vrata+dveře

0
před 4 týdny Čára

Dělám vrata do garáže, která je zároveň dílnou. Viděla jsem, že existuje vrata a nich dveře. Není to poruchové? Jak to funguje když třeba nejsou dovřené? nemůžou se poškrábat nebo tak něco?

0
před 4 týdny Anička

My takto řešený vchod máme. Máme vrata do ulice a pak dvůr a nájemní dům. Takže těma chodí spoustu lidí. Vrata se nezačnou otevírat pokud nejsou pořádně dovřené dveře a ty jsou na samozavíracím pantu takže opravdu jen máááálo kdy se stane....

0
před 4 týdny čára

Od koho máte vrata?

0
před 4 týdny Anička

Kružík + techniku polepu duraprint - to je vlastní motiv na vratech.

0
před 2 týdny Renata M.

My už taky pomalu musíme vybírat vrata. Ale nejsme si jistí ve výběru firmy, která by nabídla nejlepší poměr cena/kvalita. Dům máme hodně v moderním stylu, s kovovými detaily a tak klasické dřevěné se nám hodit úplně nebudou. O kružíkovi jsme také přemýšleli. Jak dlouho trvalo dodání a jak probíhala komunikace při výběru?

0
před 2 týdny Petr

Vrata jsou opravdu velká investice, a člověk musí myslet na to, že je to na hodně dlouho - tudíž i nějaká možnost kvalitního servisu do budoucna. Volili jsme také spíš moderní design. Máme prosvětlené ty vrata, takže to je i praktické - máme v garáži i úložný prostor.

0
před 4 dny Lana

Přijedou si samozřejmě přeměřit garáž, udělají cenovou nabídku a do měsíce vrata jsou :) A pak je i přímo namontují a vše ukáží. https://www.kruzik.cz/kontakty/ V Kroměříži je přímo showroom a na netu mají katalog.

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 6 - 6


Přidat příspěvek