Zarážející zloba mezi lidmi

0
Obrázek uživatele happy.lenulka@
před 6 lety happy.lenulka@

Jen tak mimo téma... občas se podívám na diskuze k zajímavému článku a pak nestačím žasnout, jakou zlobu v sobě lidi mají, nenávistné poznámky, útočné, zlé...
většinou v takových chvílích vypínám, ale občas se zapojím a pak hořce lituju... jako např. nedávno, kdy jsem se zapojila do debaty o zdravém a nezdravém jídle, kde se do mě povětšinou anonymní uživatelé pustili natolik, že mě to tak zarazilo, až jsem byla překvapená... a to stačí napsat tak málo, že např. UHT mléko není moc zdravé, nebo že lepší si připlatit a koupit bio než levné sajrajty v obchodech. Nejen že jsou ochotní vám tvrdit, že mezi UHT krabicovým mlékem za 9,90 a BIO mlékem bez homogenizace není žádný rozdíl, ale také jsou ochotni tvrdit, že nekvalitní potraviny složené z nekvalitních surovin a náhražek nejsou o moc víc zdraví škodlivé než ty kvalitní... já jim slušně psala názory od odborníků atd:. oni po mě jen nenávistné a zlé odpovědi ve kterých si dokonce vyhledali můj blog a začali proti mě útočit např. tím, že mluvím o zdravé stravě a přitom peču (na zakázku) dorty s marcipánem atd:... (to že peču dorty na zakázku přeci neznamená 1) že používám nekvalitní suroviny, 2) že např. ten marcipán jím,...)

No prostě jsem se musela někam vypsat... takových nenávistných reakcí potkávám čím dál víc. Když někde oponuju tím, že BIO je zárukou kvality, tak mi předhazují těch pár omylů, které se mezi biovýrobci našli,...

no prostě mě to dostává. to jsou lidi opravdu tak zlí a zákeřní? Protože pokud ano, tak už mě ani nepřekvapuje naše vláda, protože vláda má být hlasem lidi a jaký má mít hlas vláda, když lid je plný nenávisti, zloby, zášti?

0
Obrázek uživatele karča
před 6 lety karča

Ano, myslím si, že většina lidí v dnešní době je plna nenávisti, zla, závisti.... Nikdo nám ale nestojí za to, abychom se kvůli němu rozčilovali, nervovali a ubírali si tak na zdraví. Proto nestojí za to, s takovýma lidma komunikovat, přít se a přesvědčovat. Pokud vidím, slyším, čtu, že se na druhé straně jedná o blbce, raději ukončuji jakýkoliv kontakt. Když už mě tady něco nas.re moc, tak napíšu v podobném stylu (neslušně, ironicky...) svůj názor a končím. Ono všem těm blbcům udělá největší radost právě to, když se s něma přete a můžou vás vytáčet. Proto sem taky lezou, že. Kdežto naše nereágování jim zchladí žáhu. Chce to klid, nohy v teple, 2dcl vína a nenechat se vytočit blbcem. Ikdyž je to někdy hoodně těžké!

0
Obrázek uživatele Danah
před 6 lety Danah

Také jsem si všimla, že i když jsou články kvalitně napsané, diskuze pod nimi bývá hrozná. Naštěstí ne na tomhle webu, za ten jsem moc vděčná!! Nejhorší sorta lidí kromě těch sprostých jsou náfukové, co vám budou tvrdit, že to, co jste na vlastní kůži zažili, není pravda! Prostě lžete. Protože když oni něco nepoznali a nepřečetli někde, tak to popřou. Přesně podle Murphyho zákona: Neodpovídá-li praxe teorii, je nutno praxi zavrhnout.

0
před 6 lety Hana

Záleží na jaké weby chodíš, někde se šrocují spíše holt ty jednodušší a někde na užitečných webech ty rozumnější. Uvedené příklady jsou, ale dosti jednoduché na to, aby snad na to někdo napsal, tak jizlivé komentáře, opravdu nechápu. Možná závist, možná závidí Vaše vědomosti a přemýšlení nad věcmi, že nejste ovce, ale přemýšlející bytost.

Jednou jsem se ragistrovala na jeden web, bylo to na základě jednoho životního těžkého období, kdy jsme byla opravdu na dně a neměla si s kým popovídat. Napsala jsem situaci a málem mě ukamenovali tak, že jen 1 člověk se mě z celého ženského hejna zastal a povzbudil. Vůbec si milé dámy neuvědomili a neprocítili do mé situace a jenom nadávky, urážení a podobně.
Chytráčství je jedna velká naše národní vlastnost, každý ví všechno a jen ten jeho názor je přeci správný, jak píše Danah ke konci.

