Jaké litinové nádobí?

0
před 4 roky Jarka

Chceme si koupit kvalitu, která by vydržela. Ale jaké, prý je všechno z Číny?

0
před 4 roky Jana

Nádobí je jedno velké téma, jsem ráda, že mám hrnce staré 15 let a stále funkční, dnes něco koupit je jedna velká obava. Bála bych se, různých levnějších přísměsí, které tam výrobce může z důvody ceny přidávat, aniž by to uvedl.

0
před 4 roky Michal

Le Creuset, Staub, Carl Victor.

0
před 4 roky jerry

A co třeba toto? ;) www.litinive-nadobi.cz

0
před 4 roky jerry

A co třeba toto? ;) www.litinove-nadobi.cz

0
před 4 roky Šéfkoch

k Michalovi: to je právě všechno Čína.

0
před 4 roky Macháček

Když litina tak z Belgie BERGHOF
mam a je vynikající

0
před 4 roky Luboš

Macháček: Berghof je také Čína ;-) Navíc je to smaltované(tedy nevhodné např. na grilování). Smalt není moc vhodná volba, co do kvality a trvanlivosti ale i se zdravotního hlediska.

0
před 3 roky Martina

Sice stará diskuze, ale abych to upřesnil. Pravé litinové nádobí je opravdu jen jedno a to od firmy Skeppshult http://www.skeppshult.cz/?p=p_2&sName=Uvod  U této firmy máte jistotu, že je nádobí vyrobeno ve Švédsku. Všechno ostatní může být vyrobeno prakticky kdekoliv.

0
před 3 roky Lucka

Zdravím,
také sháním kvalitní litinové nádobí. Zaujalo mě poslední dobou nádobí Netherton Foundry - článek o něm je tady: https://www.dommo.cz/Magazin/Clanky/Netherton-Foundry-litinove-nadobi-od-mistru-britskeho-zelezarstvi  Znáte ho někdo? Máte doma? Nerada bych kupovala něco drahého na základě jednoho článku. Prosím o osobní zkušenosti a názory. Díky! 

0
před 2 roky Bohunka

Jediné litinové nádobí, které je vyráběno v evropě je značka SKEPPSHULT - http:/www.svedske-nadobi.cz a také to je jediné nádobí, které je vyráběno pouze z přírodních surovin a né ze železného šrotu, takže je jistota že v tom nejsou žádné škodlivé látky.

0
před 2 roky Milda

Pro porovnání se zkus podívat na  www.inadoma.cz

0
před 2 roky eva

Musím odporovat Bohunce. Česká firma SMALT www.smalt.eu jako kediná v ČR dělá velice kvalitní nádobí, které je navíc na rozdíl od SKEPPSHULTU kryto atestovaným  potravinářským smaltem.

0
před 6 měsíci Janina N.

A proč to musí být zrovna litina? Vždyť je strašně těžká. Kdo se s tím má tahat... U nás vede hliník s keramickým povrchem od Royaltyline. https://www.royaltyline.cz/keramicke-hrnce/sada-hrncu-rl-es1014c-s-keramickym-povrchem/
Nis se nepřipeče, myje se to jedním tahem a hlavně je to lehké, vaření jedna báseň.

0
před 2 měsíci Verunka

Dporučuju nákup na i-domacipotreby :) Super ceny, kvalitní zboží :) Mám tuhle sadu a jsem nadmíru spokojená! http://www.i-domacipotreby.cz/sada-nadobi-s-mramorovym-povrchem-9-ks-burgundy-metallic-line.html

0
před 2 měsíci Anna

tak si zajdi do nějakcý spešl prodejen..:)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 + 11


Přidat příspěvek