Vybavení do kuchyně

0
před 4 měsíci Ilona

Kde kupujete drobné vybavení do kuchyně jako jsou váhy apod ?

0
Obrázek uživatele rotreklova1109
před 4 měsíci rotreklova1109

0
Obrázek uživatele rotreklova1109
0
před 4 měsíci Kiki

Ahoj, jaký máte doma kuchyňský robot? Chtěla bych, aby měl mlýnek na maso, mixér a zvládl i šlehání. Děkuji za tipy. A nejlíp v nerezu.

0
před 4 měsíci Petra

Ahoj, pokud chceš opravdu dobrý robot za slušnou cwnu, doporučuju tenhle https://kuchynske-roboty.heureka.cz/orava-kr-404/#section dostala sem ho k Vánocům a hnětu v něm i těsto na chleba.

0
před 4 měsíci Kiki

Děkuju, kouknu na parametry, vypadá opravdu dobře.

0
před 3 měsíci Barbora

Já mám kuchyňskou váhu z tohoto eshopu a musím zaklepat, že jsem moc spokojená www.miktovahy.cz. Nikdy takhle zařízení přes internet nekupuju, ale viděla jsem ji u kamarádky v kuchyni a moc se mi líbila, takže jsem to zkusila a jsem ráda, že jsem tak udělala a jenom sem se utvrdila v tom, že musím kupovat víc věcí přes internet, nevím proč jsem na tento způsob nakupování tak zanevřela.

0
před 2 měsíci Linda

Taky mám z eshopu mikrovahy jak kuchyňskou váhu, tak i osobní a jsem s nimi moc spokojená, nastavení je opravdu velmi jednoduché, jsou přesné a fungují jak mají.

0
před 2 měsíci Ilona

V lednu jsem si u nich pořídila přímo tuhle váhu https://www.mikrovahy.cz/kuchynske-vahy/261-myweigh-vox-3000-ts-do-3kg-1g-716165162780.html a jsem nad míru spokojená. Předtím jsem měla sencor, ale hrozně blbla, protože se dlouho načítala a baterii jsem musela měnit docela často, takže za mě děs.

0
před 2 měsíci Nikola

Nemá tu někdo zkušenost s výměnou ? Dívala jsem se, že nemají kamennou prodejnu a s tímto bohužel nemám ještě žádnou zkušenost a jelikož bude mít sestra narozeniny, tak jí chci objednat jak kuchyňskou váhu, tak i osobní.

0
před 2 měsíci peta

My mame kuchyni na miru a jsme velmi spokojeni komplet vybavenou

0
před 2 měsíci Nikola

Mně šlo spíš o drobnější vybavení, jako jsou váhy, příbory, mísy apod :). Konkrétně teď řeším váhu, protože hodně peču a bez ní se neobejdu, takže potřebuju při nejmenším dvě a jak jsem psala, zaujaly mě právě mikrováhy, tak sháním víc informací.

0
před 5 týdny Pavla

Pokud mohu, tak tady je tip na nějaké doplňky do kuchyně. Nedávno jsme ji dodělali a pořád jsem měla pocit že něco "chybí" :-D

0
před 4 týdny Alena

Taky jsem moc spokojená s novou váhou z mikrováh, objednala jsem si od nich jak kuchyňskou, tak i osobní a s oběma jsem moc spokojená.

0
před 3 týdny adela

Doplnky sezenes naprosto vsude 

0
před 3 týdny aneta

Ja kupovala s maminkou hodne pres net s dopravou, abychom nemusely nic resit

0
před 3 týdny alena

Sezenes naprosto vsude v dnesni dobe :)

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 12 - 6


Přidat příspěvek