Zásnubní prsten pro přítelkyni.

0
před 2 roky Tonda

Ahoj lidi, normálně do takových diskuzí nepíšu, ale fakt nevím kam se obrátit o radu, tak snad mi poradíte... Chci přítelkyni požádat o ruku a nevím, jak vybrat zásnubní prstýnek. Chci se vyhnout trapasu, že jí bude malý nebo velký nebo že to nebude vůbec její vkus.

0
Obrázek uživatele sara.adlerova
před 2 roky sara.adlerova

ideální bude, pokud už má nějaký prstýnek, že by sis ho vypůjčil a zjistil rozměry.

0
před 2 roky Tonda

Ona právě prstýnky nenosí vůbec. Ani moc není na šperky. Nosí jen náušnice pokud vím.

0
Obrázek uživatele sara.adlerova
před 2 roky sara.adlerova

Tak potom jí ten prstík třeba přeměřit provázkem nějak nenápadně :D a jaké má ty náušnice - stříbrné nebo zlaté? Tím bych se taky hlavně řídila potom při výběru.

0
před 2 roky Tonda

Náušnic nosí víc, nevím jestli to je zlato nebo stříbro, ale je to stříbrné barvy :).

0
Obrázek uživatele sara.adlerova
před 2 roky sara.adlerova

Tak to bych pak určitě volila bílé zlato a nějaký pěkný kamínek. Nevím, jestli už máš vyhlídnuté zlatnictví, my jsme snubáky kupovali ve zlatnictví Stoch a viděla jsem tam i nádherné zásnubní prstýnky. Mají i e-shop, tak kdyžtak mrkni.

0
před 2 roky Tonda

Děkuji, teď se dívám na jejich stránky a jsou ty zásnubáky fakt pěkné, určitě se dá vybrat. Díky za tip. A myslíš, že je nutnost kupovat diamant třeba?

0
Obrázek uživatele sara.adlerova
před 2 roky sara.adlerova

Nutnost to určitě není, já mám zirkon a nevadí mi to. Záleží, kolik chceš do toho investovat, ty diamanty jsou odolnější - přeci jen je to nejtvrdší kámen, ale nebála bych se toho zirkonu :). Stoch má ty prstýnky kvalitní, kupovali jsme u nich na doporučení kamarádky, která má snubák od nich už 5 let a je pořád nádherný, i když ho má osázený zirkonky. Nechávali si ho u nich dělat na míru.

0
0
před 2 roky Marek

To je super Filipe, díky !!

0
před 2 roky Filip

Jo za málo :) je to bezva si to přečíst

0
před 2 roky michal.martinik

Koukal jsem na to zlatnictví a mají tam opravdu krásné kousky. :) Už mám par favoritů.

0
před 2 roky Lenička

Jééé tam jsem kupovala mamce dárek, super zlatnictví. :)

0
před 2 roky Ivan

Ahoj Tondo, já jsem přesně tohle řešil loni. Řeknu ti, že když se máte opravdu rádi, bude ráda za cokoliv. Nicméně pokud chceš mít všechno tip top (jak jsem chtěl já), a nevíš velikost či vkus (jak jsem nevěděl ani já:) ), lepší je dát jí menší prsten jako větší. Jde to líp upravit pak. A zirkonem určitě nic nezkazíš. Já jsem nakonec vybíral u https://www.ok-sperky.cz/ok-sperky/eshop/6-1-Zasnubni-prsteny, kde mají široký výběr, a najde si tam každý to svoje. Doporučuju! A hlavne no stress :)

0
před 2 roky Ondra P.

Ahoj, řeším momentálně stejný problém. Hledal jsem zásnubní prsten s diamantem a narazil jsem na eshop vvdiamonds.cz. Mají poměrně slušné ceny. Nemáte s nimi někdo zkušenosti?

0
před 2 roky Karel Smrž

Kupoval jsem tam přívěsek s diamantem a vše bez problémů. Velmi ochotní. VVDiamonds doporučuji.

0
před 2 roky TakyJedna

Prstýnek vždy rádi vymění za správnou velikost

0
před 8 měsíci Kfjetina

Ivan to napsal hezky, milující žena bude šťastná za jakýkoliv :-) Jestli můžu přidat holčičí radu, podívejte své budoucí ženě na tvar naušnic a vyberte kámen ve stejném tvaru, jaký má kamínek naušnice. Pokud má naušnice bez kamene, tak si na kamínek nepotrpí a vyberte drobný, jemný. Mě třeba nesluší kulaté kamínky, nosím ve všem hranaté. Teď už snoubenec mi vybral S hranatým zirkonem, jestli to není PP tak konkrétně od Rýdla, je krásný, jemný, to je podle mě taky důležité, protože hodně žen ho pak nosí na jednom prstu se snubním..good luck!

0
před 8 měsíci Bivoj

čau Tondo, toto jsem taky přesně řešil :-D bál jsem se trapasu, ale kamaradka mě vzala do zlatnictví stoch a tam jsme už všechno vybraly. Řekl jsem představu a oni, zda to je blbé neo ne a pomohli mi vybrat prsten pro přítelkyni :-D

0
před 7 měsíci Anis

Super stocha doporučuji taky, tam jsem taky nakupovala šperky a dobré.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 5


Přidat příspěvek