Co jíst v práci

0
před 6 lety main

V práci jsem odkázán na to co si donesu z domu. Maximálně si jídlo mohu ohřát ve své "psí misce" v mikrovlnce. Máte nějaké tipy na zdravé a dobré jídlo? Ideálně aby nebylo tekuté a aby se nemuselo ani ohřívat. Zatím jím např. Těstovinový salát (zastudena), hlívovou polévku (musí se ohřát a je tekutá, ale je výborná), no a pak ovoce zelenina, co je. Jen mi ten jídelnéček nepřijde moc pestrý a je zdravé být celý den o mrkvi a paprice? Dík za nápady.

0
Obrázek uživatele Sunriska
0
před 6 lety Jana

Dobré jsou různé saláty s rýží, kuskusem, pohankou. Stačí jenom na másle orestovat nějakou zeleninu (mrkev,hrášek,květák,brokolice - nebo nějakou mraženou směs),ochutit nějakýma bylinkama a smíchat s jednou s výše uvedených příloh. Je to výborné a zdravé - dá se to jíst po studenu i přihráté.

0
před 6 lety karla

Můj oblíbený pracovní salát: kuskus, tuňák,rajčata, čerstvý sýr, rukola a zakápnout olivovým olejem. Pak různé celozrnné placičky z ovesných vloček, kukuřice, červené čočky a k tomu čerstvý salát. Osvědčilo se mi salát postříkat trochou citrusové šťávy. Výborná věcička je narážecí sprej než kapání http://postovnezdarma.cz/catalog/product/view/id/3456/s/citrus-sprej-set-2-kusu/category/190/

0
0
před 3 měsíci Alča

já si vždy navařím den předem z receptů od světa zdraví a mám vystaráno

0
před 3 měsíci Alča

kde čerpáte vy inspiraci pro vaření ?

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 + 8


Přidat příspěvek