Barvení na blond Hennou

0
před 6 lety carme

Chtěla bych poradit dříve, než bych se do barvení pustila. Asi od 20, do té doby jsem měla přirozeně opravdově světlé vlasy, my začaly dost tmavnout a tak jsem chodila tak třikrát do roka na blond melír, aby se mi vlasy prosvětlily. Po letech barvení chemií vlasy nemám fit a tak přemýšlím, že bych přešla na hennu. Něco jsem si o tom už přečetla, ale přesto bych uvítala rady zkušených. Musím se před tím odbarvit? A za jak dlouho od odbarvení mohu přejít na hennu nebo můžu rovnou jít na hennu. Jak jste s ní spokojení.

0
před 6 lety elllzi@

vím že jsem po barvení henou sla casem na melir a ten me díky tomu chytl do zelena. Tak jen vím že kombinovat by se to nemelo.Kamarad mel uplne znicene vlasy a zacal si davat bezbarvou henu a vlasy ma zase pekne a začali mu aji zase rust ( je mu 35)

0
před 6 lety carme

Právě si s tím zezelenáním zatím moc nevím rady, nemůžu to nikde vyčíst a tak jsem ráda za každou zkušenost. Přemýšlím, což asi musím udělat právě, aby barva nechytla do zelena, se nechat od kadeřnice odbarvit, sama se bojím, že bych si spálila vlasy, ani výrobce henny  nedoporučuje hennu kombinovat s chemickou barvou. Jak dlouho po odbarvení se může jít na hennu, sem právě zatím nezjistila, aby nedošlo k zezelenání? A jak dlouho sis musela nechat barvu na hlavě, doporučuje se až 8 hodin, což mi příjde hodně dlouho a nemá zaschnout, a tak nevím jak tomu zabránit, když bych hennu měla na hlavě skoro půl dne, aby nezaschla. Zatím díky za příspěvek.

0
před 6 lety Sunriska

Já mám zkušenosti s barvami Khadi, u kterých je také základ henna. Poté, co jsem studovala na netu zkušenosti ostatních - také si někteří stěžovali, že mají vlasy s nádechem zelené. Může se to stát, pokud jsou původní vlasy hodně světlé či jsou obarvené klasickou chemickou barvou. Možná záleží i na typu vlasů - stejně jako někomu stejná barva chytne trochu jinak než druhému.
Aby mi barva během působení na hlavě nevyschla, po nanesení barvy jsem vlasy provlhčila vodou pomocí rozprašovače, hlavu jsem zabalila do igelitové čepičky, která byla součástí balení a jelikož se měla barva taktéž udržovat v teple, nasadila jsem si na hlavu kulicha...:)
A zadařilo se. I když jsem se celou dobu obávala, abych nevypadala jako hastrman, jelikož jsem měla ještě pár zbytků blonďatých melírů. A po celou dobu působení byla barva na hlavě stále zelená, ale naštěstí během mytí se zelená spláchla a na hlavě zůstala hnědá...:)

0
před 3 roky Silva

Dobrý den, sháním info o barvení hennou. Máte dobré zkušenosti? 

0
před 3 roky Sabina

Ahoj Silvo, já barvím hennou už dlouho a jsem moc spokojená, hodně záleží na tom, jakou máš barvu vlasů, jestli máš barvené chemicky nebo vůbec adt.

0
před 3 roky Silva

No, já mám světlé skoro až blond a chtěla bych rezavou až hnědou...bervené jsem nikdy neměla. Jakou barvu používáš?

0
před 3 roky Sabina

Kupuju přes net na www.voono.cz konkrétně henna Orange, jsem spokojená, případně dotauzů zkus se zeptat jich rádi ti poradí já jsem s nimi také svoje barvení konzultovala, moje kadeř vůbec neměla žádné info.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 + 12


Přidat příspěvek