0
před 6 lety Dita

Plně ti rozumím, nejsi v houfu a tak nadnormálně u hodně lidí vybočuješ, to já mám už od základky. Nikdy jsem nekouřila jen proto, že to dělají ostatní, trochu na hlavu důvod, nemyslíte? Jednou jsem na návštěvě se zeptala proč netřídí odpad a vyhazují petky do popelnice, celá rodina se na mě vrhla pomalu s křikem. Proč by měli třídit, že.
Včera vykradli mého známého, no co dodat.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Já se s tím potkávám i v běžném životě, rozhodně tady neplatí, "jak ty na mě, tak já na tebe", protože můžete se snažit o sebelepší diskuzi, bez emocí a sprostých slov, ale protějšek vám to vrátí i s úroky:/ Lidi už se dneska snad ani neumí vyjádřit upřímně a slušně, pokud se jejich názory neshodují s těmi našimi. Já už se s nima nepřu, ani ne proto, že moudřejší by měl ustoupit, ale neudělám jim tu radost, abych se kvůli nim nechala vytočit, protože to je jejich cílem. Raději si o nich myslím své a nechávám je žít s jejich jasnou představou, jak co má být a vypadat...

Ohledně tvého pečení, přijde mi to jako trochu závist a jen zoufalé hledání dotyčného, čeho se chytit aby mohl vyvolat další konflikt a znovu tě vytočit - opět jako cíl té "buzerace":) Sama bych se snažila asi ignorovat, pokud někdo nemá ani špetku rozumu, nemá cenu se kvůli němu trápit;)

0
Obrázek uživatele happy.lenulka@
před 6 lety happy.lenulka@

díky, já se jen potřebovala vypsat... hned jak jsem to napsala, bylo mi lépe... mě právě přijde že je to všude v diskuzích.. ale kolikrát jsou to témata, kde by člověk ani nečekal zlobu. např. když umřel můj oblíbený zpěvák robin gibb, tak jsem si chtěla přečíst jak na něj lidé vzpomínají... ano, plno hezkých věcí, ale mezi nimi i takové typu "co je mi do nějakého pí**se apod... "

Včera jsem se zařekla, že budu číst diskuze už jen tady nebo na stránkách o zdravém stravování, neboť tady se alespoň schází buď lidé, kteří mají podobný pohled na věc a od kterých se případně mohu dozvědet něco nového, nebo sem chodí ti, kteří hledají pomoc a nehádají se, že to tak není...

k tomu o tom zdravém stravování, když mi někdo vyvrací, že nemoci nejsou způsobené jídlem, že nemoc by přišla tak jako tak, bez ohledu na stravování, že na každodenním mase, přemíře soli, cukru a bílé mouce, litrech mléčných výrobků a žádné zelenině, obilovinách, luštěninách není nic zlého, si vždy vzpomenu na jednu větu, kterou jsem četla v nějaké knize o zdravé výživě která byla v tomto smyslu"...neberme jim jejich pravdu, lidí je stejně moc, třeba si to jednou, časem uvědomí. A když ne, tak platí bod 2, že lidí je stejně moc." (bylo to napsáno lehce ironicky, úsměvně. nevím zdali to bylo přesně doslova takto, ale tento význam jsem si z toho zapamatovala.)

Přeji krásný pondělní den ;-)

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Určitě nemá cenu se kvůli nim stejně tak frustrovat:) Obvykle mají oni sami v sobě nějaký problém a jen se snaží "vyvětrat" si to na někom jiném. Ukazují jen svou vlastní vnitřní slabost.

Též přeji krásný den bez zbytečných nervíků a starostí:)

0
před 6 lety Dita

Joo, tak to je hodně pěkné pořekadlo, díky za něj, to si musím zapamatovat a říkat si to pro sebe, když příjde na lámaní chleba. I když dneska už vím, že tam kde s tímhle ohledně správného stravování neuspěji do těchto témat nejdu, nemá to cenu. Myslíte si že uděláte osvětu, když se podělíte o to co víte, ale vrátí se Vám tahle informace jako nedoceněná a ještě z vás udělají hlupáka. Ježiši, co já bych za to dala, kdyby mě někdo do toho zasvětil už tak před 10 lety.
Kuřákovi taky nevyvrátíš, že by neměl kouřit, má tu svoji hlavu a opomunuje ti, že na něco umřít musí a nebo tenhle nekouřil a má rakovinu, tož neví co jedl, kde žil a podobně. Není pravidlo, že jedině kuřáci mohou mít rakovinu.
Buďte zdraví, a važme si ho.

