Volný čas

1
před 7 lety laydygaga

Nazdárek kam bych mohla chodit s Nelinkou, které je 6 let? Ráda tancuje a hraje si. Nějaká herna by byla svělá, nebo dětská tělocvična, nevíte někdo o nějaké? Bydlíme v Praze- Libeň?

0
před 7 lety Frodik

+laydygaga Rád bych poradil, ale jsem z Vysočiny. Jelikož mám taky dcerku, jen o pár let mladší, tak ale už i teď samozřejmě přemýšlím co bude následovat. Osobně bych preferoval aby se dcerka zapojila do nějakého sportu. I když mám svoji preferenci, výběr bude nakonec na ní. Ale jako podstatné vidím to aby se tomu, co jí bude bavit, věnovala naplno. 

A ještě dotaz mimo - proč ke svým příspěvkům vkládáte ten dotaz i jako obrázek ? Jaký to má účel ? :-)

0
před 7 lety laydygaga

ahoj to nevím jak se mi to povedlo =/ Také bych to tak viděla, kolegyně mi dneska říkala o nějakém obchodním centru, kde mají kluziště, je to kousek od nás Galerie Harfa, tak zkusím, jestli by třeba ráda nebruslila. Je to tam zadarmo, tak uvidíme

0
před 7 lety Frodik

+laydygaga Náhodou jsem narazil na tento odkaz: http://sportanalytik.cz/ - možná by vás to mohlo zajímat. Vůbec o tom nic nevím, ale přišlo mi to jako dobrý nápad k tomu na co se tady ptáte. Třeba tohle dělá i někdo jiný, nevím. Ale otestovat si svou ratolest, který sport by byl pro ni vhodný je fajn, každá aktivita má svoje a je pro trochu někoho jiného. Lidi co hrají basketbal nedělají žokeje, apod. :-)

0
před 7 lety roma

ahojky s tou Galerii Harfa s tou naprosto souhlasím, že je skvělé a mají tu spoustu věcí por děti, třeba jako kluziště, Monkey´s gym pak třeba dětské úterky tu zase budou. 

0
před 6 lety Monik

Ahoj, 
upřímně, nejsem z té lokality, takže nevím. Ale zkus mrknout sem: http://www.prahanadosah.cz/vase-praha/  
Je to web ohledně Prahy, její kultury, občanského vybavení, kam si zajít zatancovat, kam zajít do parku atd. Pořád se doplňuje, takže tam možná něco vhodného najdeš nebo možná ještě ne. :)

1
před 6 lety lucifuk.m

Se svými dvěma kluky (12 a 9) jsem byla v o2 areně na minigolfu :) Řeknu Vám, že to byl parádní zážitek :) Kluky to kupodivu velice bavilo a chtěli by jít zase :) Je tam i hezká kavárnička, kde mají vynikajícíc tiramisu :)

0
před 6 lety marika83k

Hledala jsem si to na internetu a našla jsem a-minigolf.cz, to je ono? ... Tam se musíš dopředu objednat nebo jak to tam funguje?

0
před 6 lety lucifuk.m

Řekla bych, že jsou to ony :) Jak to tam funguje? Tak příjdeš, zaplatíš si a jdeš hrát :) Rezervaci podle mne by sis dávala, jen kdybys tam třeba chtěla dělat nějakou oslavu :)

0
před 6 lety marika83k

Tak to mají docela dobrý systém. Já bydlím kousek od Prahy a tady se musí golf rezervovat docela dlouho do předu, ale je to pravda, že tohle je asi jiný kalibr!

0
před 6 lety Adéla

Ahoj a nevíte o nějakém sportovním vyžití na Moravě? Taky přemýšlíme, co s dětma přes zimu. 

0
před 6 lety alzbeta.66

pro Adéla: Ahoj, máme v rodině výbornou zkušenost s vodáckým oddílem Neptun Vyškov, víc na neptunvyskov.webnode.com Chodí tam obě neteře a jsou moc spokojené. Je to celoroční kroužek, schází se asi dvakrát v týdnu, nevím, zda se něco platí, ale to můžu zjistit. Myslím, že pro děti je to dost zajímavé a atraktivní. Nevím ale, odkud jste a zda to není "z ruky"

0
před 6 lety andrejka

ahoj moc rádi bychom s dětmi od nás z vesničky jeli v květnu na vodácký víkend, někam okolo Vyškova, nevíte o nějaké společnosti, co by nabízela tyto služby?

