Žrádlo pro psy

0
před 3 měsíci Kristýna

Mohla bych poprosit o doporučení krmiva pro březí fenku ? Veterínář mi řekl, že bych teď měla víc dbát na to, co jí dávám, aby měly granule dostatek živin jak pro fenku, tak pro štěňata. Byla bych ráda, kdybych dostala nějaký tip, protože se v tom popravdě moc nevyznám a proplanky kupovat nechci, co mi doporučil veterinář, protože mi přijde, že s touto firmou spolupracují a nabízí akorát tuhle značku. A ono ne všechno, co se takhle propaguje musí být kvalitní.

0
před 2 měsíci Debora

Co se týče krmiva Proplan, tak to s tebou souhlasím, taky to na mě působí jako propagace. Co jsem se dívala na diskuze, tak hodně páníčků si chválí značku Husse jestli ti to něco říká. Já je mám objednané, takže ještě nemůžu poreferovat, protože jsem sama zvědavá, co na to Samík řekne.

0
před 2 měsíci Monika

Husse má výborné a kvalitní krmivo, taky si ho nechám dovážet, protože bohužel nemám v dosahu jejich prodejnu ani distributora a jelikož mám dvě dogy, které mají citlivější zažívání, tak na jejich stravu musím dbát.

0
0
před 4 týdny Andrea

A je mezi těmi proplankami a husse hodně velký rozdíl ?

0
před 2 týdny Simona

Co jsem se dívala, tak je, a to ve složení, kdy husse granule husse obsahují větší poměr masa, což samozřejmě svědčí o kvalitě. Ostatně ve Švédsku se nevyrábí nic špatného.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 10


Přidat příspěvek