Kuchyňské nože

0
před 2 týdny Jiří L.

Dobrý večer všem, sháním co možná nejkvalitnější nože za přijatelnou cenu.. Kus za X tisíc si opravdu dovolit nemohu, každopádně bych chtěl zainvestovat o něco víc než v klasických obchodech u nožů za pár kaček.

0
před 2 týdny KeratinovkaT

To momentálně řeším také.. vybavujeme s manželem nový byt a ráda bych něco pořádnějšího, co vydrží dýl než jeden rok kuchtění. Alespoň takovou zkušenost jsem povětšinou mívala já. Budu také moc ráda za tipy :-)

0
před 2 týdny Anna Ferchová

Já bych v tom zase takovou vědu neviděla a nehledala… máme doma, co se nožů týče, takovou všehochuť za průměrné ceny z klasika obchodů/supermarketů a pokud Vám nedělá problém jednou za pár měsíců nože nabrousit, nemám jediný problém a ani člověk nemusí platit majlant.

0
před 2 týdny Vivi Vivka

Mrkněte semka https://profikuchar.cz/c/noze-svetovych-znacek Máme z profikuchare nožů několik a nedám na ně dopustit. Plánuji zde dokonce vybrat i nějakou sadu k manželovým kulatinám a myslím, že bude nadšenej.

0
před 2 týdny Viola

Dlouho jsem si lámala hlavu, jak krájí vždy v televizi třeba rajčata na dokonalé plátky, to stejné u ovoce. Já jsem to vždy pižlala, a vypadalo to hrozně. Potom jsem si pořídila kvalitní nože, které jsou ostré jako břitva od https://dellinger.cz/cs/ Rajče dokážete nakrájet klidně na skoro neviditelné plátky, a plátky zůstanou vcelku.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 9


Přidat příspěvek