0
Obrázek uživatele Mritamira
před 6 lety Mritamira

Zdravy zpusob zivota je pro mnohe lidi prilis velkou zmenou. Zjisteni, ze vse je jinak nez si mysleli, muze byt dost traumatizujici zazitek. A to je mozna duvod, proc potrebuji svoje negace nekam vylit. Jako treba negativne okomentovat clanek atd. Nema smysl to nejak resit. Nevedeni je jednim ze tri zdroju vsech nemoci podle tibetske mediciny. Osobne jsem rada, ze na techto strankach nachazim zajimave clanky, nove informace a celkem pozitivne ladenou diskusi :o)

0
Obrázek uživatele elllzi@
před 6 lety elllzi@

Nekdy se vyjadrit je tezke nedavno jsem byla u rodiny kde maji moji 6 letou neter. Ktera furt neustale ji neco sladkeho. Kdyz sem neco namitla tak sem to schytala ze sem jak moje matka:-D ted sem sni byla na detsky den a chtela koupit cocacolu (oblibeny napoj jeji matky) tak sem ji rekla ze to ji u rcite nekoupim. Hodne me to mrzi mam ji rada a se vuci tomu bezbrana. ( pisi na tel. Tak bez diakritiky)

0
Obrázek uživatele Mirek
před 6 lety Mirek

happy.lenulka@ Musím se přiznat že přesně to o čem tu píšete je vidět na lidech čím dál víc, závist se rozšiřuje neskutečně. Dám příklad, můj kolega se rozhodl pracovat na vlastní triko, po roce mu to nese výsledky, ale můj další kolega to jen řeší, tam si vydělal tolik a tolik tam zas tolik.. to není možný to není možný... Stále řeší kolik.? kolik? Sám chce jen furt další a další auta, nechápu takové lidi, auto jim přinese spokojený život? Proč neocení to že vzal na svá bedra nějaký závazek a musí za vše odpovídat? Určitě to nemá zadarmo. To je to co mě štve, jen vidí, že druhý se mají líp a on ne, ale přitom pro to sám nic neudělá. Můj strýc pro změnu se svou manželkou jsou typy že jakmile přijde výplata...vše se musí utratit, vše... že pak 14 dní nejsou peníze nevadí, a příští měsíc znovu. Nikdy nepochopím takové myšlení. Hlavně oni řeší mě, bo pracuji za hranicemi a určitě mám peněz jako máku, a to se jim nelíbí :-D Já když si rozbalím svoje jídlo v práci, jen slyším co to jíš? hahahah ty budeš zdravej, jak to můžeš jíst? (ani netuší jak to chutná) Pak tam každej tejden oni skuhrají jak je jim dnes zle, že jsou úplně vyřízený. V tu chvíli se zas směju já :-D protože mě je fajn, člověk se nesmí nechat zlomit takovýma jedincema a jít si svou vlastní cestu o které jsem přesvědčený že je ta správná, a ti posměváčci ať si šos políbí. :-) Navíc já sem typ že si moc líbit nenechám, sestra je založená dost na prášky, vševědné doktory, jen lékárna vše vyřeší ap. jen má svůj názor kterej je nejlepší, když řeknu, že si myslím, že je to jinak, že můj názor na dané téma ona nezmění, míní se uvztekat, a to se mi líbí :-D Jen chci říct, že lidi kteří se dají na alternativní medicínu, zdravý životní styl, takových si vážím, nebojej se něco změnit. Já jsem např velice rád že tyhle stránky existují, pochytil sem tu dost dobrých rad :-)

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Přesně řečeno, v podstatě s vámi soucítím:D Mám to úplně stejně, moje jídlo pro ostatní představuje "blafy nebo zrní" a přitom ani netuší, o co jde. Oni mají své koblihy a omáčky...a následně své potíže s trávením, náladou apod. Sice jsem spíš typ, co se raději stáhne a nechá je myslet si své, ale ze svých zkušeností už vím, že nemá cenu někomu něco vysvětlovat, když pro něj je to jen pár slov, které vyjdou hned druhým uchem.
Už je nechávám žít si v tom, čemu věří oni a pokud věří v zázraky doktorů a lékáren, prosím - ať si tedy nacpou peněženky a vyrazí k nim, aby vyhodili své obvykle pracně vydělané peníze.
A jak píše Lenulka, je to jen jeden z dalších příkladů závisti - protože očividně nemá problémy s doktory, penězi, lékami či nemocemi (proč by je taky měla mít) a to ostatním asi "vadí", páč oni je mají ale sami s tím nic udělat nedokážou.


Díky tomu, že u mě v rodině nejsou bohužel všichni tak chápaví k mému (zdravému) stylu života, jsem si už párkrát říkala, jestli stojí za to se s nima neustále přít a nemám se raději "přizpůsobit", ale až tady jsem poznala, že to by byla asi nejhorší možnost a i díky lidem a podpoře tady jsem už dlouho rozhodnutá, že naopak nebudu rozšiřovat to stádo a být jen další ovcí, pokud má někdo problém, inoruji ho, ale vím, že nemá smysl měnit se kvůli někomu (navíc k horšímu)...

