Vyplatí se víc prát prádlo v prádelně?

0
před 2 roky Zuzka

Tak jsem přemýšlela, zda se nevyplatí více vyprat prádlo v prádělně? Pereme často povlečení, protože je malý atopik, taky montérky mého muže, špinavé oblečení od syna atd. Jaký na to máte názor?

0
před 2 roky Martina

Podle mě určitě, já do prádelny nosím přehozy, povlečení, bundy... Je to lepší v tom, že prádlo mám hned i vysušené, nemusím žehlit a za hodinku je vypráno. Během té doby nakupuju, potom vyzvednu, prostě pro mě samé výhody :)

0
před 2 roky Zuzka

No taky jsem myslela na ty samé výhody :) Hlavně ta sušička mě láká :)

0
před 2 roky Martina

Sušička je pro mě k nezaplacení :) U nás ve Zlíně máme prádelnu Perstyle a fakt si i všímám, že tam chodí docela dost lidí :) I moje kámošky jsem zverbovala :)

0
před 2 roky Zuzka

Koukám na web toho vašeho Perstyle, no vypadá to dobře, škoda, že u nás ve městě to není :( tak zkusím aspoň tu naši, co tu máme.

0
před 2 roky Monika

Tak tam bych chlapa poslat s prádlem nemohla. By tam balil samé ženské :D

0
před 2 roky Martina

Máte pravdu, taky jsem si radši peřiny odtáhla sama na vyprání, protože to balení u praček znám z filmů :D

0
před 2 roky Monika

Ale koukám že i sušičku tam mají, velké bubny, holky vy máte ale dobré tipy :)

0
před 2 roky Martina

Jasný že jo, kdyby to nebylo k něčemu tak o tom nepíšu a mají otevřeno každý den :) Od osmi do osmi a ještě je tam wifi zdarma :D

0
před 2 roky Monika

Určitě se tam zajdu podívat a vezmu ty stopadesát let neprané deky, fuj! Už se nemůžu dočkat :)

0
před 2 roky Kája

Dobrý den,
ptáte se tady, zda se praní prádla vyplatí více v prádelně. Za mě určitě ano. Počítala jsem to a praní prádla za půl roku mě v prádelně vyšlo na 1000 Kč. Praní prádla doma na 2000 Kč. Takže určitě to má něco do sebe. Navíc se o to nemusím tolik starat, protože doma máme hnusnou starou pračku, do které nemůžu dát úplně všechno a něco musím prát v ruce. Kdežto v těch profesionálních pračkách můžu vyprat úplně všechno a vím, že se s tím nic nestane. =)

0
před 2 roky Petra

Kájo a jste si jistá? Nějak se mi to totiž nezdá... :-( Je to totiž naprosto neuvěřitelné číslo. Pokud je totiž pravdivé, tak to se na domácí praní taky vykašlu a začnu chodit jen do toho perstylu a budu prát jen tam.... :-D

0
před 2 roky Kája

jj jsem si jistá, počítala jsem si výdaje na vodu a výdaje na tu prádelnu a rozhodně to vyšlo mnohem lépe ta prádelna. Navíc kvalita toho praní je naprosto nesrovnatelná oproti tomu, co se vám může podařit doma. Navíc je perstyle super nastavená i třeba pro velké prádlo - například pro peřiny nebo deky. Fakt zkuste třeba půl roku jet jen v prádelně a vidíte.

0
před 2 roky Petra

Hmmm tak to zní teda hodně dobře... Jak se ale koukám, tak je ta prádelna přímo ve Zlíně. To mám trošku z ruky. To už by se mi tedy asi trochu prodražilo, protože bych tam musela dojíždět buď autem nebo MHD.... Tak to je asi tedy lepší, když si budu prát furt doma. :-D

0
před 2 roky Erika

Já nevím co tu řešíte :-) snad každý máme doma pračku, tak si vypere sám. Nemůže se nikdy vyplatit chodit někam do prádelny, když si můžete vše pohodlně vyprat doma. Navíc když máte doma děti tak byste tam běhali poměrně často a to by se ani nikomu nelíbilo. Dnešní pračky jsou jak úsporné tak i šetrné ke každému druhu prádla.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 - 2


Přidat příspěvek