Zahradní hadice

0
před 2 roky Nikola

Tento měsíc jsem sklízela ze zahrady hadici a všimla jsem si, že už je teda dost zničená a další sezónu nevydrží. Vydržela nám dva roky, což mi přijde teda dost málo. Máme velkou zahradu v zahrádkářské kolonii, takže je používaná často, ale i tak si myslím, že by to mělo vydržet víc jak dvě sezony. nebo to máte stejně?

0
před 2 roky Dagmar

Normální to není, kup si kvalitní hadici a ne levné šunty co se hned rozpadnou.

0
před 2 roky Nikola

A co je dneska kvalitního? :P Mě přijde, že se vyrábí samé šunty.

0
před 2 roky Jiří

Já mám na zahradě hadici Valmonku už tři roky a nikde nepraská, neláme se a taky intenzivně používám.

0
před 2 roky Dagmar

Valmonku? To slyším poprvé... To je nějaká "no name" značka ne?

0
před 2 roky Jiří

Valmonku jako Valmon. Je to myslím nejkvalitnější značka, co u nás seženeš.

0
před 2 roky Nikola

Díky za tip Jirko, dívala jsem se teď na netu na jejich web a nevypadá to špatně :)

0
před 2 roky Jiří

Za málo Nikčo :) Já jsem předtím taky míval hadice koupené Horbach, OBI... ale houby vydržely :) Na Valmonky jsem právě slyšel samou chválu a teď už bych taky jinou nevzal.

0
před 2 roky Dagmar

A co je hlavní, musíš tu hadici i udžovat.  takže třeba sklízet před zimou, aby nebyly na mrazu, namotat na držák a ne to jen někde fláknout do kouta a při koupi se dívat, jaký je to matroš. Musí mít silnou stěnu ideálně vyztuženou výpletem.

0
před 2 roky Nikola

Děkuju za rady, zkusím tedy tu Valmonku. Na jaře bude kupa práce tak to pořeším raději hned zavčasu :) Ještě musím sehnat semena, hnojiva, zaúkolovat chlapa aby opravil nářadí... no znáte to :)

0
před 2 roky Dana

Právě se chystám taky objednávat hadici na novou sezónu. Co jsem četla recenze a různé články, tak ty Valmon hadice vychází nejlíp v poměru cena/kvalita. Tak snad nezklame :)

0
před 2 roky Míška

Já tuhle hadici objednávala s mamčou :) Ona je antitalent přes počítače, takže potřebovala pomoct s nákupem na e-shopu. A je s ní spokojená, je to už tak dva roky, co jí má :)

0
před 2 roky Mirana

My jsme si teď taky v rámci příprav na sezónu koupili Valmonku a těšíme se na využití. :) Dostali jsme tip od známých, co si ji pořídili loni, tak snad poslouží :)

0
před 7 měsíci Zdeňka78

Zdravím, my máme hadici Gardena.. zatím jsme ji sice používali jen jednu sezónu, ale vypadá pořád jako nová :) Kupovali jsme ji odtud - https://www.cerpadlabezstarosti.cz/153-prislusenstvi - tak když tak mrkněte. Občas tam mívají i výhodné akce :)

0

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 - 8


Přidat příspěvek