Kvalitní solární kosmetika

0
před 12 měsíci Anežka

Doporučíte mi někdo prosím dobrý krém na opalování? Mám citlivou bledou pokožku, vůbec nikdy se neopálím, takže potřebuju vysoký UV faktor (40-50). To samé po mně podědily i moje děti :(  A hlavně aby to nebylo lepkavé. Může to být klidně i dražší značka, za kvalitu si ráda připlatím, protože to co se prodává v drogerkách mi teda vůbec nevyhovuje. 

0
před 12 měsíci Ivana

Já jsem spokojená s přípravky Alverde co prodávají v DM. Celkově ta značka mi přijde za tu cenu kvalitní. Ale je fakt, že já se opaluju dobře.

0
před 12 měsíci Anežka

Alverde jsem už zkoušela, taky Niveu, Garnier a další. Ale moc spokojená teda nejsem, buď je to lepkavé, špatně se to roztírá a u některých jsem dokonce měla pocit, že moc nefungují. 

0
před 12 měsíci Patricie

Já mám taky hodně světlou pleť a jsem spokojená s MISSHOU, používám od nich veškerou kosmetiku na vlasy, pleť i opalování. 

0
před 12 měsíci Anežka

A kde se to dá koupit ta missha

0
před 12 měsíci Patricie

V obchodě jsem na to nikde nenarazila, kupuju přes jejich eshop: http://www.missha.cz/telo-a-vlasy/uv-ochrana

0
před 12 měsíci Anežka

Dík za tip :) 

0
před 12 měsíci Patricie

Ještě pokud máš teda děti, tak mají i speciální dětskou kosmetiku. Kupuju ji pro naši malou.

0
před 12 měsíci Anežka

jéé, koukám že mají i voděodolné. To se hodí, protože letos jedem k moři. Akorát škoda, že mají pro děti jen SPV25, ony jsou taky bledulky a potřebujou 50.

0
před 12 měsíci Patricie

Moje malá má 7, takže pokud mi dojde třeba ta kids, mažu jí normálně misshou, kterou používám já - teda tou dospěláckou. U té kids je hlavní výhoda, že neobsahuje žádné barviva, aromata, parabeny a tak.

0
před 11 měsíci Eva

Kámoška mi po návštěvě solárka doporučila se mazat Pantehnol Swiss gelem a musím říct, že je to pecka, vyživí seškvařenou kůži :D a jsem pak krásně hnědá, neloupu se a pokožku mám krásnou :)

0
před 8 měsíci Pája

Evo, já jsem to po přečtení tohoto příspěvku taky vyzkoušela a nic moc teda, řeknu vám. Výsledek nestál ani za starou belu a přišlo mi, že se to opálení sloupalo ještě rychleji než obvykle. Za sebe teda vůbec nedoporučuju. To už pak bylo teda tisíckrát lepší, když jsem se mazala klasickým tělovým mlékem od MISSHY. =)

0
před 8 měsíci Jarka

jj přesně! Všechno ostatní je jen předražený šunt. Nic není tak kvalitní jako MISSHA. To je podle mě nejlepší kosmetika. =) Taky jsme kdysi používala kde co, ale stejně jsem nakonec skončila u MISSHy a jsem s ní nejspokojenější.  Krásně to hydratuje, krásně voní a je to čistě přírodní kosmetika, takže nemá žádné negativní účinky.

0
před 8 měsíci Míša

No a pomáhá MISSHA taky proti vráskám, nebo je to jen na hydrataci? Některá kosmetika na vrásky se totiž jen tváří, že to pomůže, ale potom skutek utek. Ale jinak MISSHU chci vyzkoušet, takže už mám i vybrané konkrétní věci, které si koupím, jen by mě ještě zajímalo, zda to fakt tak skvěle funguje, jak se všude říká.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 11


Přidat příspěvek