Jakou wok pánev?

0
před 7 lety Polu

Ahoj,
vaříte ve wok pánvi? Z jakého je materiálu? Četla jsem, že nejlepší je ocel nebo litina.

0
před 7 lety luckaM22

Mám doma litinový wok. Používám ho docela často i na jiná jídla, než asijská. Původní kov, ze kterého byl wok udělán byla ocel viz. materiál pánve wok a historie: http://panev-wok.cz/jak-vybrat-panev-wok
Určitě bych vybírala jeden z těchto materiálů. Osobně dávám přednost litině, protože dobře pracuje s teplem, ale to je můj osobní názor.

0
před 6 lety Bára C

Ahoj jestli stále vybíráš, dovolila bych se podělit o dva odkazy, 
ten první se mi zalíbil, neboť je zaměřen na výběr materiálu - což je dle mého základ. A druhým se dovoluji pochlubit výrobkem, který nyní nově obohatil moji kuchyňskou základnu, tak  třeba se Ti bude líbit, jako inspirace: 

0
před 5 lety George Burian

nejlepsi WOK panev je zadna panev, protoze Zdrave vareni je asi takovy nesmysl jako Cerny belouzs nebo Bily vranik. Musite se rozhodnout, bud ZDRAVE nebo VARIT, oboje dohromady proste nefunguje. Zdrave jidlo se nevari, zdrave jidlo se pripravuje.

0
před 3 roky Denisa

Nedám dopustit na opravdové švédské výrobky, jako je třeba pánev WOK.

0
před 2 roky majduška

Já mám doma tuhle http://www.eshop.fwtandoori.cz/ostatni/417-panev-wok-30cm-s-drevenou-rukojeti-ploche-dno.html je z karobonové oceli a jsem s ní moc spoko. :) Upřímně je to asi nejlepší pánev ve které jsem zatím vařila. Kam se na to hrabe teflon.

0
před 9 měsíci alzbeta.66

Já mám titanovou a prostě pecka :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 10


Přidat příspěvek