Zkušenosti s firmou Canaba?

0
před 2 roky Veronika

Ahoj, rozhodli jsme se že si pořídíme barák, jsme zatím bezdětný, děti plánujeme v budoucnu, zatím oba pracujeme takže je teď podle mě dobrá doba. Zatím jsme se dohodli jen na tom jak velký dům bychom si představovali a kolik jsme ochotní do něj investovat, v těhle aspektech nám sedí ale více firem, a mě se zatím nejvíc líbí domy od Canaby, jsou podle mě chytře dispozičně řešené a i vzhledově se mi líbí. Chtěla bych ale znát nejdřív nějaké zkušenosti s touhle firmou než se opravdu pustíme do příprav, nebo popřípadě s jakoukoli jinou se kterou někdo stavěl dům na klíč, budu ráda za jakékoli doporučení.

0
před 2 roky Marek T.

Já mám zkušenost s tou Canabou a klidně bych je doporučil, udělali nám dům na klíč a i když se mi tomu nechtělo ze začátku moc věřit tak jsem opravdu nemusel ani hrábnout prstem a dům se postavil „sám“. Komunikace s nimi byla taky dobrá, na všechno měli odpověď a prodejce nám i dokázal poradit o tom co předchází stavbu samotnou.

0
před 2 roky Veronika

Díky za vaši zkušenost, zatím se ke Canabě přikláním, mluvila jsem s jedním prodejcem a docela dobře mi všechno osvětlil, takže to teď ještě nějak propočítáme a vybereme dům. Mohla bych se optat jaký dům jste zvolili vy? A jak se vám v něm celkově žije?

0
před 2 roky Marek T.

Máme dům Uno, a bydlí se nám, nebo aspoň mě určitě dobře, děti mají hlavně každý svůj pokoj, takže se nám dost omezili rvačky a hádky a už nemůžou házet úklid pokoje jeden na druhého. Jinak dům jako takový je dobrý, pokoje jsou dobře rozvržené, dobře těsní takže ani za energie neplatíme takovou pálku.

0
před 13 měsíci Veronika

Díky Marku, my nakonec asi půjdeme do Idealu, nad Unem jsme taky přemýšleli ale já bych radši něco trošku většího. My ještě děti řešit nemusíme, ale oddělené pokoje budou mít určitě, pamatuju si sebe a sestru jak jsme se hádali v jednom pokoji, to bylo peklo :D

0
před 12 měsíci Kačka

Ahoj Verčo, my s nimi stavěli dům Landhaus, je to barák jako hrom a za celou dobu výstavby se nedělo nic zajímavého, postavili ho dokonce trochu s předstihem a bydlíme v něm do teď spokojeně, takže zkušenost dobrá.

0
před 12 měsíci D-anda1

Je někdo, kdo má postaveno od Canaby ochoten přístup do domu? Plánujeme stavbu, líbí se nám jejich domy, ale rádi bychom viděli nějaký na vlastní oči a hlavně mluvili tváří v tvář s nějakými majiteli. Pokud bude někdo ochotný, prosím dejte mi vědět d.rezabova@seznam.cz

0
před 12 měsíci Michal

Podle mě vás asi málo kdo pustí k sobě do domu, ale mají ty vzorové domy tak zkuste využít tohodle, nám to s výběrem pomohlo, i to že se nás ujal nějaký prodejce a o každém domu nám něco řekl.

0
před 11 měsíci Nikola

My jsme taky s nimi postavili Ideal, je to takový klasický domeček, a tím že jsme se stěhovali na vesnici, mezi staré domky, tak jsem nechtěla aby dům nijak vyčníval, a tenhle tím že má klasickej čtvercovej tak dobře zapadl do okolního prostředí, prostě podle mě v jednoduchosti je krása. Uvnitř ho máme do moderna a žije se nám, konečně mimo Prahu, dobře.

0
před 10 měsíci Veronika

Díky Nikolo že jste se ozvala se svojí zkušeností, my jsme se nakonec taky rozhodli pro ten Ideal, je větší a věřím že nám bude víc sedět i kdybychom se pak náhodou rozrostli o pár dalších členů domácnosti. :D

0
před 10 měsíci Jindra

Ten dům Ideal je podle mě ideální :D ani malý, ani velký. My ho máme od roku 2010, a hodně rychle jsme si na něj zvykli. Pro dva bude možná až moc velký ale jestli plánujete se rozrůstat tak ho klidně doporučím.

0
před 9 měsíci Hemyl

Hele my máme Uno, jsme čtyři a stejně nám úplně bohatě stačí, není to žádná velká vila ale vejdeme se a nešlapeme si po hlavách tak jako před lety v bytě.

0
před 8 měsíci Veronika

Jo to Uno jsme taky zvažovali jak jsem psala, ale měli jsme možnost vzít větší hypotéku takže radši něco většího když to šlo. Pro ten dům Ideal už jsme se rozhodli a pomalu se začíná všechno rýsovat, příští rok už budem konečně bydlet ve svém.

0
před 6 měsíci Libor

no jasně, když to jde vzít si víc peněz tak by bylo hloupost jít do menšího když nemusíte, my jsme to měli podobně, dlouho jsme šetřili takže jsme si pak vzali tu největší hypotéku kterou nám mohli dát a šli jsme do domu Romance, ten je podobný tomu Idealu ale o trošku ještě větší.

0
před 6 měsíci Izzy

no my jsme to udělali naopak, chtěli jsme levný dům a pak dát hodně peněz do vybavení (kuchyně, koupelna apod.) aby se nám uvnitř líbilo co nejvíce, takže pro nás Uno bylo ideální, pak jsme vrazili všechen zbytek právě do vybavení a jsme podle mého všichni spokojení. To Uno se sice zdá malý ale není, přece jenom je to 4+1.

0
před 5 měsíci frank

Taky jsme to udělali tak že jsme si dům vymazlili zevnitř, máme ten Ideal a stačí nám úplně bohatě, pokoje jsou veliký.

0
před 4 měsíci Lukáš

Tak my máme dům Variant, 7+1 s garáží a je to fakt barák jak hrom, ale pro všechny pokoje jsme našli využití tak že by se nám možná hodil ještě jeden. :D

0
před 3 měsíci Jan
Tento příspěvek byl nahlášen 1x jako nevhodný

No tak tomu už se říká barák :D vůbec nevím co bych si s tolika pokojema počala, bydleli jsme v 2kk, přestěhovali jsme se do Una což je 4+1 a už tak jsem měla problém poslední pokoj pořádně vybavit než se tam zabydlí prcek :D

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 - 3


Přidat příspěvek