Výběr salonu

0
před 3 roky Eliška

Ahoj, chtěla bych se zeptat jestli tu někdo navštěvuje toto centrum www.amarylliscentrum.cz ?

0
před 3 roky Šárka

Eliško, já jsem do Amaryllis centra objednaná na přístí týden na konzultaci...ráda bych udělala něco s nadmětným pocením. Je to hodně něpříjemné a mě to dost omezuje. Přemýšlím nad aplikací botulinu toxinu, tak uvidím, jak se domluvíme a co mi doporučí. Dám hned vědět :)

0
před 3 roky Leona

Šárko, dej pak vědět, jak jsi dopadla...Tenhle zákork zajímá i mě :)

0
před 3 roky Linda Bláhová

S pocením jsem měla problém celý život... Už mě to i vadilo, omezovalo mě to. Nemohla jsem nosit skoro žádné halenky, jen bavlněná trička a i na těch byl pot dost vidět. Pak jsem si přečetla článek o aplikaci botulinu toxinu a bylo rozhodnuto. Zákrok jsem podstoupila v amaryllis centru. Botulinumtoxin se aplikuje do kůže tenkými jehličkami po celé ploše podpaží. Pro tlumení bolesti při vpichování se tato oblast cca 30min. před ošetřením potře anestetickým krémem. Jsem dva měsíce od zákorku a jsem šťastna! Poceni se redukovalo na minimum :) http://www.amarylliscentrum.cz/zakroky-a-technologie/problematicke-oblasti-vase-potize/telo/nadmerne-poceni

0
před 3 roky Šárka

Leona: Tak mám zákrok za sebou. Dělala mi ho paní doktorka Takácsová, která má výborné reference a taky je proč. Byla velice milá, profesionální a podrobně mi vysvětlila, co mi bude dělat. Co se týče zákroku, tak mám zatím klid a nepotím se, takže jsem víc než spokojená :)

0
před 3 roky Leona

Šárka: a bolelo to ? taky nad tím přemýšlím, ale sem docela poseroutka bojím se, že to nevydržím :(

0
před 3 roky Šárka

Nebolelo, bylo to akorát trošku nepříjemné, ale stálo to za to ! Doporučuju to každému, kdo vím, že měl stejný problém jak já :). Sestra je objednaná na příští týden na konzultaci a taky bude podstupovat to stejné.

0
před 3 roky Diana

A jak tady ty zákroky vychází cenově ?

0
před 3 roky Šárka

Tady je Diano ceník, každé ošetření stojí jinak a při koupi více ošetření to vychází zase jinak - levněji, tak přikládám odkaz http://www.amarylliscentrum.cz/cenik/telo

0
před 3 roky Diana

Děkuji za výborný tip :) pořád jsem o tom doma mluvila, takže jsem dostala od muže do Amaryllis centra poukázky, takže po novém roce se na to vrhnu a začnu o sebe zase trochu víc pečovat :)

0
před 2 roky Hana

Byli jste někdo prosím tady? www.altos-klinika.cz chtěla bych jít na plazmalifting a hledám nejlepší kliniku.

0
před 2 roky Zuzka

Byla jsem v altos klinice na botoxu do podpaží. Tahle procedura, ale vypadá hodně dobře, slyšela jsem na ni chvály.

0
před 4 měsíci Andula

Já se tady na tu kliniku chystám na ošetření proti celulitidě tak jsem docela zvědavá, protože nevím co od toho můžu očekávat.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 8 - 5


Přidat příspěvek