0
před 6 lety dvorakova

Dobrý den nevíte o nějakých kroužcích, které se věnují akcím pro děti a mládež, zejména ty, které jsou zaměřené na vodácké aktivity?

0
před 6 lety zuzana

Nazdárek, naše děti by rádi začali s vodáckým kroužkem, nevíte o nějakém? Já kdyby to bylo do hodiny od nás, tak bych je tam přihlásila lepší, než aby seděli u počítače. 

0
před 6 lety kamilka

Nazdárek, co všechno nabízejí? Také bych moc ráda dětem vše splnila a co se týká vody jsou jako ryby ve vodě a určitě bych z toho byla nadšená i já. 

0
před 6 lety paula

Dobrý den, odkolika let by mohli děti jet na vodácký tábor s Neptunem, koukala jsem na jejic stránky a velice mě to zaujalo, chtěla bych tam přihlásit naše děti!

0
před 6 lety majda

ahoj já jsem se koukala na stráky, pro koho je tento klub vlastně určen a to všem školákům, kteří mají rádi hry, soutěže, pohyb, pobyt v přírodě, rádi poznávají nová místa, či se dozví něco nového a hlavně jsou děti mimo své počítače mobili a teblety, s čím mě doma poslední dobou pijou krev, snad úplně všichni! kdyby měl někdo zájem, tak určitě bude spokojený, jako naše dětineptunvyskov.webnode.com/o-nas/

0
před 6 lety romankaa

ahoj líbí se mi, jak rozvíjí děcka všestranně, hlavně formou her. Dobrý je, že fungují celoročně, scházejí se dvakrát týdně - v pondělí a pátek. A jak je na jaře trochu hezky, už valí k vodě a ven, za což jsem úplně nejvíce ráda!

0
před 6 lety lucius

ahojky začala jsem pátrat, kam bych mohla děti poslat o prázdninách na tábor, byla bych docela ráda, kdyby měli dost pohybu, nějaké doporučení? Předem díky!

0
před 5 lety luccá

Nazdárek, jak dlouho už to tu znáte? A čím Vás zaujali nejvíce? Mě se strašně líbí nápad s dětskými tábory, to si myslím, že je báječný nápad.

0
před 5 lety lenka7

Nazdárek, jak dlouho funguje už Neptun Vyškov? Já jsem před tím o něm, ještě ani neslyšela, ale zní opravdu moc dobře, co tu o něm všichni píšete!

0
před 5 lety Iva

Dobrý den, 
ráda bych Vás pozvala na nultou hodinu kurzu zdraví a výživy, která se uskuteční ve čtvrtek 4. 6. v 9.00 v Brně, Bašty 4. Kde se můžete nechat změřit na přístroji TANITA, dostanete rozbor jídelníčku a dozvíte se něco o bílkovinách, hydrataci, detoxikaci těla a spoustu dalšího. Neváhejte a přijďte. Lekce je zcela zdarma. Kontaktujte mne na ivca.cervajs@seznam.cz

0
před 5 lety Alice

Ahoj, zkouseli jste s detmi napsat scio testy? Slysela jsem ze jsou dobre pro to, aby hlavne rodice zjistili naco maji jejich deti nadani a talent...

0
před 5 lety aulova

dobrý den, já bych se moc ráda dozvěděla, co možná nejvíce o neptunvyskov.webnode.com  jaké zkušenosti s těmito stránkami máte? Moc se mi líbí myšlenka toho, že nebudou vysedávat dětičky u počítače.  Už se těším, co my na to řeknou doma.

