zkušenosti s Fibaro

0
0
před 12 měsíci Filip

Jj přímo tohle máme doma, jsme spokojeni.

0
před 12 měsíci Lea

Doporučuji

0
před 12 měsíci Kateřina

Máme to taky doma, ale kupovali jsme to přímo na www.mojefibaro.cz hlavně kvůli záruce, nechali jsme namontovat od její firmy. Na stránkách mají autorizované.

0
před 12 měsíci Petr

Souhlasím s Kateřinou.

0
před 12 měsíci Radek

Myslím že na www.mojefibaro.cz se dá všechno zjistit mají tam veškeré informace.

0
před 11 měsíci Kamil

Máme nechal jsem nainstalovat jejich autorizovaným servisem kvůli záruce neobjednával jsem na alze ale přímo u nich. 

0
před 11 měsíci Danka

Děkuji za radu p. Kamile. Uznávám že je to dobrý nápad a má logiku.

0
před 11 měsíci Lada

Taky frčíme na chytrém domu a jsme naprosto spokojeni. Ovládáme přes tablet i mobil a co jsme si na to zvykli nechápu jak jsme bez toho mohli žít. :DDD

0
před 11 měsíci Viktor

Fibaro máme, zatím nebyl jediný problém. Ale doporučuji instalaci od nich. 

0
před 10 měsíci Sandra Hrbečková

Dobrý den, jsem zde nová a hledám nějaké informace i systému Fibaro. Vyhledávač mi našel mimo jiné tuto diskuzi. Můžu prosím poprosit o bližší info? Chceme systém použít, ale než se do něho pustíme sbírám co nejvíce informací. Děkuji Sandra

0
před 10 měsíci Filip

Dobrý den Sandro, co přesně Vás zajímá? My systém máme asi rok. zatím jsme spokojeni. Instalaci provedla firma, která spolupracuje přímo s výrobcem. Vše je v záruce. Ovládání máme přes tablet a mobil (android). Instalaci máme: čidla na dveře, alarm, hlídání kouře (CO2, plyn), okna, rolety, garáž, teplo. Doporučuji nastudovat materiály na netu, ale závěr objednat od nich vč. instalace. Nejsem si jist jak by to bylo se zárukou, kdyby se něco muselo reklamovat a už vidím alzu jak říká, že si za to člověk může sám, neopatrnou manipulací. Cenově je to sice trochu vyšší než akce na Heurece, ale zase je to takový zásah, že bych pak něco nechtěl přebudovávat. 

0
před 10 měsíci Sandra Hrbečková

Filipe, děkuji vám za rychlou a vyčerpávající odpověď. Myslím, že váš text mě přesvědčil. Jejich stránky už mám pročtené. Ještě jednou děkuji. SH

0
před 10 měsíci Filip

Hodně štěstí a ať slouží, jako nám.

0
před 6 měsíci Daniel

Četl jsem o tomto systému a docela mě to nadchlo. Jako chlap jsem na tyto věci zvědavý, jen by mě zajímalo, jestli si to může člověk nainstalovat sám nebo si musí domů někoho zvát.

0
před 6 měsíci Hana

Zaleží na každém, můžeš si to koupit na alze, ale nemáš potom záruky. Je lepší si objednat odborníka a ten vše zprovozní a budeš to 100% kvalitně udělané.

0
0
před 5 měsíci Denisa

Řekla bych, že tyto technologie bude mít v domácnosti za chvíli každý, jelikož to ulehčuje život. Hlavně máte kontrolu nad svým domem, ikdyž nejste doma.

0
před 5 měsíci Martin

Také jsme si koupili systém mojefibaro.cz, montovala nám to odborná firma a jsem rád, že jsem si vybral lepší systém, protože to zjednodušuje denní činnosti.

0
před 5 měsíci Denisa

Tuto firmu neznám, co dokáže ohlídat? Vidím, že ji tady ostatní již rozebírají, ale mě zajímají detaily.

0
před 4 měsíci Martina

Ono je to dobře popsané na jejich stránkách http://www.mojefibaro.cz/system/s-cim-vam-fibaro-pomuze/. Případně kontaktovat jejich firmu, aby vše do podrobna vysvětlili.

0
před 4 měsíci Denisa

Děkuji za radu, zatím nemám zájem o takový systém, abych si to zjišťovala u firmy. Jen se zajímám ze zvědavosti, abych měla o tom podvědomí.

0
před 5 týdny Kristýna

Nestojí takový systém moc peněz? Aby to člověka nestálo majlant.

0
před 4 týdny Martina

Myslím, že když už stavíš dům a chceš úspory, tak to rozhodně nestojí moc. Nás to stálo 50tisíc.

0
před 4 týdny Kristýna

To máš asi pravdu, to se v celkové částce za dům ztratí :) Docela se mi to líbí, jen jsem se bála, aby to nebyla nějaká extrémní cena.

0
před 4 týdny Sára

Já bych si to také dala do domu, když bych ho měla. Kamarádka mají něco takového a nemůže si to i s mužem vynachválit.

0
před 5 dny Honza

náhodou jsem narazil na www.moje-fibaro.cz a zajalo mě, tak jsem si řek, proč nevyzkoušet a osvědčilo se doma, funguje skvěle

0
před 5 dny Honza

Sáro, tak do toho jdi, určitě neprohloupíš :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 11 - 6


Přidat příspěvek