Vybavení na zahradu

0
před 5 týdny Pavel K.

Dobrý den, chystám se vybavit prázdný zahradní domek zahradním nářadím, chybí mi věci jako nůžky na plot, zahradní nůžky, vlastně bych potřeboval i nějaké kvalitnější pily atd.. Nemáte někdo tip na nějakou vaši oblíbenou, kvalitní značku, obchod, eshop? Na ceně mi až tak nezáleží, spíš bych ocenil, aby mi to nářadí dlouho vydrželo a dobře se mi s ním pracovalo, díky moc!

0
před 5 týdny Klaudie

Ahojky :) Zkus mrknout na tuto stránku - https://www.biano.cz/produkty/zahrada Máš i tam i sekci "pro kutily a zahrádkáře" :) Myslím, že tam bys mohl najít všechno, co hledáš. Já tam teda zahradu vybavila nábytkem :)

0
před 4 týdny Marek

Já mám super zkušenost s www.zeleneudoli.cz Nakupovali jsme tam několikrát a vždycky vše přišlo rychle a bez problému, navíc mi eshop přijde dobrý i co se týče cen, takže pro mě ideál.

0
před 4 týdny Libor

Máme dobré zkušenosti s eshopem 123market.cz. V sekci Zahrada mají snad úplně všechno a ceny jsou také přijatelné. Pár nákupů už jsme tam udělali a vše proběhlo bez problémů, takže mohu doporučit. http://123market.cz/zahrada-14

0
před 4 týdny Vojtan

Určitě Fiskars. Na produkty mají několika letou záruku. Mám od nich zahradní nářadí i nějaké kuchyňské už 6 let a pořád v perfektním stavu :)

0
před 4 týdny Judyta

No, jako je tady toho hodně, jako myslím těch tipů, kam se mrknout na to nářadí... Mě se ale líbí to biano, tam totiž všechno vidíš, nemusíš nikam chodit a krásně si to objednáš z domu :)

0
před 4 týdny Daniel

My jsme několikrát nakupovali na tom Zeleném údolí a vždy vše v naprostém pořádku, seriózní jednání… super.

0
před 4 týdny Pavel K.

Děkuji moc za tipy, mrknu na to.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 3 + 8


Přidat příspěvek