Výtah do paneláku

0
před 8 měsíci Stanislav

Dobrý den, dělám domovníka v našem paneláku a momentálně potřebujeme koupit nový výtah. Napadlo mě že si zjistím zkušenosti se značkami od ostatních lidí dříve než nějaký vyberu. Můžete mi teda napsat vaše dobré i špatné zážitky?

0
před 8 měsíci Honza

Je to sice už delší dobu co jsem ještě žil v paneláku ale co si pamatuju tak je náš starý výtah hrůzy

0
před 8 měsíci Honza

Ten byl často zaseknutý v mezipatře, sám jsem z něho vylezl několikrát sám. Na druhou stranu ale byly ty opravy strašně levné. Když se pak potřebovalo něco vyměnit na novém tak to stálo mnohonásobně více...

0
před 8 měsíci Stanislav

No právě o to jde.. Některé výtahy stojí pakatel oproti ostatním jenže nakonec jsou dražší kvůli dodatečným výdajům za opravy. Proto chci znát vaše zkušenosti abych o tom pak řekl i ostatním v domě, a hlavně těm kteří chtějí koupit to nejlepvnější a myslí si že to bude mít stejnou kvalitu jako něco dražšího.

0
před 8 měsíci Ladislav

Pokud chceš v doma fakt kvalitní výtah tak se podívej na značku Kone. Pracoval jsem pro ně několik let a několikrát jsme i byli pracovně na montáži v zahraničí, jednou jsme třeba byli ve francii kde si nás objednali do nějaké obrovské kancelářské budovy. Takových českých firem není moc :)

0
před 8 měsíci Jana

Po technické stránce ti nemám jak poradit, ale třeba ti pomůže můj názor. Máme v paneláku výtah kone už 7 let, je to ten menší typ pro 4 lidi co moc neuveze. Má to vevnitř různé vychytávky, jede potichu a celkově vypadá pořád moderně, já jsem s ním spokojená.

0
před 7 měsíci Stanislav

Děkuju za vaše komentáře, sám jsem si zjiťoval více o firmě Kone a myslím že budou dobrá volba. Kdybyste však i někdo další chtěli napsat o nějaké firmě přes výtahy tak klidně piště, budu to tady pravidelně sledovat :)

0
před 6 měsíci Jarmila

už jsem chtěla psát že my máme doma kone a ten funguje dobře a nikdy nebyl problém a dívám se že nejsem jediná kdo z tím má dobrou zkušenost. Tak snad jste si pane Stanislave dobře vybral a všichni u vás v domě jsou spokojení:-)

0
před 6 měsíci Stanislav

Děkuji Jarmilo za váš komentář. Už jsme si Kone odsouhlasili ale i tak jsem rád že jste mi taky potvrdila, že to bude dorbé :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 2 - 2


Přidat příspěvek