Kuchařka Hany Zemanové

0
před 10 lety mrkvicka

Ahoj, vaříte někdo podle receptů Hanky Zemanové?

0
před 10 lety Dita

Přemýšlím o zakoupení, ale bojím se, že skončí jako ostatní kuchařky a to v polici. Nejvíce mě osloví kuchařka s obrázky, pokud možno, aby každý recept měl obrázek.

0
před 10 lety mrkvicka

Měla jsem půjčenou její předešlou kuchařku a byla zajímavá. Spousta receptů a i čtení a zajímavostí, odkazů. Ale ta poslední její kniha stojí něco okolo 800,- kč, tak nejdřív sonduji,zda je použitelná. Věřím, že ano ♥

0
před 10 lety marrka

já jsem ji našla na na jejich stránkách za 449 kč, a píšou tam, že se prodalo už na 20 tisíc kusů, láká mě ta kuchařka, třeba bude štědrej Ježíšek :). Pokud jí už někdo má, napište prosím podrobnosti a názor. děkuji

0
před 10 lety happy.lenulka@

no já mám doma tu její první kuchařku... Biokuchařka Hanky Zemánkové a je opravdu moc fajn, zvlášť pro lidi co se opravdu zajímají o zdravou výživu... Receptů je tam od každého něco, jsou tam polévky, kaše, přílohy, bezmasá jídla, pár masových, dezerty, cukroví,... a hlavně je v ní spoustu užitečných rad a typů - např. proč jsou tak zdravé řasy a jaký je mezi nimi rozdíl, proč nedoporučuje pít mléko,... :-) hlavně je to kuchařka, která vás seznámí s naprosto novými surovinami. Mě naprosto dostali jáhlové škubánky (recept jsem sem vkládala), které mě naprosto odzbrojili. Díky Hance jsem se naučila jíst více luštěniny, přidávat do jídel mořskou řasu, naučila jsem se zahušťovat jídla jinak než moukou... A je to moc hezky zpracovaná a krásná kuchařka... Určitě plánuji si koupit i již zmiňovaný Bioabecedář, který je tedy poněkud dražší...

0
před 8 lety Mífulka

Mám doma obě knihy a ta druhá kniha je určitě lepší. Je to taková moje kuchařská bible :-)

0
před 8 lety mrkvicka

Tak po dvou letech rekapituluji :-) vařím, i když třeba i nebio (bio je přeci jen dražší...) recepty si upravuji a je to krásná a "chutná" kniha. Hance sláva, sláva, sláva :-)

0
před 8 lety Jana H.

Na základě této diskuse jsem si dnes koupila knihu BioAbecdář... rozhodla jsem se, že si ji pořídím domu, jedna z nejvydařenějších knih o zdravé výživě, kterou jsem kdy držela v ruce.

0
před 8 lety Lucka

Naposledy jsem byla v knihkupectví, když jsem (díky vám) šla koupit Dobu jedovou, když si tak čtu vaše názory, zanedlouho se vydám znovu pořídit si jednu "Hanku" třeba pod stromeček:)

0
před 8 lety Zdravá máma

Já mám obě knihy od Hanky Zemanové a určitě obě stojí za nákup. Ovšem BioAbecedář mě nadchl a nemá chybu. Hodně z ní čerpám a spoustu věcí v ní najdu. Třeba nedávno byla v receptu použita quinoa - a i o ní jsem se tam dočetla. A spoustu zajímavých a užitečných rad, nejen receptů.

0
před 8 lety Fanynka

Knížky jsou obě moc prima, ale ten BioAbecedář je super. Hlavně pro mamky s dětmi, aby se vyznaly, co je pro mrňata to nejlepší. Recepty jsou inspirací pro další tvorbu, je to dobrá pomůcka, co vařit a z čeho a jak léčit stravou. Doporučuji, cena bohužel odpovídá kvalitě knihy :o))

0
před 8 lety Viťa

Taky se musím přidat, že jsou obě knížky hodně dobré. Byl to super Vánoční dárek

0
před 8 lety Lucy

mě se líbi tahle paní https://www.facebook.com/KucharkaZeSvatojanu

0
před 5 lety Jitka

Do skvělé trojice patří ještě paní Margit Slimáková http://www.margit.cz/blog/.
Kuchařky Hanky Zemanové mám obě a doporučuji zvlášť tu druhou, která je obsažnější a propracovanější. Dobře podané informace i o produktech, které neznáme a pak je začneme používat - quinoa, vinný kámen, rýžová mouka apod. 

0
před 4 roky Petřička

Dobrý den a kde jste sehnali tu kuchařku Hany Zemanové? Dá se to koupit i na knihcentrum.cz? Tam totiž nakupuju často a mám už tam nějaké slevy, takže bych to tak mohla vlastně využít. Jo a jsou teďka nově ještě nějaké dobré kuchařky, které stojí za zmínku?

0
před 4 roky Jitka

Já tu kuchařku mám přímo z knihcentra. Najdete ji přímo tady http://www.knihcentrum.cz/Kniha/biokucharka-hanky-zemanove-2. Taky knihcentrum.cz naprosto zbožňuju. Mnohdy se nedokážu ani udržet a koupím si tam kdeco i když to vlastně nepotřebuju. Takhle kuchařka je ale skvělá, strašně dobře se mi podle ní vaří a navíc je teďka v knihcentru v akci...

0
před 4 roky Petřička

A jsou teda ještě nějaké kuchařky na knihcentrum.cz, které by teď stály za zmínku a které jsou dobré?

0
před 4 roky Jitka

No třeba bych ještě mohla upozornit na tyto, ty jsout aky strašně dobré a hodně dobře se mi podle nich vaří:
http://www.knihcentrum.cz/Kniha/biokucharka-hanky-zemanove-2

No a pak je samozřejmě spousta různých kuchařek, ale já jsem si ještě zamilovala tuto - http://www.knihcentrum.cz/Kniha/lahodne-s-ellou-kazdy-den-1 =) Též vyzkoušejte. =) Jinak teďka jsou i nějaké slevy kuchařek na knihcentru, tak se když tak kukněte i na to...

0
před 4 roky Petřička

Jééé super! Tak to si je hnedka koupím všechny! Budu potom doma vařit o 106! =) Parádička. Klidně to knihcentrum ale ještě sledujte a kdyby se tam náhodou objevila nějaká další taková fajnovoučká kuchařka, tak mi dejte vědět. Já to teda taky budu sledovat, ale nejsem v tom taková sběhlá, takže mi klidně něco může uniknout.

0
před 4 roky Tira

Na to biokuchařku jsem zvědavá, ale nechci kupovat zajíce v pytli. co s ní konkrétně vaříte? Co hodnotíte jako nejlepší (vy, co kuchařku už máte)? Díky!

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 8


Přidat příspěvek