0
před 5 lety Martina

Alice: Ja jsem je hledala pro kluky, jsou na stredni skole a tak aby vedeli na jakou vš se zameřit...:-)

0
před 5 lety Dituna

Deti se casto ve svem volnu chodivaji uplne jinak jak ve skole, jak ma potom clovek poznat co ho bavi, k cemu ma odpor a tak, deti jsou v tomhle hrozne nevyspitatelny, zvlaste to pozoruji u nasich kluku, kdyz uz si myslim ze se neceho chytli, jako treba karate, jsou tam 2x s tim ze je to uz nebavi...:D jak se ma potom rodic rozhodvat za ne..,=o/

0
před 5 lety lea8

dobrý den, moc ráda bych všem poděkovala za vaše doporučení, dětem se tu moc líbí a chodí domů plné zážitků a jsou k nezastavení, ale mám moc velikou radost.

0
před 5 lety Janka

kdyby jsi chtěla doporučit nějaký program, zkus nějaký program se Strašidelnou Prahou, my byli ted na individuální http://www.strasidelnapraha.cz/prochazka/rodinna-prochazka-v-individualnim-terminu , je to příjemná změna po těch kinech, cukrárnách, hernách

0
před 5 lety nohha

Ahojky my už se nemůžeme dočkat, až zase naše děti vyrazí na vodácký tábor o prázdninách, jelikož minulý rok nemluvili o ničem jiném!

0
před 5 lety romma

ahoj já jsem svoje děti příhlasila před Vánoci do Neptunu a už tam byli a jsou nadšené schází se dvakrát týdně a poplatek není vůbec vysoký!

0
před 5 lety elann

ahojky moc se mi líbi, že se tu moje děti naučili nové trendy ve vodáctví, jako topy, tradice, zkušenosti, materiální zabezpečení a dalších věcí..

0
před 5 lety karol

ahojky moje děti sem také chodí, kde se schází v pondělí a v pátky, na DDM, kde je stanoven pololetní příspěvek na činnost a to 500korun.

0
před 5 lety Janka

tábor je tábor, ten nikdy nezklame.ta Strašidelná Praha co jsem psala výš je dobrý na zpestření všedních dnů, když nevíš, co s dětma dělat.

0
před 5 lety darkova78

My máme v rodině výbornou zkušenost s vodáckým oddílem Neptun Vyškov, víc na jejich stránkách neptunvyskov.webnode.com  chodí tam naše obě holky!

0
před 5 lety momaJ

Moc ráda bych všem poděkovala za vaše doporučení, dětem se tu moc líbí a chodí domů plné zážitků a jsou k nezastavení, ale mám moc velikou radost. http://neptunvyskov.webnode.com/ 

0
před 5 lety ennda

Dobrý den, moc ráda bych Vám doporučila neptunvyskov.webnode.com   mají tu úžasný kroužek pro děti, kde se pořádně vyřádí a spoustu nových věcí přiučí.

0
před 5 lety erkka

Dobrý den, jak dlouho už tento kroužek funguje? A kolik stojí? Moc by se mi to pro naše dětičky líbilo, jelikož už teď nevím, co s němi mám vymýšlet.

0
před 5 lety pavv

Dobrý den, moje děti by strašně moc rádi o letních prázdninách vyrazili na vodácký výcvik. My s manželem moc na todle nejsme a chtěli by jet i děti od sousedů, tak jsme si říkali, že bychom je mohli na nějaký výcvyk přihlasit,máte nějaký dobrý nápad? Nebo něco vyzkoušeného? kde by se jim to mohlo líbit?

0
před 5 lety luu

Dobrý den, moc všem děkuji za super doporučení, naše děti od ledna navštěvují již zmíněný Neptun a jsou z něho nadšení a já s manželem také, nic lepšího jsem zatím nevidělat!

0
před 5 lety lucca

Moje děti chodí na pondělní tréninky i páteční schůzky. Které probíhají na DDM ve Vyškově, až potom od jara, kdy je pěkně, po domluvě, může probíhat v Pístovicích na základně vodácké, kde se děti tolik vyřádí, už loni o tom vyprávěli a byli jsme na pár akcích pro veřejnost!

0
před 5 lety janna

To je perfektní pro děti, no sice ve Vyškově nikoho nemáme, ale bydlíme poměrně kousek od něj, tak bych to mohla nějak vymyslet, co myslíte?

