Vyplatí se víc prát prádlo v prádelně?

0
před 6 měsíci Zuzka

Tak jsem přemýšlela, zda se nevyplatí více vyprat prádlo v prádělně? Pereme často povlečení, protože je malý atopik, taky montérky mého muže, špinavé oblečení od syna atd. Jaký na to máte názor?

0
před 6 měsíci Martina

Podle mě určitě, já do prádelny nosím přehozy, povlečení, bundy... Je to lepší v tom, že prádlo mám hned i vysušené, nemusím žehlit a za hodinku je vypráno. Během té doby nakupuju, potom vyzvednu, prostě pro mě samé výhody :)

0
před 6 měsíci Zuzka

No taky jsem myslela na ty samé výhody :) Hlavně ta sušička mě láká :)

0
před 6 měsíci Martina

Sušička je pro mě k nezaplacení :) U nás ve Zlíně máme prádelnu Perstyle a fakt si i všímám, že tam chodí docela dost lidí :) I moje kámošky jsem zverbovala :)

0
před 6 měsíci Zuzka

Koukám na web toho vašeho Perstyle, no vypadá to dobře, škoda, že u nás ve městě to není :( tak zkusím aspoň tu naši, co tu máme.

0
před 6 měsíci Monika

Tak tam bych chlapa poslat s prádlem nemohla. By tam balil samé ženské :D

0
před 6 měsíci Martina

Máte pravdu, taky jsem si radši peřiny odtáhla sama na vyprání, protože to balení u praček znám z filmů :D

0
před 6 měsíci Monika

Ale koukám že i sušičku tam mají, velké bubny, holky vy máte ale dobré tipy :)

0
před 6 měsíci Martina

Jasný že jo, kdyby to nebylo k něčemu tak o tom nepíšu a mají otevřeno každý den :) Od osmi do osmi a ještě je tam wifi zdarma :D

0
před 6 měsíci Monika

Určitě se tam zajdu podívat a vezmu ty stopadesát let neprané deky, fuj! Už se nemůžu dočkat :)

0
před 5 měsíci Kája

Dobrý den,
ptáte se tady, zda se praní prádla vyplatí více v prádelně. Za mě určitě ano. Počítala jsem to a praní prádla za půl roku mě v prádelně vyšlo na 1000 Kč. Praní prádla doma na 2000 Kč. Takže určitě to má něco do sebe. Navíc se o to nemusím tolik starat, protože doma máme hnusnou starou pračku, do které nemůžu dát úplně všechno a něco musím prát v ruce. Kdežto v těch profesionálních pračkách můžu vyprat úplně všechno a vím, že se s tím nic nestane. =)

0
před 5 měsíci Petra

Kájo a jste si jistá? Nějak se mi to totiž nezdá... :-( Je to totiž naprosto neuvěřitelné číslo. Pokud je totiž pravdivé, tak to se na domácí praní taky vykašlu a začnu chodit jen do toho perstylu a budu prát jen tam.... :-D

0
před 5 měsíci Kája

jj jsem si jistá, počítala jsem si výdaje na vodu a výdaje na tu prádelnu a rozhodně to vyšlo mnohem lépe ta prádelna. Navíc kvalita toho praní je naprosto nesrovnatelná oproti tomu, co se vám může podařit doma. Navíc je perstyle super nastavená i třeba pro velké prádlo - například pro peřiny nebo deky. Fakt zkuste třeba půl roku jet jen v prádelně a vidíte.

0
před 5 měsíci Petra

Hmmm tak to zní teda hodně dobře... Jak se ale koukám, tak je ta prádelna přímo ve Zlíně. To mám trošku z ruky. To už by se mi tedy asi trochu prodražilo, protože bych tam musela dojíždět buď autem nebo MHD.... Tak to je asi tedy lepší, když si budu prát furt doma. :-D

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 + 8


Přidat příspěvek