Zkažená dovolená - co s tím?

0
před 6 měsíci Nikola

Právě jsme se vrátili z dovolené v Chorvatsku a jsme hrozně zklamaní. Byli jsme ubytovaní v apartmánech, které byly špinavé, nábytek se rozpadal, pláž byla hrozně daleko ... Prostě všechno bylo úplně jinak než v katalogu. Jak byste tuto situaci řešili? Dovolená nás stála relativně dost, takže to nechceme nechat jen tak.

0
před 6 měsíci Viki

A kde jste byli a přes jakou CK?

0
před 6 měsíci Nikola

Byli jsme v Bašce na Ostrově Krk. Přes jednu menší CK tady od nás a už nikdy víc!!!

0
před 6 měsíci Táňa

Na cestovky je třeba si dávat pozor, přes nějakou NO NAME určitě nejezdit.

0
před 6 měsíci Ondra

Tak určitě se prvně obrátit na tu danou cestovku a situaci s nimi projednat. Sami by vám měli nabídnout nějakou kompenzaci. Já třeba do Chorvatska jezdím s Cherry tour každým rokem a všechno zatím bylo super.

0
před 6 měsíci Táňa

A u cherry tour jste tedy nikdy neměli ani sebemenší problém? Nikdy žádné krysy v karavanu nebo něco podobného?

0
před 6 měsíci Ondra

Ne nikdy žádný problém. Mají naprosto bezvadné karavany, bez závad a bez poruch. Podobně na tom jsou i s mobilními domy až na to, že ty jsou mnohem více pohodlné než karavany (ty doporučuji o fousek více). A celkově mají tak skvělé služby, že jim ani nejde co vytknout. Podívejte se jim i na tu cenu a uvidíte, že i cenově jsou naprosto bezkonkurenční. =)

0
před 5 měsíci Táňa

Fakt nikdy? Tak to je super zjištění. Jako beru, že milion lidí milion zkušeností a chutí a že se může najít někdo, kdo takovou zkušenost nemá, ale pokud vy jste nikdy neměli problém, tak to je super zjištění, že by ta cestovka fakt mohla být super a bezproblémová. Tak to se na to taky blíže kuknu.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 10 - 6


Přidat příspěvek