0
před 5 lety jonna

Nazdáreček, jak dlouho už tento kroužek funguje? A kolik stojí? Moc by se mi to pro naše dětičky líbilo, jelikož už teď nevím, co s němi mám vymýšlet. Taky se mi moc zamouvají jejich celoroční akce http://neptunvyskov.webnode.com/ 

0
před 5 lety jonna

Nazdárek já jsem byla naše děti nahlásit a potkala jsem se tam s jedním z vedoucích a to s Matějem Němcem je to veliký sympaťák, kluci byli se mnou a hned se jim zalíbil.

0
před 5 lety julkka

ahojky naše představa je nějaká činnost spojená s pobytem v přírodě. Což všechno pro nás spojuje právě Neptun Vyškov, jsou tu úžasně sympatičtí a tolik věcí, co jsem se dozvěděla od mých drahoušků!

0
před 5 lety leaa

Jak dlouho znáte Neptun Vyškov? A kdo je zde z hlavních vedoucích? Co by jste mi mohli o tom blíže říci?

0
před 5 lety nohovaa

My máme v rodině výbornou zkušenost s vodáckým oddílem Neptun Vyškov, víc na jejich stránkách neptunvyskov.webnode.com  chodí tam naše obě holky!

0
před 5 lety hella

Ahoj moc ráda bych všem doporučila neptunvyskov.webnode.com naše Maruška je plná zážitků, scházejí se dvakrát týdně na DDM ve Vyškově. A my platíme za pololetní příspěvek na činnost a to 500,- Kč

0
před 5 lety laurra

Má představa je něco celoročního, nejlépe spojené s přírodou, co by je rozvíjelo jinak, než sezení u TV a PC, teď přes Vánoce to toleruji, když jsou ty pohádky. Tomu se asi ubránit nedá, ale chci nabídnout i jiné, akčnější možnosti, kde by se naučili i něco o přírodě.

0
před 5 lety mahullka

Moc ráda bych udělala radost dětem a konečně jim sehnala pořádný kroužek, co by je opravdu bavil! Narazila jsem na internetvé stránky neptunvyskov.webnode.com moc se mi líbí, co Vám?

0
před 5 lety Martin

Knedlík v krku mě trápí cca 14dní, gastroskopie v pořádku, příští týden mě čeká návštěva neurologie (měl jsem současně bolesti na hrudi) a rehabilitace, má obvoďačka říkala, že to může být od krční páteře. Našel jsem na netu nějaké cviky na uvolněni krční páteře a knedlík v krku mizí, menší se, ale krátkodobě na cca 30min. a opět je tam zas. Zajímavé je, že po probuzení tam knedlík nikdy není, ale do hodiny se objeví spolehlivě, s jídlem to nesouvisí, protože po celou dobu nic nejím. Někdy jsem míval tak stažené hrdlo, že jsem nemohl pořádně mluvit, vždy to po pár hodinách samovolně odeznělo. 
Myslím, že "můj knedlík" souvisí s krční páteří, těším se na rehabilitace a doufám, že vše vyřeší....


0
před 5 lety Martin

Omlouvám se, příspěvek patří k jinému tématu....

0
před 5 lety jonna7

Dobrý den, kde teď bude hrát Lucie Juřičková ? Viděla jsem nějakou ukázku, ale nemužu si vzpomenout, moc ráda bych jí zase někde viděla vystupovat!

0
před 5 lety ajja

Ahoj my jdeme na Olivera Twista, tak se už moc na to těším ;)

0
před 5 lety verra

Ahojky tak jsme si koupili lístky na http://www.narodni-divadlo.cz/cs/predstaveni/9539?t=2016-03-05-15-00 a už se moc těšíme!

0
před 4 roky jenova

Ahojky koukala jsem jak hodně je výhodné předplatné v Národním divadle???

0
před 4 roky anna

 Ano určitě se vyplatí!Předplatné bude pro širokou veřejnost v prodeji od 1. 4. do konce června.

0
před 4 roky hanna

Dobrý den, já jsem byla díky předplatnému, na těchto představení, bez jakých koli problémů, je to moc šikovné…

0
před 4 roky anna8

Ahojky chtěla jsem se zeptat na výhody předplatného? Budu moc ráda za Vaše doporučeni, předem moc děkuji ;)

0
před 4 roky alla

Ahoj kam nejraději chodíte do divadla? Já jsem nedávno byla v Národním divadle a byla to krása..už mám koupené i předplatné…

0
před 4 roky jaja

Já jsem byla v Národním divadle loni poprvé a byla jsem v šoku, jak je to krásné…

0
před 4 roky majdda

Můj nejoblíbenější herec je Václav Postránecky, strašně mi přpomíná mého dědečka teď jsem se tu koukala na něj http://www.narodni-divadlo.cz/cs

0
před 4 roky Janek

Zdravím,
začínám se ve volném čase věnovat různým bojovým sportům. Je nějaký dobrý e-shop s věcma?

