Výběr salonu

0
před 2 roky Eliška

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli tu někdo navštěvuje toto centrum www.amarylliscentrum.cz ?

0
před 2 roky Šárka

Eliško, já jsem do Amaryllis centra objednaná na přístí týden na konzultaci...ráda bych udělala něco s nadmětným pocením. Je to hodně něpříjemné a mě to dost omezuje. Přemýšlím nad aplikací botulinu toxinu, tak uvidím, jak se domluvíme a co mi doporučí. Dám hned vědět :)

0
před 2 roky Leona

Šárko, dej pak vědět, jak jsi dopadla...Tenhle zákork zajímá i mě :)

0
před 13 měsíci Linda Bláhová

S pocením jsem měla problém celý život... Už mě to i vadilo, omezovalo mě to. Nemohla jsem nosit skoro žádné halenky, jen bavlněná trička a i na těch byl pot dost vidět. Pak jsem si přečetla článek o aplikaci botulinu toxinu a bylo rozhodnuto. Zákrok jsem podstoupila v amaryllis centru. Botulinumtoxin se aplikuje do kůže tenkými jehličkami po celé ploše podpaží. Pro tlumení bolesti při vpichování se tato oblast cca 30min. před ošetřením potře anestetickým krémem. Jsem dva měsíce od zákorku a jsem šťastna! Poceni se redukovalo na minimum :) http://www.amarylliscentrum.cz/zakroky-a-technologie/problematicke-oblasti-vase-potize/telo/nadmerne-poceni

0
před 12 měsíci Šárka

Leona: Tak mám zákrok za sebou. Dělala mi ho paní doktorka Takácsová, která má výborné reference a taky je proč. Byla velice milá, profesionální a podrobně mi vysvětlila, co mi bude dělat. Co se týče zákroku, tak mám zatím klid a nepotím se, takže jsem víc než spokojená :)

0
před 11 měsíci Leona

Šárka: a bolelo to ? taky nad tím přemýšlím, ale sem docela poseroutka bojím se, že to nevydržím :(

0
před 10 měsíci Šárka

Nebolelo, bylo to akorát trošku nepříjemné, ale stálo to za to ! Doporučuju to každému, kdo vím, že měl stejný problém jak já :). Sestra je objednaná na příští týden na konzultaci a taky bude podstupovat to stejné.

0
před 8 měsíci Diana

A jak tady ty zákroky vychází cenově ?

0
před 8 měsíci Šárka

Tady je Diano ceník, každé ošetření stojí jinak a při koupi více ošetření to vychází zase jinak - levněji, tak přikládám odkaz http://www.amarylliscentrum.cz/cenik/telo

0
před 6 měsíci Diana

Děkuji za výborný tip :) pořád jsem o tom doma mluvila, takže jsem dostala od muže do Amaryllis centra poukázky, takže po novém roce se na to vrhnu a začnu o sebe zase trochu víc pečovat :)

0
před 4 týdny Hana

Byli jste někdo prosím tady? www.altos-klinika.cz chtěla bych jít na plazmalifting a hledám nejlepší kliniku.

0
před 4 týdny Zuzka

Byla jsem v altos klinice na botoxu do podpaží. Tahle procedura, ale vypadá hodně dobře, slyšela jsem na ni chvály.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 9 - 6


Přidat příspěvek