0
před 6 lety Vlasta

Nedalo mi, abych po přečtení příspěvků nepřidala také něco do vínka. Lidi co utratí svojí výplatu, respektive v mých očích musí utratit, protože přemýšlí "tak mám ještě 2.000,- co pak si koupím" nechápu. Známá mé kamarádky na fc zdi napsala, že musí počkat ještě měsíc do výplaty než bude mít peníze, aby si mohla s ní vyjít někam zapařit. Dva měsíce měla naplánováno do poslední koruny co si koupí. Pak když se jim rozbije kotel, pračka a podobně a nemají kam šáhnout, zadluží se a pak si o nich čteme v novinách. Pro mě by to bylo velmi stresujicí, může se stát, že jednoho dne výplata nepříjde a co pak.
Jeden rok jsem žila s přítelem, který měl stejné vlastnosti, vše utratit, poplatil co měl a zbytek utratil a když mu došel kredit což bývalo tak do 14 dní vrhnul se na můj a to měl pěknej plat. Po rozchodu mě pomlouval, že prý musím mít nějaké peníze na účtě, nechápal proč. Po 9 letech jsme se náhodně potkali a zírali jsme na sebe jako opaření, on naprosto obezní já krásně štíhlá plná energie a prý jsem snad omládla nebo co. Tak jsem si sama pro sebe říkala kolik let má ještě do prvního infarktu.

Neuvědomilost některých lidí jak píše mirek ohledně podnikajícího člověka nezná mezí. Zatímco oni si flámují, on určitě ne, zatím co oni se dívají na televizi on ne, pracují a pracují, nemají to zadarmo, co pak si pak výdělek nezaslouží. Ale mě to nepřekvapuje, protože mnoho lidí má asi představu, že holuby lítají sami do pusy.
Mirek jste názorově podobně stejná moje kopie, bohužel je to tak že známých mám minimum, protože se spoustou si nemám opravdu co říci a jsem u nich za blázna.

Lucka: určitě děláte správně. A moje rada je neřešte to, nikoho nepředěláte, musí si na to přijít sami, buď vám dají po čase za pravdu a nebo na to nepříjdou nikdy.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Myslím, že tu nevědmost si vezmou sebou do hrobu:) Ale ať už si o mě myslí cokoli podivnějšího, já si budu kráčet tou svojí cestičkou:D

0
před 6 lety Robin

Pokroucená morálka lidí: byl jsem podnikatel 10 let, začínali jsme s kamarádem, tak že jsme po práci makali na budování naší budoucí firmy, zhruba po roce jsme se dostali do fáze kdy jsme přijmuli první zaměstnance a odešli jsme z původního zaměstnání. Když jsme vyhodili člověka, protože nám způsobil škodu 150. tis. tím že si postupně domů odnášel zboží se k nám doneslo, jak si něco takého můžeme dovolit, že to nemyslel špatně, prostě omlouvali zloděje a my jsme byli ti špatní, přeci prachatí podnikatelé. Nevím bohatý si nepřipadám, mám obyčejný dům, průměrné auto, a ani bazén na zahradě. Je tu ovšem opomíjeno jedno a to že jsme makali každý den od brzkého rána až do noci včetně víkendů. Po 10 letech doslova vyčerpán zlobou, závistí lidí a krádežema zaměstnanců jsem se na podnikání vyprdl. Zaměstnanci přišli o práci a já, já se mám dobře. Mám konečně volno stal jsem se zaměstnancem, žádné starosti o výplaty, o termíny zakázek, hlídání zákonů a podobně.

0
Obrázek uživatele vercounek
před 6 lety vercounek

jj, podnikatelé v naší zemi totiž automaticky mají spousty peněz a vykořisťují ubohé zaměstnance. Ale je opravdu děsivé, když to člověk vidí z druhé strany, lidi si vůbec neváží práce! Umí akorát závidět, pomlouvat a neustále remcat, ale každý je za svůj život odpovědný sám. Nikdo jiný za to jak se máte totiž nemůže, to je jen vaše dílo. No a tak všichni remcaj, že se maj špatně. Myslím, že je ani nenapadne, že by měli projevit vděčnost za to, že mají co mají. Je na světě spousta lidí co nemají nic a nejsou zahořklí. Žijeme v době, kdy nás staví na nohy lidé jako Nick Vujicic, člověk, co nemá končetiny a jezdí po celém světě dodávat lidem sílu. Ale pamatujte, že lidi sou plní zloby a to, že se k vám zachoval někdo špatně je proto, že je zlý, není to nic proti vám, je to prostě proti všem

0
Obrázek uživatele vercounek
před 6 lety vercounek

a v dskuzích si tito lidé zvyšují ega tím, že útočí na ostatní. Je to smutné, ale je to fakt. Otázka je, kdo si tím nechá otrávit den :)

0
před 6 lety happy.lenulka

Dneska říkám kamarádce po přečtení jedné knížky jsem se rozhodla, že se definitivně stanu vegetariánem. A ona na to - Proč? Vždyť budeš nemocná!

0
Obrázek uživatele karča
před 6 lety karča

Já zase přinesla do práce knížku Doba jedová a nenašel se jediný zájemce, který by o ni projevil zájem. Naopak. Nejčastější reakce: "Já takové věci raději nečtu a nestresuju se. Oni to tam beztak přehánějí, že všechno je špatně a to bych pak nemohla jíst nic."

