Zvětšení prsou

0
před 2 roky Kajushka

Ahoj, mám takový trošku hloupý dotaz. Už od puberty mě trápí malá prsa. Vždycky jsem z toho měla mindráky. Po porodu se mi na chvilku zvětšila, to jsem si moc užívala, ale teď jsou zase malé a povadlé. Na netu je dost doplňků stravy, co slibují zvětšení a zpěvnění prsou. Myslíte, že je to možné nebo je to jen trik, jak vytáhnout lidem z peněženky peníze?

0
před 2 roky Verča

Podle mě to nefunguje. Sice jsem to nezkusila, ale zdá se mi to jako blbost.

0
před 2 roky Lenka

Já myslím, že to může fungovat, ony ty přípravky obsahují ženské hormony, tak jako může to trošku to poprsí zvětšit asi.

0
před 2 roky Verča

Tak když se to volně prodává tak to nemůže obsahovat hormony ne??

0
před 2 roky Lenka

Tak ono to jsou bylinné přípravky, co jsem tak četla, takže hormony na přírodní bázi...

0
před 2 roky Alík

Já mám zkušenost s tabletkama Decofemma spokojenost :) Prsa mám pevnější, vypadají plnější a ještě se mi zpěvnily nehty :)

0
před 2 roky Kajushka

No nekecej Alíku, a za jak dlouho jsi viděla takové výsledky? To bych si taky moooc přála :(

0
před 2 roky Alík

Asi za tři měsíce :) I manžel si hned všiml a nemůže se jich teď nabažit :D

0
před 2 roky Kajushka

Ty a je to bezpečné ten decofemm? Nechci brát nějaké hormony a pak z toho mít kdo ví jaké problémy.

0
před 2 roky Alík

Určitě, jinak by se to nemohlo prodávat u nás. V ČR je celkem přísná legislativa ohledně takových doplňku stravy. Navíc je to z bylinek :) Já se toho nebojím a jsem ráda za ty výsledky :).

0
0
před 9 měsíci Miška

Já myslím, že je to jen reklamní trik. Pokud toužíš po zvětšení prsou, tak bych ti radši doporučila nějakou plastickou chirurgii jako třeba Aesthevita, kde nebudeš platit za nějaký podfuk. :)

0
před 7 měsíci Helča

taky si myslím že na skutečné zvětšení prsou pomůže spíš plastika...ale pokud jde o zpevnění tak jsem pro přírodní mastičku... na nějaké plastiky určitě nemám peníze a zpevnění mi stačí - používám decofemm beauty a spokojenost;-).

0
před 7 měsíci Beáta

tak kdo bude chtit fakt pořádné zvětšení tak asi s mastičkou neuspěje:))... ale co se týče zpevnění a dokonce nenásilného (=přirozeného, mírného) zvětšení tak za mě decofem taky dobrý... kdo nechce radikální změnu tak tomu tohle bude vyhovovat

0
před 7 měsíci Simona

Na plastiku v žádném případě nechci.. bojím se operace jak čert kříze. Pomáhá na to ještě něco když tady píšete že mastičky jsou k ničemu (mě osobně zatím teda taky nezabírají)

0
před 7 měsíci Iva

Masti a oleje zabírají akorát ty účinné jsou šíleně drahé. Koupila jsem si takhle jedno balení na zkoušku a výsledky docela rychle znatelné, jenže pak už jsem za další balení nechtěla dát tolik peněz a zase se to rychle vrátilo do původního stavu. Co se mi osvědčilo víc jsou tabletky které jsou levnější a pro mě osobně i pohodlnější protože je stačí jen zapít :-)

0
před 7 měsíci Karolína

Jj tohle přesně se mi stalo taky. Koupila jsem si sadu rozných přípravků na doplňku stravy asi za 3000, které mi sice pomohly jenže po pár týdnech jsem viděla že to zase není ono. Šla jsem si stěžovat do prodejny a tam mi řekli že je potřeba to užívat a různě kombinovat celoročně... takže za ten rok by se ta částka pohybovala kolem 10000!

0
před 7 měsíci Aneta

To si radši našetřit na plastiku než dávat ročně 10 tisíc za přípravky co s věkem přestanou mít efekt :DD.. Ty tabletky o kterých píše Iva jsou které? Zdá se mi to lepší než se každý večer mazat vším možným

0
před 7 měsíci Iva

Těch značek je tuším více a fungují podobně, já měla Decolfemm beauty breast :) brala jsem to několik měsíců abych viděla jak moc mi to ty prsa zlepší a jak jsem byla spokojená a viděla že o moc lepší už to nebude tak jsem to brala sice pořád ale v trošku menším množství aby se ty výsledky udržely :)

0
před 7 měsíci Aneta

Na internetu jsem našla tabletky Decofemm (bez L), to bude asi ono že? Jsou to taky tabletky na růst prsou a dokonce jsem je našla ve slevě :)) Mají tam i nějaký gel na prsa Braup, ten znáte?

0
před 7 měsíci Iva

Jo to bude ono, mě se ty názvy vždycky pletou :D Ten gel Braup bohužel neznám ale tabletky si objednám do zásoby když jsou ve slevě :) Díky za tip!

0
před 7 měsíci Katka

Braup jsem donedávna používala na doporučení sestřičky z porodnice. Říkala jsem jí že po kojení už beztak nebudou prsa stejná jako kdysi a to se zmínila že to hodně používají novopečené maminky, tak jsem to zkusila a zabralo to :-)

0
před 6 měsíci Karolina

taky jsem ten gel brala po porodu a zabral. ted jsem měla období kdy jsem zkoušela přírodní produkty a jinou alternativní medicínu, výsledky sice byly ale bylo to strašně zdlouhavé

0
před 6 měsíci Iva

To je pravda, v těch přírodních produktech máš většinou přímo ty sušené rostliny co mají látky na podporu růstu prsou kdežto v tabletkách jako máš třeba ty decofemm je jen výtažek té účinné látky a proto toho máš více a je to účinnější

0
před 4 měsíci Denisa

Všecky přípravky, tabletky a masti jsou podvod. Vím to protože jsem skoro 15 let tyhle přípravky používala, vyhodila za to strašné peníze a bez výsledku. jsem naštvaná protože radši jsem si měla zajít na plastickou operaci. Jdu na ni v březnu do https://www.medicomclinic.cz/plastika-prsou a když se podíváte dolů tak tam je i cena té augmentace a vyjde mě to levnějji než to co jsem dala do všech těch přípravků....

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 7


Přidat příspěvek