

Chtěla bych si pořídit mixér na smoothie, můžete mi někdo poradit? Moc se v tom nevyznám a nechci se někde nechat napálit…díky :-)

0
před 3 roky Mrazík

Mám tenhle mixér https://www.alza.cz/orava-rm-2000-d3879314.htm?kampan=adpla_vyrobci_vyrobci&gclid=CLTPhfj2lcwCFbcW0wodHqQDZA a zrovna na smoothies je ideální, protože vitamíny se neztrácí. I ta nádoba je praktická a ovládání i omývání jednoduchý...

0
před 3 roky Marin

Aha ten se mi líbí i ta cena, ještě to zvážím ale asi mám favorita...díky :-)

0
0
Obrázek uživatele ZdraváPotravina.cz
před 2 roky ZdraváPotravina.cz

Přinášíme skvělou knihu plnou neodolatelných smoothie receptů! ;) Na této knize spolupracovalo i naše sdružení. Zakoupit ji můžete zde: http://www.smoothiekniha.sk/?a_box=swvtgr76

0
před 2 roky Míla

Já mám na smoothie i na ostatní tenhle mixér https://www.alza.cz/orava-rm-1000-d4304786.htm?kampan=adpla_vyrobci_male-spotrebice&gclid=CKPtu6Lchs4CFRa3GwodSRkN9w a podle mě ideál - má několik nádob, snadno se používá i umývá..

0
Obrázek uživatele Martin Vozka
před 2 roky Martin Vozka

Mame mixer ORAVA RM 2000. Koupili jsme predevcirem v Globusu za 4.690 Kc. Smoothie jsme delali na program smoothie... Konzistence je tak hladka az k neuvereni. Po pecickach z hrozna, jablek a molounu ani pamatky. Drtili jsme i vlasaky na korpus raw dortu, slehali mango s kesu na vtchni vrstvu raw dortu. Vyborne praci zvladl.

0
před 2 roky Jana

Zdravím, dlouho jsem vybírala jaký mixér si mám pořídit, až jsem narazila na super článek - http://www.homezin.cz/media/jak-vybrat-mixer-na-smoothie . Nakonec jsem se proto rozhodla pro nákup ORAVA M 1000 a nedám na něj dopustit.

0
před 2 roky Jirka Davidek

Ahoj, dlouho jsme vybírali a pak jsme vsadili na Vital Blend od ETA. MAJÍ V KRABICI ROVNOU KNÍŽKU S RECEPTY na smoothie, polévky, raw pomazánky a další dobroty. Na léto jsme ho využili hlavně na ledovou tříšť pro děti a z té knížky můžu hlavně doporučit avokádovou nutelu :-) Koupili jsme tady: http://eshop.eta.cz/stolni-mixer-eta-vital-blend-raw-smoothie-mix-1011-90000-cerny-eta101190000/p399583/

0
před 2 roky eva

nemáte nejaký dobrý tip na výkonejsi kuchynsky robot, který nebuse stát extra moc.

0
před 2 roky Ema

Ahojte, já určitě můžu doporučit mixér Vital Blend od ETA. Koupila jsem si ho na doporučení a nelituji. Zvládne, během par vteřin, rozmixovat dohladka snad úplně vše. Už jsem zkoušela červ.řepu, kokos, různá semínka, meloun s peckami atd. Velkou výhodou je, že nemusíte ovoce krájet - takže oceníte ušetřený čas. V létě v něm dělám navíc zmrzliny, ledové tříště. Mimo to v něm připravuji polívky, pomazánky nebo arašídové máslo.

0
Obrázek uživatele ivcaa
před 2 roky ivcaa

Ahoj pár tipů na smoothie jsem našla na http://www.living-portal.cz/hubneme-4-tipy-na-smoothie-k-snidani/  nejvíce mi chutná ten s banánem a kiwi. Najdeš tam i malou recenzi na dobrý mixér.

0
před 2 roky Martina

Ahoj všem, s kamarádkou rozjíždíme web na smoothies http://fresh-smoothie.cz/, snažíme se to dělat trošku jinak, takže recepty jsou i včetně různých dalších zajímavostí, jako třeba nevšední tipy na další využití potravin nebo zajímavá dochucení apod., recept vždy zahrnuje i konkrétních informace ohledně vlivu zvolených ingrediencí na naše zdraví. Budeme rády za návštěvy a případně i zpětnou vazbu, klidně i návrhy na smoothies co by vás lákaly atd, kontakt najdete v patičce... mějte se skvěle, Martina :-)

0
před 2 roky Alena7

Používám na smoothie mixér, který zmiňouj tady, ten od Oravy http://www.ewita.cz/6-receptu-na-osvezujici-mlecne-koktejly/ a je super, teď jsem zkoušela i nějaká ten mléčný koktejl a taky stojí za to :)

0
před 2 roky Barbora

Ty recepty jsou super, ale je tam odkaz na mixér od Oravy a ne smoothie. Já právě zvažuji strašně dlouhu dobu, jestli koupit mixér nebo smoothie. Pořád jsem se ještě nerozhoupala. No, mám čas do letní sezony.