0
před 4 roky Pavel

jj - třeba branse.cz je super - najdete tam třeba boxerské rukavice apod. A jakému sportu se vlastně chcete věnovat?

0
před 4 roky Janek

No chtěl bych dělat lukostřelbu, box a kickbox... Na ten box by se mi teda rozhodně něco hodilo.

0
před 4 roky Pavel

Páni, ty máš teda rozlet... Též bych chtěl tolik věcí umět a být takový zkušený. :-D Jinak na všechno, o čem píšeš, se dá nakoupit na branse.cz. Tam pravidelně nakupuju a jsem s nima fakt hodně spokojený.

0
před 4 roky Janek

Tak nechci plýtvat časem na nějaké nesmysly nebo třeba na televizi... To jsou podle mě zbytečnosti.

Na branse.cz jsem se už koukal, ale mám obavy z té kvality...

0
před 4 roky Pavel

To je pravda. Z kvality na branse.cz nemusíš mít žádné obavy. Vše, co jsem tam kdy koupilo, bylo naprosto bezproblémové a kvalitní. Nikdy s ničím nebyl problém. Podle mě to tak mají se vším.

0
před 4 roky pajjak

Ahoj my jsme dostali od Naší babičky lístky jako dárek k mýjm narozeninám na představení Modrý pták, už jste ho někdo navštívil?

0
před 4 roky onna

Ahojky koukala jsem, že bych mohla vzít děti na Čarokraj ;)

0
před 4 roky nellova9

Ahojky jééé tyjo já Vám závidím, taky bych moc ráda na to vzala dcerku =)

0
před 4 roky Adam

A já mám z braň se zase alarm do baráku, ale že se tam dá koupit i boxerksá výbava, to jsem nevěděl :D

0
před 4 roky Jana

oni tam toho mají kupu no, jen musíš prošmejdit jejich eshop adame ;-)

0
před 4 roky Marek

jj... přesně - tam toho mají. Já od nich například mám i různé doplňky stravy, věci na tréninky, luky apod.

0
před 4 roky Jana

A jaké doplňky stravy přesně máte? Vše, co je totiž na branse.cz, tak vůbec neznám a nevím, jaké by to mohlo mít účinky. ;-)

0
0
před 4 roky Jana

Toho tam mají tolik? to jsem ani netušila, že na branse.cz prodávají tolik doplňků stravy... Teď to vidím. A zkoušel jste už někdy tu jejich vilcacoru http://www.branse.cz/vilcacora-120-tablet?

0
před 4 roky wikky

Ahoj určitě jí na to vezměte! Podle mě je to úžasný dárek za vysvědčení a není to žádna blbost! =)

0
před 4 roky Adriana

Jak trávíte s dětmi volný čas? Co je podle vás nejlepší program?

0
před 4 roky eleanorr

Ahojky taky jsme to koupili naší dcerce za vysvědčení a nečekala jsem, že bude mít, tak velikou radost.

0
před 4 roky Martina

Adriano já můžu doporučit hřiště www.jungle-gym.cz, které si děti užijí a budou tam trávit volné chvilky. My třeba pořádáme odpoledne i s jejich rodiči, každý vždy něco přinese a je to super odpočinek :)

0
před 4 roky Jana

Dobrý den,
byli jste tady někdo už na těch zážitkových jízdách v Ostravě v LIBROSU? Vypadá to fakt hodně dobře. Má tedy někdo zkušenost?

0
před 4 roky Adriana

Takže doma máte na zahradě svoje vlastní?

0
před 4 roky Martina

Ano koupili jsme dětem jejich vlastní. Uznali jsme to jako nejlepší volbu, protože je to na hodně moc let a hlavně s ostatními dětmi můžou skotačit.

