Webové stránky

0
před 2 roky Lenička23

Ahoj :) Chtěla bych si zařídit takový malý web s přírodní kosmetikou. Myslíte že mi na to stačí web zdarma, nebo takové ty weby za 200Kč? Nebo je lepší nechat si udělat profesionální web? Hodně se mi třeba líbily weby od http://www.atondesign.cz/ ale nevím jestli se mi vyplatí do toho investovat. Máte tu někdo s něčím takovým zkušenosti? Předem děkuji za všechny rady! :)

0
Obrázek uživatele adelkanov65
před 2 roky adelkanov65

Ahoj, s weby mám hromadu zkušeností,ale web zdarma nikdy nepůsobí dobře. Když tak je dobré si normálně zaplatit hosting a postavit si web na wordpressu. Je to docela snadné, taky jsem začínala sama metodou pokus-omyl. Agentur, které web vytvoří je spousta. Úplně první webovky jsem si taky nechala vytvořit. Když jsem se potom naučila, jak to všechno funguje, chytla jsem se za hlavu, za co jsem vlastně vyhodila tolik peněz.

0
před 2 roky RobertK

Pokud byste zakládala blog nebo něco malého, tak bych se taky přikláněl k Wordpressu, ale pokud chcete prodávat, je třeba také investovat a v případě kosmetiky, kde je konkurence opravdu vysoká, bych to rozhodně nechala na profesionálech. Zkuste třeba mrknout sem: https://www.nextvision.cz/tvorba-webu S touto společností mám pozitivní zkušenosti nejen s tvorbou webu, ale i s marketingem a dalšími online službami. Jsou féroví a práce je očividně baví, což se promítá do její originality a celkového provedení. :)

0
před 2 roky Linda45

Hezký den, co takhle se zkusit nějdřív zpropagovat offline, přecejen než vložíte tisíce do webu, je dobré se přesvědčit o odbytu. Například si nechte udělat nějaké pěkné vizitky, kde bude nabídka vašich produktů a vaše konktaktní info, přihoďte k nim nějaké testery... nebo rovnou vytiskněte brožury - v tomhle směru vám mohu doporučit společnost https://www.printoo.cz/. Ty dejte svým dobrých kamarádkám za nějakou malou odměnu (třeba za tu kosmetiku) ať to předají dál.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 - 3


Přidat příspěvek