Collalloc

0
před 2 roky Lilia

Ahojky :) Měla bych dotaz... Mamce bych ráda k vánocům koupila kolagen. Tak nějak jsem hledala, co by kde by a na netu jsem narazila na tento web https://www.collalloc.com/cs. budu ráda za info… Je tu někdo, kdo jejich produkty užívá? Díky moc!

0
před 2 roky Marika

Ahoj Lilio, ano já. Collalloc je výborný kolagen, který teda ještě pomáhá zlepšení kvality vlasů, nehtů a i pleti. Jako myslím, že pokud ho mamce koupíš, tak rozhodně neuděláš chybu, naopak. Mamka bude určitě nadšená.

0
před 2 roky Zuzka

Holky, chtěla bych se zeptat... Jak dlouho jste ho užívaly, než jste viděla výsledky a taky... Jak se vlastně užívá nebo teda jak dlouho se má užívat, aby byly vidět ty správné výsledky?

0
před 2 roky Kačka

Zuzko, já teda nevím, ale pokud se ptáš na ten collalloc, tak já jsem ho užívala tak cca 3 týdny a už jsem viděla výsledky. Mnohem lépe se mi chodila (měla jsem hlavně problémy s koleny) a taky, co jsem teda byla opravdu hodně nadšená, tak se mi zlepšila pleť, vlasy a i nehty. A to jsem si myslela, že už se mi nkdy neposílí.

0
před 2 roky Iris

No, to je přesně to, co mě zajímalo. Zda když ho budu užívat na klouby, tak mi právě zabere třeba i na zlepšení pleti a nehtů. To bych teda potřebovala taky...

0
před 2 roky Kačka

Jasně, je to tak... Normálně ten collalloc může začít užívat a zlepší se ti po něm jak pleť, tak i vlasy, nehty, ale zabere i na ty klouby. Zkrátka všechny ty jeho účinky budeš pociťovat. Jinak výčet všech účinků najdeš přímo tady https://www.collalloc.com/cs :)

0
před 2 roky Saša

Kačko, jak dlouho se ten collalloc užívá, než budu moct pozorovat první účinky. A jaké jsi začala pociťovat ty?

0
před 13 měsíci Kačka

Sašo přímo na webu máš o to užívání info - Balení collallocu odpovídá ideální měsíční dávce vhodné pro dosažení krátkodobých výsledků i dlouhodobé péče o tělo. Doporučujeme zahajovací 3 měsíční kúru na denní bázi. Potom lze užívat i nadále denně nebo zvolit individuální režim.

0
před 13 měsíci Saša

Je Kačko, moc ti díky za vysvětlení :) Už jsem se na ten Collalloc koukala a myslím, že do něj určitě půjdu a zkusím ho :) 

0
před 12 měsíci Kika

Holky, nezkoušela některá z vás kolagen Collalloc? Mě teda zaujal moc. Je to 100% bioaktivní mořský kolagen pro zdravý životní styl - je dobrý na zdravý pohyb, celkové zdraví a krásu. Cena je vynikající. Sama si ho chci koupit a taky ho chci koupit mamce a babi. Tak budu ráda za vaše zkušenosti.

0
před 12 měsíci Erika

Holky, přicházím s prosbou o radu. Nevím letos co dát mamce k narozkám. Co letos dáváte vy? Podělte se s inspirací... Díky moc!

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 3


Přidat příspěvek