0
před 4 roky renka

Ahojky jsme moc ráda, že jsme měli předplatné a užila jsem si spoustu krásných představeních ;)

0
před 4 roky Milan

Taky doporučuji dát malou na bojové sporty, ať se učí, protože kdo ví co tady budou za marasy než vyroste! ;)

0
před 4 roky Jana

Takovou malou holčičku na bojové sporty proboha! asi nemáte dceru co,

0
před 4 roky Milan

Dceru mám a právě proto, že se o ni bojím, tak ji tlačím do sebeobrany apod. jinak bych ji nepustil ani z očí, mám koupený paralyzér odemě dokonce, ale je fakt, že dcera už je starší

0
před 4 roky Jana

No jo, ale šestiletou holčičku tlačít do bojových sportů bych teda nedělala, a paralyzer ji kupovat, vždyť by si s ním akorát ublížila

0
před 4 roky Milan

však paralyzer ji nekupovat, jen ať se od mala učí, jak se bránít, to nikdy nebude pro ni na škodu ;) moje dcerka chodí na karate už od 7 roků a je bez následků ;)

0
0
před 4 roky Kachna

Mišule a k čemu je dobré to světlo u toho paralyzéru?

0
před 4 roky Mišule

Posvítíš mu do očí, jedná se o velmi silné světlo, čímž na moment neuvidí a pak ho můžeš sejmou paralyzérem

0
před 4 roky Kachna

Aha, drsné :D ale zajímalo by mě..jestli takový pidi paralyzer dokáže sejmou 100 kg chlapa :-O

0
před 4 roky Mišule

Tam je vstupní napětí 100 kv...tak doufám že jo! nemám však odzkoušeno a doufám, že ani nikdy nebudu mít...na rodinu to zkoušet nehodlám :-)

0
před 4 roky Matěj

A není třeba nebezpečná lukostřelba jen tak, když jsem to před tím nedělal? Celkem se mi to totiž líbí a viděl jsem i celkem levné luky a šípy na branse.cz. =)

0
před 4 roky jelenna

Kde bych se mohla jít podívat do Divadla na Filipa Rajmonta? Moc mě zaujal v ulici ;) 

0
před 4 roky alenna

Já jsem byla v Národním divadle loni, jak je to krásné moc se mmi tu líbilo! Bylo to parádní.

0
před 4 roky Kája

Dobrý den já bych se zase chtěla pochlubit s vlastní zkušeností. My jsme teď na začátku měsíce byli na inline závodě http://www.lifeinline.cz/cs a bylo to naprosto bezvadné. Jako popravdě jsem z toho měla strach, že se mi lidi budou smát, že nebudu zvládat, ale k mému překvapení jsem vůbec nebyla poslední a maximálně jsem si to užila. Fakt parádní akce a všem doporučuju! Brzo to bude v Mostě, takže pokud jste z blízka, tak se stavte. =)

0
před 4 roky Mišunek

Jééé Kájo, to musela být paráda! taky bych hned šla. Ty závody vypadají naprosto bezchybně. =) A nevíte, kdy se bude konat další někdy v Ostravě nebo někde v okolí? Já bych totiž taky hned šla. =)

0
před 4 roky Kája

Však se zaregistruj a jdi. Jinak další ostravský závod zatím nevím, kdy bude, ale stačí sledovat ty stránky http://www.lifeinline.cz/cs, kde najdete všechny rozpisy míst, kde se ty závody budou konat. Však se kukejte. Jo a ještě mají fb lifeinline, kde na to taky upozorňují a pak k tomu najdete spoustu dalších informací. Jinak ale bude závod ještě teď v září v mostě a pak v praze, tak pokud budete mít cestu okolo, můžete se taky stavit. :-D

0
před 4 roky Petra

Zdravím, ještě nezapomeňte, že jsou super ty zážitkové jízdy v ostravě. Podívejte se tady http://www.centrum.libros.cz/ a taky se zapojte - já jsem byla tento víkend a byla jsem naprosto nadšená! =)

0
před 4 roky Kája

Fakt a kde? O těch jsem ještě nikdy teda neslyšela... a nejsou to jen takové ty zážitkovky, že vás jen třeba 30 minut povozí v nějakém moderním autě a pak konec?