0
před 2 roky Janina

To je otázka, jestli je lepší smoothie, které máš i s dužinou, anebo mixér na čistou šťávu z ovoce či zeleniny.

0
Obrázek uživatele Mallen
před 2 roky Mallen

Já si takhle ofotila recepty v Ugu a podle toho jedu a jinak jsem pak zapojila fantazii. Mňam mňam.

0
před 2 roky Alena7

Vždyť to máš to samý - akorát že mixér jen na smoothie je nevýhodný v tom že ho nepoužiješ na nic jiného, protože tam má jen ty lahvičky sebou, kdežto tenhle je ideální na smoothie a i na vše ostatní a nemusíš tím pádem pořizovat dva přístroje, alespoň tak to teda vidím já :)

0
před 2 roky Katule

Taky mi to tak přijde-zrovna taky vybírám mixér na smoothie a říkám si zrovna že by se hodil nějaký multifunkční rovnou...

0
před 2 roky Alena7

Jo tak koukni na ten co jsem psala že mám, ten je super na všechno :)

0
před 2 roky jaja

Taky sháním mixér na smoothie...dělám si je hrozně ráda, ale ten co mám už má tak 100 let a je to hodně nepraktický na to :D

0
Obrázek uživatele Tira
před 2 roky Tira

A co smoothie na posílení imunity: https://www.blendea.cz/smoothie-na-imunitu/ Aktuálně se hodí, všichni kolem jsou nemocní.:-(

0
před 2 roky Naďa

Já mám tenhle https://www.datart.cz/Mixer-ORAVA-RM-2000.html?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=5-CPC-PLA&gclid=CJXj3rn2sNICFe4V0wodZhYMSw je ideální na smoothie, v ovoci a zelenině zůstanou vitamíny a má praktickou nádobu, používám i na ostatní běžná jídla a naposled se mi skvěle osvědčil i na ledovou tříšť. Jsem maximálně spokojená.

0
před 2 roky Hanka

Také jem přemýšlela, zda jít mo mixéru, anebo jen smoothie, a nakonec protože děti dužinu nepijí, jsem musela koupit mixér, aby to byla jen čistá šťáva.

0
před 2 roky Olga

ahoj zkousel jste nekdo i nejake ty konzultace skrz pomoc s jidelnickem nebo neco takoveho? jaky na to mate nazor? diky

0
před 2 roky Nika

Já si smoothie poslední dobou zamilovala. Dělám si každé ráno :)

0
před 2 roky Luki

ahoj, ja osobne nedam dopustit na kombinaci listove zeleniny /spenat a ruzne salaty/ v kombinaci s ovocem. to je snad nejzravejsi kombinace, treba tenhle spenatovo zazvorovo zeleny ---- http://www.slimming.cz/spenatove-smoothie/

0
před 2 roky šárkaa

přesně tenhle mixér od oravy taky mám a používám na smoothie pořád :o)

0
Obrázek uživatele Tomík
před 2 roky Tomík

Tady si snad vybereš. Je tu kolem 8-10 receptů na smoothie a to jak ovocné, tak i zeleninové. Jednno nebo dvě smoothie jsou kombinované.
http://www.perfektnipostava.cz/tag/smoothie/

0
před 2 roky Lujka

smoothie je podle mě jen další blbost, dej si čerství ovoce a nepotřebuješ smoothie.

0
Obrázek uživatele bavlnka
0
před 2 roky Denisa

Smoothie je mixované čerstvé ovoce..Já si dělám pravidelně, je to super - chutné, zdravé a osvěžující. Používám mixér, který používám normálně v kuchyni, má takovou super nádobu na to a na smoothie je super https://www.patro.cz/produkt/1076914585-orava-vysokootackovy-mixer-2000w-rm-2000?gclid=CP-U_f-gjtQCFYoQ0wodsIIHDw

0
před 2 roky Hana

Smoothie není pouze mixované ovoce, ale může se jednat také o mixovanou zeleninu, ořechy, ořechová másla, semínka a také třeba doplňky stravy jako jsou zelený ječmen, spirulina a další. Jestli chcete vědět více o smoothie, mrkněte na tento web odkud čerpám inspiraci! :) http://receptysmoothie.cz/

0
před 2 roky Maria

Smoothie mám nejraději z ovoce. Udělám si ho každé ráno na svačinu a nemám tak hlad až to oběda. V poslední době jsem si do něho začal dávat různé doplňky stravy jako je zelený ječmen nebo chia - https://www.bio-detox.cz/cz-kategorie_446235-0-zdrave-snidane.html

0
před 2 roky MakulaP

Já čerpám inspiraci zde: https://pruvodcevyzivou.cz/?s=smoothie je to super zdravé a výževné navíc. Doporučuji ;)

0
před 13 měsíci Leena

můžu jako základ použít čaj?