0
před 6 lety Dita

Hm, zajímavá reakce od člověka, který jí nečetl a vůbec neví o čem je, vlastně přeci ví o čem je. To že by jim otevřela oči a nemuseli by být součástí všech těch doktorských praktik a dalších věcí. Je to zvláštní, že tak málo lidí se zajímá, asi proto jsme tam kde jako národ jsme. Mě to tady tak zadupává, že je to hrozný, nepřipadáte si jako mimozemštan, který je jen z jiné planety. Já teda jo. Myslím, že to takhle s okolím zažíváme tak nějak všichni co tu nejčastěji píší.

0
Obrázek uživatele Peta
před 6 lety Peta

Dita to vystihla přesně, také si často připadám jako mimozemšťan :o Člověk se nad tyto řeči musí povznést, každý máme své priority... Když jsem v práci s nadšením vyprávěla, jak sem byla na jitrocelu, abych udělala sirup, reakce byla: "a nemáš lepší si ho koupit v lékárně?" Pohodlnější možná, lepší určitě ne...

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Peta: jé, teď jsi mi s jitrocelem připomněla kamarádky, když jsem říkala, že mám ráda z kopřiv špenát nebo nádivku, nebály se zaklepat na čelo, proč chodím škubat na pole kopřivy, když můžu koupit mraženou kostku špenátu a čaj v pytlíku...:)
O sirupu ze sedmikrásek nebo čaji z heřmánku už jsem raději nepokračovala, zřejmě by mě poslali k doktorovi na vyšetření:D Pro ně jsme asi lidi z jiného světa, stejně jako tak ale oni pro nás:D

0
Obrázek uživatele vercounek
před 6 lety vercounek

ale pak se diví, že sou ty lidi, co sou tak hloupí, že její zdravě, zdraví co? Prej sem se zbláznila, když sem vegetarián. Nejčastěji se mě ptaj... a co jíš prosim tě? :D

0
Obrázek uživatele Mritamira
před 6 lety Mritamira

Taky jsem skoro vegetarian, jen obcas si dam rybu nebo morske plody. Rozhodla jsem si byt vegetarianem ze dne na den. Bylo to vice nez deset let zpatky. Nejdriv to bylo pro lidi kolem velmi zajimave. Dokonce delali sazky jak dlouho mi to vydrzi :o) Ted uz je to uplne v pohode. Pouze kdyz jsem ve vetsi spolecnosti malo znamych lidi, tak o svych stravovacich zvycich radeji nemluvim vubec. Je zbytecne nekoho presvedcovat nebo neco vysvetlovat. Clovek musi na to prijit sam. V posledni dobe cim dal vice radim a pomaham lidem, kteri maji zajem se svym zdravim neco delat. Vetsinou hlavnim duvodem, proc clovek zacina neco v zivote menit, je nejaka kriticka situace. Nejcasteji je to bud zavazna nemoc, neplodnost, rozchod s partnerem ci dlouhodoby problem s nalezenim lasky.

1
Obrázek uživatele Peta
před 6 lety Peta

Lucka: Kopřivy taky měly úspěch, to byly komentáře, že asi musíme bejt hodně chudý, že jíme kopřivy :D
Taky jsem vegetarián a jsem zdravější než kdokoliv v mém okolí... Ale když mam náhodou rýmu, to jsou řeči jako "to máš z toho, že nejíš maso"... Ale to, že mají oni angínu je uplně normální... Ve společnosti o tom také raději nemluvím, vždy to sklouzne k té stejné diskuzi, že jíst maso musíme a že jim prostě chutná... Dřív jsem byla zapálená a chtěla jsem každého přesvědčit, teď už mě to spíš unavuje. Ani obvodní lékařka neví, že jsem vegetarián, jednou za dva roky si nechám vzít krev, jestli je vše v pořádku, paní doktorka mi sdělí, že mám učebnicové hodnoty a pak se zase dlouho nevidíme :)

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Mritamira: a to je přesně ta jejich škoda, spoustu se jich pošklebuje a posmívá, ale jen do doby, než je samotné zkolí jejich vlastní blbost, pak je přírodní léčba nebo bylinky najednou jejich spásou:) škoda, že na to nemohou (nechtějí) přijít dřív...

Já jím maso málo, když už, tak mám raději ryby nebo jen kuřecí, hovězí max. 1-2x do roka, i díky zdravější stravě mám štíhlou postavu, což se někomu nezdá a vždy komentuje "proboha, jíš něco, jíš maso...":) automaticky odpovídám jo, jim a víc se s nima nevybavuju:D nechápu, že hned každého napadá maso, jako by to byla jedna ze zázračných potravin, bez které by člověk nemohl žít..