0
před 4 roky Petra

Ne to ne. To jsou jiné zážitkovky. Tyhlenc najedete kousek od centra ostravy. Je to o tom, že třeba nasednete do buginy, tatry nebo humera a oni vás povozí po takovém náročném písčitém a bahnitém terénu a vy se z toho budete moct počůrat. :-D prostě paráda! :-D

0
před 4 roky Kája

Jo tááák... A co je teda nejlepší? Tatrovka, hummer nebo bugina? Byla jste už na tom a co se vám nejvíce líbilo? Já o tom teda slyším prvně, ale podle jejich stránky  a facebooku už tomu rozumím trochu víc, takže už mi to dává trochu větší smysl...

0
před 4 roky Petra

Já bych rozhodně doporučila tu buginu nebo tatru. To bylo nejlepší. U toho jsem se taky pořádně nasmála a pobavila. Jinak to ale je jak v normálním autě, což když jezdíte každý den do práce, tak to není žádná změna. Kdežto v bugině nebo v tatře nejezdím každý den, takže to byl fakt pořádný adrenalin. :-D

0
před 4 roky Dalík

Souhlas s Petrou. Jen bych se ale asi vykašlal na buginu. Tatra byla tisíckrát lepší a taky cenově ta tatra vychází prostě lépe. Však vyzkoušejte. Mají otevřeno prakticky pořád, takže není problém k nim zajet třeba i o víkendech. A často mívají taky nějaké akce apod.

0
před 4 roky Marek

jj přesně. taky jsme byli na bugině a na tatře a tatra je jednoznačně nejlepší. Bugina byla nudná, jela úplně pomalu a nic se nestalo. Kdežto tatra, to bylo teprve pořádné žůžo. Navíc, když jsme se cvakli s těmi 20 tunami na kopečku a nešlo to tam ani zpátky. To byla teprve sranda. Fakt je nejlepší tatrovka. Navíc to nikde jinde nezažijete. Nikde jinde se totiž nejde jen tak projet v tatře. =)

0
před 4 roky Kája

Jaj. Tak to bych fakt nechtěla zažít. :-D To je hrůza. Já bych asi řvala, až by zalehly uši řidičovi. :-D To fakt asi ne. Asi si teda vybereme pomalejší buginky. To bude jistější a lepší. =)

0
před 4 roky Marek

No právě o tom to je. O tom adrenalinu, zážitku o tom řvaní apod. :-D O tom to prostě celé je! Kdybyste neřvala, tak by to byla nuda a vůbec byste si to ani nezažila! :-D Určitě běžte na tatru - to je sranda.

0
před 4 roky Kryštof

Ahoj lidičky, máte nějaké tipy na dobré restaurace s kvalitním jídlem v Brně? Díky:)

0
před 4 roky Fifinka

Já nejraději chodím tam, kde mají nějaké šipky nebo kulečníky od KIMEXU. Alespoň se člověk nenudí, když je náhodou trapná chvilka ticha a alespoň jen tupě nesedí v hospodě. Protože to už bych mohla sedět doma. Rozhodně doporučuju vyzkoušet šipky. Jako zezačátku jsem si říkala, že je to úplně blbost, ale on ten KIMEX je má úplně vymakané a byla to sranda!

0
před 4 roky Dana

jj taky nejraději chodím tam, kde mají hlavně teda kulečníky od KIMEXU. Na těch se totiž nejlépe hraje. Sama jsem si navíc chtěla otevřít hospůdku, a to jen kvůli tomu, abych tam mohla mít právě takové kulečníky a věcičky od KIMEXU. :-D Nakonec z toho ale sešlo, protože bych jen za tyhle věci dalal skoro půl milionu. :-D

0
před 4 roky Tomáš Vřesina

Zdravím, dámy. Budeme si brzo otevírat novou hospodu. Co tedy konkrétně od KIMEXU máte vy a vaši přátele rádi? Chtěli bychom totiž mít hlavně spokojené hosty, samozřejmě, takže nás váš názor rozhodně zajímá. =)

0
před 4 roky Dana

Já mám třeba nejraději biliard. Ten bych mohla hrát od rána do večera klidně každý den. Navíc hlavně, když je novější a ještě není okopaný. :-) Jinak ale mám ráda skoro všechny hry od KIMEXU. Já nejsem vybíravá.