0
před 13 měsíci Max

Podělte se prosím o nějaké osvědčené recepty :)

0
před 13 měsíci Scarlett

Já ráda dělám podle těchto www.svet-zdravi.cz/recepty/caje-napoje receptů :)

0
před 11 měsíci Jitka

Co byste mi poradili za mixér na smoothie?

0
před 10 měsíci Laura

Poradila bych ETA Blendic Team, dostala jsem ho minulý týden k narozeninám a jsem nadšená. Dřív jsem dělala smoothie jen v našem retro mixéru, ale tvrdší potraviny se mi nikdy nerozmixovaly úplně, ale tady to mám a ještě dvakrát tak rychle. Zrovna jsem ho viděla na Alze v akci, tak přikládám i leták https://www.letakomat.cz/alza/jsou-tady-pro-lidi-od-pondeli-04-09-2017/ . Mějte se hezky! Laura

0
před 10 měsíci Majda89

Já už nějaký čas používám tenhle mixér od Oravy https://www.okay.cz/orava-rm-2000/?gclid=EAIaIQobChMIt8jGpN2f1gIVTDobCh2QKwW-EAQYAyABEgK4fPD_BwE#nopop a pro mě je naprosto ideální. Poradí si I sledem jako nic a má ideální nádobu.

0
před 10 měsíci Bohunka

Zvládá ten od oravy i tvrdou zeleninu?

0
Obrázek uživatele Tira
před 10 měsíci Tira

Já jsem za tradiční značky, zaujal mě ETA Vital Blend. Vlastní zkušenosti (zatím) nemám, ale recenze zní dobře.:-)

0
před 10 měsíci Majda89

Se vším, jak jsem psala i s ledem. Já tam už mixovala snad všechno a vždycky bez problémů ;-)

0
před 9 měsíci Bohunka

Díky za odpověď, právě jsem si ten od Oravy objednala, líbí se mi i cenově a našla jsem na něho i další dobré recenzy, tak jsem zvědavá.

0
před 9 měsíci Majda89

Není za co, myslím že budeš taky spokojená ;-)

0
před 9 měsíci Ninna

Smoothie miluju, obzvlášť teď když už začíná zima si je užívám.

0
před 7 měsíci Vendulka

Někdo tu psal že nechce chytračit a psát blbosti ale to co jsi napsala je pravda. Jen samé ovoce není dobré a už ne ve formě smothie. Vkládám články- http://www.priroda-zenam.cz

0
Obrázek uživatele Patriksoukup
před 7 měsíci Patriksoukup

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi smothie a šťávou z ovoce? Myslel jsem, že po naredeni vodou je to spíše šťáva? Mám strach aby to chutnalo dětem :-) uvažuji koupit Eta Blendic... Děkuju za radu...

0
před 7 měsíci Emma

žádný polotovary ani stávy z toho nedelejte, dejte jim ovoce jednou denně a to stačí....

0
před 5 měsíci Simča

Dobrý den, prosím typ na značku nebo konkrétní odštavnovač?

0
před 5 měsíci Domča

Simono my máme odštavnovač od značky Orava...precizní...jsem s ním moc spokojená.

0
před 4 měsíci Simča

Domčo díky a jaký konkrétně, prosím? Jestli teda nevadí, že se ptám :)

0
před 4 měsíci Kamča

Nazdárek. Mám multifunkční mixér G21 Perfect Smoothie. Mohu jedině doporučit. Byla to dobrá volba se pro takový mixér rozhodnout. O mixování se stará 6 nožů, díky tolika nožů mixér buď umixouje, nebo dokonce rozdrtí suchou potravinu.

0
0
před 4 měsíci Simča

Domi díky moc! Asi ho zkusím teda také koupit :-) Děkuji, pa

0
před 4 měsíci Domča

Není vůbec zač. Zkus, určitě budeš spokojená. Tak se měj hezky, ahoj.

0
před 5 týdny Janča

Nejraději mám rozmixovaný banán  Mimochodem, věděli jste, co vše se dá vyléčit obyčejným banánem? Já vůbec, než jsem narazila na článek http://biolekar.cz/zdravotni-potize-ktere-vylecite-bananem/

0
před 5 týdny Secrets

cauky :) tu su napriklad aj netypicke a typicke prisady :) http://www.lidicky.cz/diskuse-nazory/zdrave-recepty/smoothie

0

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 + 9


Přidat příspěvek