Zpestření sexu

0
před 12 měsíci Aneta

Ahoj, prosím poradíte mi, jak si zpestřit sexuální chvilky s manželem? jsme spolu už 15 let, tak už to není takové jako na začátku...

0
před 12 měsíci Katka

Přesně nad tím jsem taky přemýšlela, vyzkoušela jsem nakoupit v sexshopu pár hraček, bičík masku, kalhotky s otvorem, nastoupila jsem na manžela, a ten měl okamžitě erekci jako ve 20.

0
před 12 měsíci Aneta

Ve kterém sexshopu jste to kupovala? a osobně nebo online?

0
před 12 měsíci Katka

Kupovala jsem ze sexshopu, kde mám vyzkoušené, že mi zásilka přijde rychle, a hlavně velice diskrétně zabalená, ze sexshopu https://e-kondomy.cz/

0
před 12 měsíci Mirka

Ahoj kde bych si koupila něco na dlouhé večerní chvíle?Manžel jezdí na služební cesty a já bývám často sama doma. Chtěla bych si prostě koupit nějakou hračku a časem si najít i nějakého toho mladého milence.

0
před 12 měsíci Helena

Plno takových hraček mají na e-kondomy  Přítel mi tam občas něco koupí

0
před 8 měsíci Daniel

Ahoj, prosím je tu nějaký chlap, který řešil problémy s erekcí? mám běžet hned k doktorovi?

0
před 8 měsíci alice

Ahoj, a co nejake eroticke pomucky, nepremyslis o tom? Dost to prolomi takovy ten stereotypni vztah :-)

0
před 8 měsíci Tereza

A mas nejaky typ po cem se koukat?

0
před 8 měsíci Martin

Já jsem měl velké problém ho udržet v pozoru v době, kdy jsem přišel o práci, a dlouho jsem nemohl najít novou, doktor mi říkal, že je to jen přechodné, tak jsem to vyřešil prášky na erekci, a bylo vše v pohodě.

0
před 8 měsíci Radka

Resit tohle prasky? :-( to neee...take jsme meli krizi ale jedna hracicka z e-kondomy.cz nam ji hrave zpravila.

0
před 8 měsíci Daniel

Že by mi na problém s erekcí pomohla hračička ze sexshopu? tak to si úplně nemyslím....jaké prášky na erekci jste zkoušel Martine?

0
před 8 měsíci Kuba

Pokud je problém jen dočasný, tak z vlastní zkušenosti mohu doporučit vyzkoušet prášky na erekci http://www.supererekce.com/7-red-power, mám je sám vyzkoušené, a opravdu fungují, zase mi stál tak, jako když mi bylo 20.

0
před 8 měsíci Nela

Radka:Nam to take hodne pomohloo, je to takove splneni prani eroticke predstavivosti muze :-)

0
před 8 měsíci Erikaa

U nas take zabraly na zpestreni sexu eroticke hracky, hodne jsem zacala proto objednavat z e-kondomy, jako uz to byl hodne velky stereotyp :/ :(

0
před 8 měsíci Tammy

Hele, chci se zeptat. Je něco na oddálení ejakulace. Jako sex máme doma senzační, ale přítel ne vždy vydrží tak dlouho, jak bych ráda, no. Tak mě napadlo, že kdyby něco takovýho bylo, že bychom si mohli spolu užívat ještě víc. Díky moc za tipy.

0
před 8 měsíci Tamara

Čau, jasně, že je. Jako nikdy není sex topovka. Ani u ás a to jsem s naším sexem neskutečně spokojená. Ale na to oddálení ejakulace a prodloužení sexu jsou výborný pilulky od amante. Jsou to pilulky Long night. Výborná věc! Jen doporučím!

0
před 7 měsíci Sandy

Jako bych to psala já… My s tím máme doma taky trable :( Jako sex je senzační, ale prostě ta ejakulace prostě prostě přijde vždycky dřív, než bych si sama představovala. S přítelem o tom otevřeně mluvíme a taky to cítí stejně. Proto jsme hledali, co na to a zkusili jsme pilulky Amante a účinek je senzační.

0
před 6 měsíci Táňa

Jako bych to psala já… My s tím máme doma taky trable :( Jako sex je senzační, ale prostě ta ejakulace prostě prostě přijde vždycky dřív, než bych si sama představovala. S přítelem o tom otevřeně mluvíme a taky to cítí stejně. Proto jsme hledali, co na to a zkusili jsme pilulky Amante a účinek je senzační.

0
před 6 měsíci Žaneta

Ja mohu jenom souhlasit. Na to prodloužení sexu jsou senzační právě ty https://www.amante.cz/amante-long-night/. My je sem tam použijeme a sex je pak nezapomenutelný.

0
před 5 měsíci Olga

Vynikající pilulky. Fakt prodlouží sex, navíc chlap je po nich takovej víc jakoby spokoenej, šťastnej… Nevím, jak to popsat. Hele, berou se dvě pilule před sexem a účinkují cca do hoďky a a účinek až 24 hodin :) Zkus je, fakt ten sex stojí za to!

0
před 4 měsíci Lili

Ou, to znám. Taky to tak máme doma… Sex je senzační, ale já bych se kolikrát nezlobila, kdyby trval dýl… Naštěstí si to připouští i můj chlap, tak jsme se dali do řešení. Narazili jsme na hodně doporučované pilulky od Amante. Tak jsme je zkusili a musím říct, že naprostá paráda. Sex konečně trvá podle mých představ a i chlap je nadšenej.

0
před 4 měsíci Denisa

Taky jsem hledala, protože jsem na sobě začala pociťovat takovou nějakou ztrátu chuti. Ale nakonec jsem našla, zkusila a jsem nadšená. A tím pádem mohu doporučit https://www.amante.cz/amante-love-and-beauty/.

0
před 4 měsíci Kitty

A Deniso, jak se ti ty Amante tobolky užívají? Jako myslím, jaké mají účinky? Pozoruješ na sobě něco? Nějakou změnu, zlepšení?

0
před 2 měsíci Nella

Ahoj, já jsem ty amante na zvýšení libida užívala a účinky senzační. Krom toho, že libido se zvýšilo, tak se mi taky spravily nehty a mám lepší vlasy. Jako účinky jsou vážně senzační.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 - 6


Přidat příspěvek