0
před 4 roky Alex

Kryštofe a kde přesně bydlíš v Brně?? :)

0
před 4 roky Kryštof

Jsem z Krpole, poradíš mi teda?:)

0
před 4 roky Alex

V Krpoli vyzkoušej určite Královskou cestu. Je to hodně kvalitní restaurace. S přítelkyní tam vždy jdeme na burgera a to stojí fakt za to. A pokud máš nějaké dítě tak děti dostávají na konci jídla vždy lízátko na účet podniku:)

0
před 4 roky Kryštof

Tak díky moc za radu Alexi. Joo na burgerech si také moc ujíždím, tenhle týden či možná už dnes tam půjdu! :D :)

0
před 4 roky Terka

Ahoj, moc doporučuju taneční kurzy i pro děti ale i pro dospělé v Cool Dance - https://www.cooldance.cz/ naše dcerka tam chodí moc ráda a loni sme si s manželem taky dali jeden kurz, bylo to skvělé spestření a můžu to všem jenom doporučit :)

0
před 4 roky Sandra J

V Praze můžete zajít do únikových her do The Chamber. Je to zábava pro všechny, jak pro děti, dospělé, důchodce. Jednu hru může hrát dohromady až 6  hráčů, takže můžete vzít třeba sebou za jedno vstupné i babičku nebo dědečka.

0
před 3 roky Lukáš

Já ve volném čase hlavně hodně čtu :-) strašně mě to baví a když nějakou knížku rozečtu, tak se od ní nemohu odtrhnout

0
před 3 roky Honza

A co třeba čtete? mě už pomalu dochází nápady jakou knížku si přečíst? a taky v dnešní době jsou ty knížky dražší a dražší

0
před 3 roky Lukáš

Hlídám si novinky na http://www.albatrosmedia.cz/, a vesměs si koupím podle toho co mě zrovna zaujme

0
před 3 roky Erik

Já kupuji nejvíc knížky od nakladatelství Egmont, hlavně pro děti :-) mají obrovský výběr knížek pro děti

0
před 3 roky Radka

Chodím teď hodně ven s maminkama z Ostravy a s jejich dětmi na hřiště a je to super :-)

0
před 3 roky Silva

Také bych chodila, ale nemám žádnou kámošku, která má děti

0
před 3 roky Jitka

Mrkni se na mevyo.com, je to aplikace do mobilu kde můžeš najít maminky, které hledají kámošky, nebo i kamarády :-)

0
před 3 roky Marcel

Také ji používám, hledám tak lidi na společné sportování přece jen ve dvou se to táhne líp :-)

0
před 3 roky Matouš

Ty hele a dá se pomocí té apky uspořádat třeba i nějakou větší akci? Já nevím, třeba něco pro partu lidí? Třea výlet, bowl nebo tak? :)

0
před 3 roky Dominika Veselá

Největší zábava pro mé děti je, když pronajmeme na zahradu skákací hrad a celý víkend v létě se na něm děti vydovádí a já si alespoň na dva dny pořádně odpočinu.

0
před 2 roky Alexandra

Skvělý spusob jak trávit volný čas například s partnerem je tanec! My jsme začali chodit to taneční školy a nemůžem si to vynachválit! Náš vztah dostal druhej dech, konečně nesedíme doma, ale něco zajímavého spolu po práci děláme. www.cooldance.cz

0
před 2 roky Jana

Helejte byla jsem nedávno s dětmi a manželem v únikové místnosti (viz https://questerland.cz/) - bylo to vážně super a hlavně to není vůbec tak obtížné jak se to zdá, tak jestli nevíte kam v Praze tak teď už víte.

0
před 2 roky Sash

Alex díky za tip! Minulý týden jsem tam byla s dcerkou poprvé a obě jsme velice spokojené! Doporučuji CoolDance všem, kterí hledají zábavu pro sebe, nebo dítě :) https://www.cooldance.cz/

Nový příspěvek do diskuse

Jméno

Email

Ochrana proti SPAMu

  «   Napište číslicí kolik je 4 - 4


Přidat příspěvek