Gelové nehty - doma?

0
před 3 roky Šárlik

Ahoj ženy :-) 

Děláte si gelovky doma nebo raději chodíte na manikůru někam? :)

0
před 3 roky Lucka

Ahoj, já osobně si je dělám doma..je to sice práce...ale mě to baví a hlavně penízky ušetřené :-)

0
před 3 roky Andy

No to já si teď na vánoce přála od celé rodiny sadu na nehty -> http://charismaplus.cz/741-large_default/startovaci-sada-basic.jpg tak jsem zvědavá :))) začnu to zkoušet na mamce a segře :D 

0
před 3 roky Radka

Ty jo a na kolik to vyšlo taková sada? :-O

0
před 3 roky Andy

3 490 Kč..ale je to jen startovací sada..já si pak postupně ještě budu dokupovat, až budu mít peníze z brigád at. :-) dá se koupit i dráž, víc nabitější verze :-)

0
před 3 roky Radka

Holky, taky se dělám nehtíky doma. Už dva roky na ně nedám dopustit. Svoje nehty mám strašné, doslova. Ty startovací sady jsou nejlepší. Kupovala jsem jen z Galerie nehtu a nepřišlo mi to zrovna nákladné. :)

0
Obrázek uživatele Luisiana
před 2 roky Luisiana

Taky s galerií nehtu mám dobrý zkušenosti. Kvalitní věcičky a ceny za hubičku :**

0
před 12 měsíci Betty

Ahoj holky, sháním sadu na gelové nehty. Víte někdo o nějaké stránce nebo obchůdku, kde bych mohla sehnat?

0
před 12 měsíci Natka

Ahoj Betty, já mám sadu ze stránky www.galerienehtu.cz. Mají tam na výběr z více sad, takže si určitě vybereš jakou budeš chtít. Doporučila mi to moje kamarádka, která je nehtařka, tak určitě ví, kde nakupovat.

0
před 12 měsíci Kikina

Já nakupuji co se týče nehtů na stránce, kterou píše Natka. Mají tam různé věci, které máte do druhého dne doma. Doporučuji každému, kdo shání obchůdky nebo stránky s nehtíky.

0
před 12 měsíci Betty

Holky, moc díky za rady. Sadu už mám doma a dokonce i dvakrát vyzkoušenou. Zatím sem moc spokojená. Určitě od nich vezmu i jiné věci. Super!

0
před 10 měsíci Katka K

Já dřív chodíla, ale ted mám sadu gel laků a v pohodě zvládám sama https://goo.gl/pVgLnT  A brala jsem tam i pilní na paty a maji ho v akci :-)

0
před 4 měsíci Jiřina

Holky, po gelovkách mám děsný vlasy... Chtělo by to nějakou výživu... Doporučíte?

0
před 3 měsíci Andy

Jiřino :D Tak já nevím, asi nehty, ne? :D Jinak ti můžu doporučit Forcapil - http://www.forcapil.cz/ Ten se osvědčil mě. Je to kůra na 3-4 měsíce, mě ale stačila ta 3 měsíční kůra. Už po prvních týdnech jsem viděla zlepšení. Nehty se mi toli nelámaly. Už mi i krásně narostly a drží :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 1 + 9


Přidat příspěvek