zdraví strávníci :)

0
Obrázek uživatele vercounek
před 7 lety vercounek

jsem opravdu ráda, že je už tolik lidí, co se intenzinvně zajímá o zdravý životní styl. Že už to není jen o tom, že jsme ovečky, které vždy někdo někam zažene, řekne co máme baštit a jak se máme chovat. Měli by ste se všichni řádně pochválit a to aspoň jednou denně (nikdo jiný to za vás neudělá :D )a rozhodně pokračujte a vytrvejte!!!!!

0
Obrázek uživatele Sunriska
před 7 lety Sunriska

Já osobně jsem si na zdravou a nechemickou stravu tak navykla, že už mi nedělá vůbec žádný problém "vytrvávat" a myslím, že to tak má většina...:) Už je to neodmyslitelná součást mého života a jsem ráda, že jsem se k tomu dostala už ve dvaceti. Čím dříve, tím lépe...:)

Je to krásný pocit, když člověk pro sebe něco dělá a takový pomyslný vrchol je, když to dělá zcela automaticky bez nějakých výčitek svědomí..

Pochvala pro mě je to, že jsem sama se sebou spokojená, a to tvoří základ spokojeného a šťastného života...:)

0
Obrázek uživatele vercounek
před 7 lety vercounek

to je fakt, jak si na to člověk zvykne, už se nechce "vracet", myslela jsem spíš začátečníky :)
ale stále nás přibývá a to je super

0
před 7 lety renox
Tento příspěvek byl nahlášen 1x jako nevhodný

Prosim o vyplnení kratičkého dotazníku - 5 minut maximálně
http://rela2.mendelu.cz/vyzkumy/vyzkum?id=68

0
Obrázek uživatele Vlasta.fucikova@
před 6 lety Vlasta.fucikova@

BYLINNÉ DOPLŇKY STRAVY
www.zdravipokapkach.webnode.cz
nezávislý poradce OKG 03-000334
Vlasta Fučíková

0
Obrázek uživatele Viťa
před 6 lety Viťa

My s přítelkyní se věnujeme zdravé výživě už přes rok a to hlavně proto, že chceme miminko. Které chceme od nezdravého a jedovatého jídla chránit než se narodí a hlavně ho naučit se správně stravovat. Akorát nemáme kladné ohlasy v okolí. Mají nás za blázny, když se zajímáme z čeho je jídlo složené a apod. Že nechodíme do fastfoodu a raději si doma hamburger a nebo pizzu uděláme sami z poctivých surovin a hlavně zdravěji. Jen slyšíme jak to musí být drahé. Jo jsou kvalitní potraviny a Bio potraviny dražší, ale kolik stojí jídlo ve fastfoodu, nebo kolik koupí méně kvalitních potravit v akci a pak je vyhodí. Kolik propijou a prokouří? A člověk nemusí mát denně třeba BIO kuře, nebo lososa. Když si to člověk propočítá, není zdravá strava zase tak drahá.

0
před 5 lety Sharunka3

Taky bychom chtěli s přítelem miminko a více dbáme na stravu. Proto víc koukám na složení a ani jedno špatné éčko nechci nikde vidět, jinak to nekoupím a radši odejdu s prázdnou.

0
před 2 měsíci jana

Low carb a stránka na facebooku : Just good by mee :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 7


Přidat příspěvek