Zabezpečení auta

0
před 12 měsíci Beda

Dobrý den, měl bych dotaz. Bohužel jsem to tady nikde nenašel, tak si dovoluji založit novou diskuzi. Zajímá mě, jak máte zabezpečená auta. Jde mi konrétně o octávku. Máte tam třeba instalovaé nějaké bezpečnostní zařízení?

0
před 12 měsíci Pavel

Ahoj, to je jasný. Taky jsem to tady nedávno hledal a nenašel, takže jsem rád, že tohle téma tady bude. No, dívej, já zatím teda nemám, ale docela jsem uvažoval nad zabezpečením zederlock https://www.zeder.cz/. Znáš ho? Mě to docela zaujalo, protože je to trezorový zámek, který se instaluje na tyč řízení a zámek blokuje řídící mechanismus a znemožňuje manipulaci s vozidlem. Takže si myslím, že do tohodle asi půjdu. Ty už máš nějaké řešení namyšleno?

0
před 12 měsíci Beda

No, to neznám. Jakože jsem o něm slyšel, nebo jsem si ho spíš dohledal na netu. Jakože mi to ve vyhledávači taky vyjelo, když jsem si hledal možné způsoby zabezpečení. A ty si tohle necháš instalovat nebo už ho v autě máš? A jaký máš auto?

0
před 3 měsíci Petr

Ten zabezpečovací systém vypadá dobře. Já si před časem koupil starší auto a také bych si do něj rád nechal udělat nějaké lepší zabezpečení. Díky za tip. Mimo klasického zabezpeční ale přemýšlím i nad tím, že bych své auto rád ochránil i po právní stránce. Proto přemýšlím nad tím, jestli by nebylo dobré založit sverenecky fond. Koukal jsem, že u nás se tomu věnuje třeba: https://www.alphacitizen.com/cs/

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 + 9


Přidat příspěvek