Výživa pro kočku

0
před 2 roky Eva

Máte někdo doma kočku? čím ji nejlépe krmit?

0
před 2 roky Ivana

Já mám svoje kočičky opravdu ráda a kupuji jim jen kvalitní granule https://carnilove.cz/cs/product/list?cid=188&productType=42275, s masem z kuřete a králíka.

0
před 2 roky Luisa

Dobrý den, také se podělím s mou zkušeností. U těch koček je to problém. Buď koupíte granulky, které sedí a máte vystaráno a nebo se netrefíte, koupíte granulky, které nechutnají a máte problém. Obě zkušenosti bohužel máme. Jsme ale rádi, že jsme narazili na granulky, které chutnají, takže máme víceméně po starosti. Dáváme https://www.granulebardog.cz. A já ho tím pádem mohu jen doporučit.

0
před 12 měsíci Peggy

My máme docela nenáročnou kočku - dáváme jí granule + kočičí konzervu z Alberta (drůbeží, hovězí), olizuje se až za ušima. Něco málo jsem o výživě koček četla tady, ale moc to nedodržujeme.

0
před 8 měsíci Linda

Mohla bych se zeptat jestli dáváte i nějakou výživu určenou na zlepšení srsti ?

0
před 5 týdny Adriana

Co kupujete pro kočky jako pamlsek? když ji chcete udělat radost?

0
před 5 týdny Lenka

Bavila jsem se jednou s profesionálem psovodem, který to už dělá přes 20 let, a doporučil mi pamlsky, které obsahují hodně kolagenu, a také fulvinové kyseliny, které napomáhají k lepšímu trávení, a tím i k větší energii u pejska.

0
před 5 týdny Adriana

Mohla bych se prosím zeptat, jaké pamlsky Vám doporučil? ideálně konkrétní výrobek? a kde bych ho mohla sehnat?

0
před 5 týdny Lenka

Ano jistě, podívejte se na tyto skvělé pamlsky pro psa https://krmivo-brit.cz/cs/brit-functional-snack , fulvinové kyseliny podporují vstřebávání živin z potravin a pomáhají stabilizovat střevní mikroflóru.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 7 - 3


Přidat příspěvek