Vybavení na zahradu

0
před 5 měsíci Pavel K.

Dobrý den, chystám se vybavit prázdný zahradní domek zahradním nářadím, chybí mi věci jako nůžky na plot, zahradní nůžky, vlastně bych potřeboval i nějaké kvalitnější pily atd.. Nemáte někdo tip na nějakou vaši oblíbenou, kvalitní značku, obchod, eshop? Na ceně mi až tak nezáleží, spíš bych ocenil, aby mi to nářadí dlouho vydrželo a dobře se mi s ním pracovalo, díky moc!

0
před 5 měsíci Klaudie

Ahojky :) Zkus mrknout na tuto stránku - https://www.biano.cz/produkty/zahrada Máš i tam i sekci "pro kutily a zahrádkáře" :) Myslím, že tam bys mohl najít všechno, co hledáš. Já tam teda zahradu vybavila nábytkem :)

0
před 5 měsíci Marek

Já mám super zkušenost s www.zeleneudoli.cz Nakupovali jsme tam několikrát a vždycky vše přišlo rychle a bez problému, navíc mi eshop přijde dobrý i co se týče cen, takže pro mě ideál.

0
před 5 měsíci Libor

Máme dobré zkušenosti s eshopem 123market.cz. V sekci Zahrada mají snad úplně všechno a ceny jsou také přijatelné. Pár nákupů už jsme tam udělali a vše proběhlo bez problémů, takže mohu doporučit. http://123market.cz/zahrada-14

0
před 5 měsíci Vojtan

Určitě Fiskars. Na produkty mají několika letou záruku. Mám od nich zahradní nářadí i nějaké kuchyňské už 6 let a pořád v perfektním stavu :)

0
před 5 měsíci Judyta

No, jako je tady toho hodně, jako myslím těch tipů, kam se mrknout na to nářadí... Mě se ale líbí to biano, tam totiž všechno vidíš, nemusíš nikam chodit a krásně si to objednáš z domu :)

0
před 5 měsíci Daniel

My jsme několikrát nakupovali na tom Zeleném údolí a vždy vše v naprostém pořádku, seriózní jednání… super.

0
před 4 měsíci Pavel K.

Děkuji moc za tipy, mrknu na to.

0
před 4 měsíci Kamil

My máme taky většinu zahradního nářadí od Fiskars. Pokud chcete aby vám vydrželo nářadí dlouho, mohu jen doporučit :)

0
před 3 měsíci Radka

Jj, jako není problém si koupit zboží od oblíbené značky, ale musím teda říct, že i já dost hledám na biano. Tam mají obrovský výběr snad všech prodejců, takže i všech značek.

0
před 3 měsíci Vojta

Radko a jak to teda fuguje? Nakupuješ od Baina nebo od přímo od prodejce...?

0
před 2 týdny Adamm

Zkuste kouknout zde na zahradní nářadí je tam snad vše, co člověk potřebuje :-)

0
před 2 týdny Marcela

Hezký nábytek a další věci na zahradu mají na A-market.cz - posílám odkaz na jejich firemní profil: https://www.bydlo.cz/nabytek-na-zahradu-a-terasu

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 - 6


Přidat příspěvek