0
Obrázek uživatele Mritamira
před 6 lety Mritamira

Lucka: ve skutecnosti vetsi cast obyvatelu nasi planety maso neji. Cast z nich ovsem jsou nedobrovolni vegetariani, maso je pro ne prilis draha pochoutka. A neda se rict, ze by trpeli treba neplodnosti... Potreba pravidelne konzumaci masa je umele vytvorena predstava.

Pokud clovek ma vyvazeny a pestry jidelnicek slozeny z obilovin, lustenin, zeleniny, ovoce a orechu, pak nemusi maso mit vubec. Byla jsem darovat krev, ani jsem nerikala, ze jsem vegetarian. Hodnoty hemoglobinu jsem mela naprosto v poradku.

1
Obrázek uživatele pzizala@
před 6 lety pzizala@

Zdravím Vás ,
jsem tu nový,ale čtu to tady již delší dobu a dnes jsem se rozhodl zaregistrovat a přidat do diskuse své polínko. Pokud Vás to neurazí přidal bych svůj názor.

Píšete tady o zlobě lidí, že Vás to překvapuje. Dovolil bych si pohled ze strany toho kdo je zlý. Nuže tedy: Já chodím do práce nikoliv pracovat, ale proto abych dostal prachy,(komunisti tomu říkali zaměstnání, vžilo se to do dneška) který pak musím utratit za každou cenu, abych byl frí-cool-in,(rozuměj frikulín), přece si musím jednou týdně vrznout(omluvte ten výraz) tak musím na diskošku zachlastat s holkama,který to "žerou", abych nebyl nedejbože fotrem. Protože potom bych byl v pr..li, jako je ten můj fotr, kterej akorát maká a má z toho leda raka. Normální a slušnou holku nechci, páč bych musel pařit drápy po parkách a po divadlech a než bych smočil mohlo by to trvat taky měsíce. Jo šéf je za vodou, má dvě auta, jedno pro sebe druhý pro manželku, parchanti maji každej notebook,každej rok na dovču na hory, v letě k moři. To je život, ty vole to bych taky chtěl.A von ten č..ák po mě chce, abych chodil včas do práce. Stejně sem tam 8 hodin, tak co?
Začíná se sice od 6, ale stejnak tam nikdo nachodí, akorát dvě babky a jedna pěkná kóča,ale ta se na mě ani nepodívá.(Je moc hezká a chodí hezky upravená a je slušná a vždycky hezky pozdraví. Nedivím se, že se nepodívá na kluka, který si ráno ani nedokáže učesat vlasy, zapnout knoflíky a poklopec, o špinavých botách nemluvě.)
Šéf je tam tedy už od 5, tak voco de , když tam nikdo nechodí, za to že přijdu pozdě pak musím makat dýl, jako by na tom záleželo. A on tam se mnou je a kouká jestli to udělám,nebo ne.Málo platí, č..ák jeden, jakoby neměl dost. Bych ho sejmul nejradši, debila jednoho. Každej den musím udělat stejnou věc,si to prostě nejsem schopnej zapamatovat už rok (takový kraviny) a furt se mě ptá jestli si to už pamatuju. Mě už vopravdu se.e.
Tak jsem mu otočil z tržby 250 kaček, rozumíš na kredit, bych měl večer na pivko, o von na to ten zmetek přišel a vylil mě, hovado jedno blbý, ať si vstává sám, mě to stejně nebavilo, furt nějaký kraviny dělat, kdo si to má pamatovat.

Tak tohle byla část rozhovoru u vedlejšího stolu v restauraci. Myslíte, že tihle lidé cca 18 - 20 let budou cítit někdy nějakou slušnost,k sobě samým, natož k druhým. Nejlepším řešením je tyto týpky ignorovat v diskusích i v životě. Registrovat, ale ignorovat. Pokud na ně člověk nereaguje, nepřilévá tím olej do ohně. Oni sami zvadnou jak kytka bez vody a pokud budou příště chtít diskutovat, pokud opravdu budou chtít, zkusí to jinak.

A teď k můj názor na maso.
Měl jsem maso rád na všemožné způsoby.
Přepadla mi 40ítka a začaly mi problémy. Narostl mi měch, pil jsem tak 2 pivka denně,kouřil krabičku za dva dny a zeleninu jsem registroval v obchodě.
Je to rok co maso a veškerou živočišnou stravu odmítám vzít do úst, živím se zeleninou a vším možným co bych dřív do huby nedal.Problémy mi zázrakem zmizely, léky jsem od 20let nedal do ůst, a je mi čím dál lépe. Ráno vstávám odpočatý, hlava mě nebolí a těším se na každý nový den, břicho mi zmizelo a těším se na intimní chvíle svojí ženou. Myslím si že se vracím k normálu a jsem za něj vděčný. Přeji Vám všem, kteří jdete podobnou vlastní cestou ať se Vám daří být co nejúspěšnější
P.S. Peníze úspěch nejsou,jsou jenom návnadou na kterou se chytáme vlastní hloupostí

Hezký den a ještě lepší noc.

