Zahradní gril Weber

0
před 2 roky Pepik

Máme doma Weber gril a chtěl bych na něj koupit kartáč na čištění, nevíte jestli může kartáč Triangl poškrábat smaltovaný povrch?

0
před 2 roky Dan

Tady to máš krásně popsané, taky sjem se trápil stejnou otázkou, tady jsem našel odpověď http://www.grilykrby.cz/otazky-a-odpovedi/muze-kartac-triangl-poskrabat-smaltovany-povrch

0
před 2 roky Pepik

Dík moc ty jo, paráda, dočetl jsem se všechno co jsem potřeboval, je dobré, že se tomu někdo tak věnuje

0
před 2 roky Robert

Též mám doma kartáč Triangl na gril Weber, a nikdy se mi s ním nic nestalo, kartáčuje jak má :-)

0
před 2 roky Jan

Taky si plánuji kartáč Triangl koupit!
Díval jsem se na něj tady: https://www.chefshop.cz/grilovaci-kartac-triangl-weber-30-cm/ mají zrovna dopravu zdarma, tak bych to asi využil.
Jste s kartáčem spokojení?

0
před 7 měsíci Fifa

Pro mě byl gril od této značky velký zklamáním. Měli jsme od nich ten klasický kotlový gril, ale hrůza. Za ty peníze bych očekával něco jiného. U tohoto výrobku jsem se přesvěčil, že né vždy to, co je drahé bude také kvalitní … Pořídil jsem si gril nový, za polovinu ceny oproti původnímu a je to sto a jedna.

0
před 6 měsíci Michal

No co jsem narazil na diskuze .. Tak v tom nebudete sám .. Buď jste narazil na vadný kus a nebo fakt za moc nestojí .. Za jaký gril jste ho vůbec vyměnil ? 

0
před 6 měsíci Fifa

Rozhodl jsem se koupit gril od Cattara www.alza.cz/hobby/compass-master-cheef-d4201667.htm?o=5. Sice jsou na trhu jen chvíli, takže jsem nenašel moc recenzí, ale udělal jsem dobře, že jsem do něj šel, protože je to opravdu nesrovnatelný rozdíl oproti tomu původnímu.

0
před 5 měsíci Kuba

My jsme kupovali gril na e-shopu http://www.levny-zahradni-gril.cz/ Gril máme pátým rokem a stále jsme s ním spokojeni.

0
před 5 měsíci Jenda

Já se rozhodl pro tenhle zahradní gril. Jednak na elektrice to není ono a s plynovou bombou nemám moc dobré zkušenosti. Uhlí je uhlí :-)

0
před 4 týdny Martina

my ten náš gril kupovali v eshopu zeleneudoli.cz a už grilujemeee :) 

0
před 5 dny Erika

osobně jsem raději za krb, jídlo připravené v krbu mi chutná líp-a ne jenom mne. Navíc to vypadá lip než nějaký malý gril

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 + 10


Přidat příspěvek