0
před 6 lety Dita

A zamýšleli jste se nad tím proč naše generace trpí neplodností? proč tím netrpěly naše babičky. Už jste viděli neplodnou cik?. Co je jiného a dříve nebylo.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Dita: myslím, že jsou lidé, kteří nad tím zauvažují, je to docela logické, ale stále je dost těch, který tohle vůbec nevnímají, dokud sami nepatří mezi ty neplodné:(

0
Obrázek uživatele Jirka
před 6 lety Jirka

Dita: Cigáni zcela určitě nežijí zdravěji než my. Takže to bude asi tím, že si nepřipouštějí žádné starosti, někde jsem četl, že část neplodností je způsobena psychikou.

0
Obrázek uživatele vercounek
před 6 lety vercounek

no ono tam asi dost velkou rol bude hrát i antikoncepce ne?TAdy se tím svinsvtem cpe každá ženská několik let a pak se diví, že nemůže otěhotnět....

0
Obrázek uživatele vercounek
před 6 lety vercounek

pzizala: tak tě tu vítáme, nic živočišného? Takže jsi vegan? No k tomu se snad taky jednou dostanu :) :) :) zrovna včera sem čekala na křižovatce a přes přechod šly dvě holčiny, cca 14 let, moderně oblečené, musím říct, že i dost pěkné, ale obě měly v ruce cigárko a z batohu jim koukaly nějaké moc dobré limonádky. Smutné ...

0
před 6 lety Dita

Tak, tak. Právě jsem měla na mysli tu ha, ono stačí třeba i ta injekce, kterou vám hned gyn. ordinuje, jakmile jste se o týden opozdili, nebo jiné pilulky a už vás mají , naruší vám tím totálně organismus, a už jedete, no a takovou třešničkou je léčba neplodnosti. To je to co oni nejedí a to je to co neměly naše babičky.
Ale ty starosti mají taky určitě velkou roli.

0
Obrázek uživatele Jirka
před 6 lety Jirka

Jo Dito máte pravdu, ty prášky jsou hrozné svinstvo, navíc neodbouratelné a dostane se to všude.

0
Obrázek uživatele Arylen
před 6 lety Arylen

Taky musím reagovat, a to bohužel souhlasit s vámi tady, přicházím na to, že společnost obecně je na tom morálně čím dál tím hůř. Nedávno jsem na netu narazila (kéž bych nenarazila) na blog nějaké slečny co asi moc moudrosti nepobrala, trpí zřejmě nějakým pocitem méněcennost, nebo si jinak nedokáži vysvětlit všechny její urážející příspěvky v tom blogu. Ano, nahoře má napsáno, že si říká protivná blondýna, a že ten blog je psaný s trochou recese. Ale i tak mě moc zamrzelo, v jakém stavu je naše společnost, když jsem si přečetla, do čeho všeho se tam obouvá a hlavně, kolik lidí jí to žere a souhlasně přitakají v diskuzích pod těmi jejími žvásty.
První článek, na který jsem narazila, byl "o těch dnešních stupidních matkách, co si myslejí, že jsou mistři světa, když mají mimino", lépe řečeno do matek s miminy se naváží skoro pořád, tento byl orientovaný na to, jak nevkusní samolepky vídá na autech - měla na mysli samolepku Dítě v autě a hlavně všechny její ostatní modifikace se jmény, obrázky atd. Prý koho zajímá, co si matka veze v autě za poklad, a prý že nesnáší, jak dnešní matky své děti cpou všem. Z úplné hovadinky která mě osobně je volná se tam udělala aféra nejméně jako by někdo někoho zamordoval a pod tím bylo na 180 diskuzních příspěvků a většina z nich souhlasných. Když jsem jim tam napsala (věděla jsem,že bych neměla), že to snad je každého věc a nikoho to osobně neomezuje ani neohrožuje, tak jsem byla sprostě napadnuta, že nechápu recesi a nebo, že patřím k těm stupidním "mamynkám" taky (schválně píšu mamynkám, protože matky speciálně z mimibazaru.cz jsou tak označovány), a ať si jdu číst magazín ke kafíčku a neotravuju lidi, co mají všech pět pohromadě (haha).
Řekla jsem si, že se tomuto blogu a vůbec takovýmto lidem budu obloukem vyhýbat, jenže ouha, asi po 14 dnech jsem nechtěně na tu stránku zavítala opět. Po zjištění, že menstruační vložky a tampony jsou běleny chlórem, a co vše obsahují, a hlavně i po mých opakovaných gynekologických problémech spojených s použitím vložek při menstruaci, jsem se začala zajímat o použití menstruačního kalíšku a pracích látkových vložek. Hledala jsem si na netu, kde bych je tu u nás mohla dostat, a ejhle, místo toho jsem narazila opět na protivnou blogerku a na další její povedený článek o tom, jak jsou ty BIO EKO ženy nechutné, protože už opět neví, co by vymyslely dalšího, tak si začaly šít prací menstruační vložky. Následoval odstavec o tom, co si myslí o BIO EKO lidech a nebylo to nic pěknýho. A pod článkem diskuze s více než 300 příspěvky, kde se diskutující většinou pohoršovali nad nechutností a špínou tohoto výmyslu. Spousta ženských se tam divila, co že to je za vracení se do pravěku, následovaly ještě lepší příspěvky o tom, že nejlepší je brát HA kontinuálně bez menstruace (k tomu se radši dneska nevyjadřuju) a vévodily příspěvky o tom, jak ženský s menstruací jsou nechutný, ke zblití,a spousta jiných výrazů :( Nějaká tam psala, že to určitě musí strašně smrdět, aniž by s tím měla nějakou zkušenost to odsoudila. Ty, které to tam hájily,že jsou uživatelkami a jsou spokojené,že se zbavily zánětů, dostaly na frak, že jsou nechutné apod. A korunou všeho byl příspěvek, že "Kdyby se ženské pravidelně myly,neš**aly nebo si ho ten jejich předem umyl a zašly si jednou k doktoru, tak žádný kvasinky a záněty nemají!"
Fakt je mi z toho na zvracení čím dál víc, Lidi o tom zhola nic neví,ale protože jejich dojem je takový, tak to křičí nahlas a musí to být stoprocentní pravda. Já sama se s gyn. problémy potýkám právě kvůli vložkám s igelitem, k doktoru jsem s tím chodila opakovaně týden co týden,nedokázali mi pomoct ani tři,až jsem z toho byla psychicky na dně,a bylo to úplně o něčem jiném, než o š**ání a hygieně. Když si po tomhle něco takového přečtu, nejradši bych ty ubožáky roztrhla. Jediné, co mi ale zbývá, je totální bezmoc a vědomí, že ti lidi venku budou ještě rok od roku horší a horší.

0
Obrázek uživatele Lucka
před 6 lety Lucka

Já naštěstí prozřela z HA včas...sice jsem stačila tělo potrápit pár lety jejím užíváním a doktor mi též několikrát bodnul injekci na "srovnání" cyklu, ale teď už bych si je nenechala. Ty bonbonky jsem pěkně uklidila, dodneška si krabičku už jen prohlížím, ale kolikrát už mi říkal a nabízel je... sestra je dokonce brala i kvůli akné (jen pár pupínků).
Trochu je škoda, že na trhu není moc výběr z antikoncepce, skoro většina je založená na hormonech:(
Nicméně k tomu, abych do sebe opět cpala prášek za práškem denodenně už se rozhodně vracet nebudu.

0
Obrázek uživatele vercounek
před 6 lety vercounek

Arylen: tohle píše naprosto nevzdělaná a nezkušená moderní "blbka", která o životě nic neví. Ale on jí brzo naučí, dostane za uši a bude se strašně divit, co že se jí to stalo. Jinak prací vložky mohu jen doporučit :)

0
Obrázek uživatele happy.lenulka@
před 6 lety happy.lenulka@

není to blog protivnablondyna???podle popisku a agresivnich diskuteru soudim ze ano... :D tam jsem taky prisla do potizi, kdyz jsem napsala jiny nazor nez ostatni ;-)

1
před 4 roky Snílek

Dobrý den, mám pocit, že čím člověk je slušnější tím je to horší. Přesně řečeno. Ne nadarmo se říká " na hrubý pytel  hrubá  záplata". Někteří "primitivnější" lidé totiž považují slušnost za projev slabosti. Přeji hezký den.

0
Obrázek uživatele Dalibor
před 4 roky Dalibor

Werich prohlásil moudro : "Nejhorší je srážka s blbcem"...a že jich kolem je...Hlavně ti, co mají potřebu nejen svůj názor vyjádřit, ale pak si ho až dětinsky prosazovat...urážet, napadat ostatní..Znám též takové, co si myslí, že hrubým chováním získávají respekt, sílu...Ale opak je pravdou...Bohužel si ale každý takový na to musí přijít sám. Tudíž nám "jiným" nezbývá nic než čekat....

0
před 13 měsíci Pleyades

Arylen: tj celkem normální. Je to rebelie svého druhu proti společenksým normám. Ať již chceme nebo ne, ta tu byla pořád a pořád bude. Co se týče "bioeko" - je to pravda, někdo s tím už je docela otravný, protože udělal z dobrého záměru gešeft, což není příliš ok. A třeba pokud se nabízí nějaká inovace (například, oděvy či doplňky z korku - http://www.portuguesa.cz/smartblog/6_vyrobky-z-korku-co-vsechno-z-nej-jde-vyrobit), tak se to často neuvádí jako "zajímavý nebo netradiční materiál", ale spíš jako "ekologické apod".

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 - 6


Přidat příspěvek